Autor Wątek: Wystająca kość z kręgosłupa  (Przeczytany 5091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szmiddtt

  • Gość
Wystająca kość z kręgosłupa
« dnia: Lipiec 03, 2008, 23:07:54 pm »
witam,

wyjechałem na dwa dni do babci i króliczkiem opiekował się tata (tj. dał mi wodę, granulat i sianko). jak wróciłem to Tuptuś na plecach (grzbiecie) ma taką kość wystającą wzdłuż grzbietu, która wcześniej była płaska, że łatwo się go głaskało, a teraz mu to wystaje. czy to nie jest choroba kręgosłupa czy coś takiego. a może to normalne w pewnym wieku? proszę o pomoc bo nie wiem czy trzeba iść jutro do weta. oczywiście ta kość jest pod futerkiem przecież.

Offline Martuu

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 192
Wystająca kość z kręgosłupa
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2008, 23:56:12 pm »
Być może królik jest za chudy

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Wystająca kość z kręgosłupa
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2008, 09:01:02 am »
Ja bym poszła do weta. W ciągu dwóch dni nie zaczęły chyba nagle królaskowi sterczeć kości bez powodu  :hmmm  
A czy nie może być i tak, że wcześniej mu też sterczały :) - a dopiero po powrocie zacząłeś na to zwracać uwagę?
Najlepiej iść do weta. Daj znać, co powiedział.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

kiniusia

  • Gość
Wystająca kość z kręgosłupa
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2008, 11:22:56 am »
Może króliczek się uderzył i coś się złamało :/

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Wystająca kość z kręgosłupa
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2008, 12:55:51 pm »
W jakim wieku jest Twoj królik Szmiddtt,  ??  Pamiętam, ze Trunia ['] miała bardziej wystajace kosci kregosłupa, kiedy skończyła 3,5 roku. Nie miało to zwiazku z chudoscią, ponieważ wrecz przeciwnie miała nadwagę, podejrzewałam jakieś zwyrodnienia własnie z tego powodu, kosci były za bardzo obciązone. Jesli króliczek jest za chudy to wtedy rowniez znać odstające kosci. Ale nie sadzę zeby schudł przez 2 dni. Moze rzeczywiscie teraz kiedy go dłuzej nie widziałes to dopiero to zauwazyłeś, moze miał to wczesniej. Daj znać co powiedział wet! Miejmy nadzieję, że to nic poważnego :przytul
Trunia ['] na zawsze w moim :heart