Autor Wątek: Lekarz wet w Tychach  (Przeczytany 10616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lia

  • Gość
Lekarz wet w Tychach
« dnia: Styczeń 31, 2006, 21:30:03 pm »
Hej,

Poszukuję weta od królisiów w Tychach.
Może znacie kogoś?

Mandragora

  • Gość
Lekarz wet w Tychach
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2006, 22:45:16 pm »
Może w tychach nie, ale ja znam dobrego weterynarz w Bieruniu Starym. Jest typowym weteryranem od małych zwierzątek :) więc nie powinno być problemu:) leczył moego psa, leczy teraz mojego królisia, a raczej badał go przed szczepieniem :) i szcepiłm oczywiście na arzie na pomór za tydzień na myko:)

bonnie_blue

  • Gość
Lekarz wet w Tychach
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2006, 06:24:23 am »
A moglabys podac nazwisko, adres?? Ja chodze do Julii i Michala Mazur na Merino (to jest lcznica Fauna). Z tego co widze to dosyc dobrze sie znaja (mieli kiedys krolika :)  )

Mandragora

  • Gość
Lekarz wet w Tychach
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2006, 00:16:46 am »
Michał Bajura i Aleksander Porwit, lecznica Vitavet. Ulica Licealna (nuer nie pamiętam) Bieruń Stary

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Lekarz wet w Tychach
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2008, 13:33:21 pm »
oki dzisiaj byliśmy z Muńkiem u weta - właśnie u Pani Juli Mazur. Muszę przyznać, że strasznie sympatyczna babeczka i bardzo młodziutka. Ale fajnie opowiadała o królisiach  :DD
Ale zmienił sie adres przychodni jakby co. Nie ma już na ul Żwakowskiej tylko na przeciwko kościoła św. Jadwigi (nie wiem co to za ulica, a na pieczątce mają jeszcze stary adres). To tak w ramach aktualizacji bazy  :heej

naomi19

  • Gość
Lekarz wet w Tychach
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2008, 19:04:47 pm »
To jest tez ul. żwakowskiej, tylko dalej. Gabinet duzo ładniejszy niż poprzednio, więcej miejsca itp. Także kolejny plus!

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Lekarz wet w Tychach
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2008, 21:38:18 pm »
oj to ja przepraszam  :oh:  no faktycznie ulica leci prosto  :co_jest  no to w takim razie przychodnia jest na przeciwko Kościoła św. Jadwigi po prostu, a nie na Merino  :>