Autor Wątek: WARSZAWA - PILNIE potrzebna przechowalnia!!!!  (Przeczytany 3691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
WARSZAWA - PILNIE potrzebna przechowalnia!!!!
« dnia: Lipiec 29, 2008, 11:04:00 am »
Pilnie potrzebna przechowalnia dla znalezionego na ulicy króliczka, który obecnie przebywa w lecznicy w Warszawie. W piatek zostanie tam wykastrowany. Króliczek jest śliczny, młody i zdrowy. Nie może za dlugo tam zostać, poniewaz potrzebne jest miejsce dla innych potrzebujących króliczkow.

Oto jego zdjęcie:




Bardzo prosimy o pomoc!!!

Dominikfue

  • Gość
WARSZAWA - PILNIE potrzebna przechowalnia!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2008, 11:38:16 am »
Kolejny przykład porzucenia królika na ulicy : / Miesiąc temu wziełam do siebie królika podrzuconego na ogródek działkowy a teraz znów ten sam problem. Jak mnie irytują swoim istnieniem tacy ludzie  :bejzbol ... Szczyt głupoty, bezmyślności, nieodpowiedzialności i okrucieństwa. Badzo współczuję króliczkowi.
Jeśli kastracja odbędzie się w ten  piątek, zatem rozumiem, że za tydzień jakby co będzie do odbioru? Byc może będę w Warszawie to się sprawą zainteresuję. Może będę mogła go zabrac na tydzień czy dwa. Mam odnośnie tej sprawy kilka pytań -  W jakiej lecznicy królik przebywa? Czy ma odpowiednią karmę i sianko oraz w miarę godziwe warunki do życia? Czy  w weekend tam się ktoś nim będzie zajmował? Czy lecznica jest przepełniona i czy może królik bardzo pilnie potrzebuje domku tumczasowego?

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
WARSZAWA - PILNIE potrzebna przechowalnia!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2008, 12:08:16 pm »
Króliczek (o imieniu Trusiek) przebywa w zaprzyjaznionej lecznicy w Warszawie na ulicy Uminskiego - tam są kastrowane adopcyjne króliki na koszt SPK. Mają tam bardzo dobra opieke. Jednak Pani dr Kryspin - ktora leczy i kastruje nasze kroliki mówi ze ma tylko 3 klatki i wiecej nie moze miec u siebie wiec najlepiej gdyby jak najszybciej znalazla sie przechowalnia bo miejsce przyda sie kolejnym potrzebujacym opieki kroliczkom... Jesli nic nie stanie na przeszkodzie to w piatek zostanie wykastrowany i tak w nastepna srode bedzie mozna juz go stamtad zabrac... Dominikfue - fajnie gdybys mogla nam pomoc, ale lepiej byc przygotowanym na troszke dluzsza przechowalnie, zeby do czasu adopcji nie zmieniac kroliczkowi 5 razy domu bo to na pewno nie wplynie na niego dobrze :( czasami zdarza sie ze nawet po tygodniu znajduje sie nowy odpowiedni opiekun, ale zawsze lepiej zalozyc ta gorsza wersje :)
Daj mi prosze znac jesli bedziesz wiedziala cos wiecej na temat mozliwosci przechowania go - bede Ci bardzo wdzieczna i Trusiek na pewno tez :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
WARSZAWA - PILNIE potrzebna przechowalnia!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2008, 14:21:39 pm »
Nadal czekamy na przechowalnie albo na stały dom dla Truśka... :(

Dominikfue

  • Gość
WARSZAWA - PILNIE potrzebna przechowalnia!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2008, 15:39:53 pm »
Z tego co słyszałam przechowalnie dla Truśka już jest : ) Najprawdopodobniej weźmie go Monika K. z Białegostoku. Byc może będęgo transportowała z Warszawy do Białegostoku.  :)
Pozdr.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
WARSZAWA - PILNIE potrzebna przechowalnia!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2008, 18:22:19 pm »
Dokładnie tak jak pisze Dominikfue,Trusiek ma trafic do mnie,jest miejsce,Dukacik juz ma swój kojec ale z uwagi,że jeszcze jest maleńki wolałam go zostawić u siebie w dużym pokoju,aby widział mnie i moje dziewczyny,oczywiście najwazniejsza jest moja Dziunia ,którą potraktował jak mame zastępczą,a ona cierpliwie znosiła jego podgryzanie futerka,no i zwiał mi z pokoju przez niezłą zaporę jak byłam w pracy,każdy się dziwi jakim cudem hehe,ale już siedzi w swoim kojcu,ma swój azyl,czuje sie w nim bezpiecznie i cudowne mini robi jak spi i pozy,a dziunia w końcu ma trochę spokoju.Także trusiek będzie miał cały pokój dla siebie,bo małego na razie zostawiam u siebie w pokoju bo tu jednak cały dzien sie przebywa,a widać że jest za mały aby siedzieć sam i potrzebuje towarzystwa,opieki i głasków częstych :DD
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
WARSZAWA - PILNIE potrzebna przechowalnia!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 01, 2008, 22:33:11 pm »
Zgadza sie :) Jesli wszystko dobrze pojdzie to Trusiek trafi do Moniki do Bialegostoku. Narazie nie chce jeszcze zapeszac ale i tak dziekuje wszystkim za pomoc  :przytul