Autor Wątek: PILNE/ przechowalnia dla króliczka z okolic Gdańska  (Przeczytany 3653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
PILNE/ przechowalnia dla króliczka z okolic Gdańska
« dnia: Lipiec 19, 2008, 00:17:44 am »
pilnie poszukujemy przechowalni dla Patka http://www.adopcje.kroliki.net/adopcje/patek.html

kontakt:

ola.glowacka@kroliki.net
gg 245027
tel. 600 825 554



Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
PILNE/ przechowalnia dla króliczka z okolic Gdańska
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2008, 12:25:37 pm »
Witam, moja znajoma z Sopotu mogłaby wziąć Patka na przechowanie, ale jest pewien problem. Ona ma wysterylizowaną samiczkę i bardzo by jej zależało, żeby Patek został wykastrowany. Czy jest taka szansa? Ona wtedy na pewno wzięłaby go tydzień albo nawet parę dni po kastracji do siebie na DT. Bo dla niej to jest problem, musiałaby czekać minimum tydzień aż się zaaklimatyzuje i dopiero wtedy wykastrować, a wtedy czas kiedy będzie mógł się spotkać z jej Pytunią by się wydłużył. Ona bardzo chciałaby przyjaciela dla swojej pięknej panny, ale przed adopcją musiałaby być pewna, że króliczki się zaakceptują, dlatego pewnie taki dom tymczasowy byłby dobrym pomysłem.
To pytanie do właścicieli czy dla nich to nie byłby problem wykastrować Patka, bo jednak musieliby go przywieźć do Gdańska na zabieg, a nie robić to w Pszczółkach.

Piszę w jej imieniu, bo ona już od 3 miesięcy próbuje się zarejestrować na forum i nie może, ale ten problem to już nie do roztrząsania w tym wątku.

Olu, jakby co podam Ci jej gg na priv jak będziesz chciała.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
PILNE/ przechowalnia dla króliczka z okolic Gdańska
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2008, 19:58:25 pm »
Jednego nie rozumiem: skoro znajoma ma wysterylizowaną samicę, to niewykastrowany samiec nie jest żadnym problemem  :> Mogą się spotkać i dzieci nie bedzie :>
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
PILNE/ przechowalnia dla króliczka z okolic Gdańska
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2008, 20:04:35 pm »
Cytat: "bosniak"
Jednego nie rozumiem: skoro znajoma ma wysterylizowaną samicę, to niewykastrowany samiec nie jest żadnym problemem  :> Mogą się spotkać i dzieci nie bedzie :>


ale przyjazni pewnie tez nie,a dziewczynie o to chodzi,bydz moze jak sie zaprzyjaznia to pozostanie u niej
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

marsylia

  • Gość
PILNE/ przechowalnia dla króliczka z okolic Gdańska
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2008, 01:23:19 am »
reniaw dokladnie tak jak piszesz. Oczywiscie ze dzieci nie bedzie - ale chyba nie o to tu chodzi.
Po pierwsze Patek ma rok i pewnie ma juz dosc silne oznaki dojrzewania wiec i tak zostalby u mnie wykastrowany. Ale najwazniejsze jest to zeby kroliki sie polubily nie biore Patka po to zeby go za tydzien pchnac dalej - ale zeby sprobowac zaprzyjaznic go z moja krolica!
Jesli zrobia to wlasciciele zaoszczedze troche czasu - a nie mam tak duzego mieszkania zeby trzymac kroliki tak dlugo w odosobnieniu. Juz moj krolik ma wlasny pokoj :>
A tak bede musiala czekac az krolik sie zaklimatyzuje u mnie ... potem dokonac kastracji a potem czekac az hormony spadna!

Wzielabym Patka tydzien po kastracji - potem odczekalabym z tydzien i pozwolila sie wachac przez kraty a po kolejnym tygodniu zobaczylabym czy jest szansa zeby spotkali sie na neutralnym gruncie.
Wiec kastracja to dla mnie podstawa.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
PILNE/ przechowalnia dla króliczka z okolic Gdańska
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2008, 10:18:06 am »
Acha. Dzięki za odpowiedź:)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
PILNE/ przechowalnia dla króliczka z okolic Gdańska
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2008, 18:13:38 pm »
Patek został dziś wykastrowany, tzn. wysterylizowany, ponieważ po podaniu narkozy do kastracji, okazało się, że to dziewczyna...

nadal szukamy więc przechowalni



Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
PILNE/ przechowalnia dla króliczka z okolic Gdańska
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 10, 2008, 10:22:06 am »
prośba o przechowalnię dla Patki jest nadal aktualna:/



Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
PILNE/ przechowalnia dla króliczka z okolic Gdańska
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 19, 2008, 20:46:24 pm »
nadal szukamy dla Patki chociażby domu tymczasowego:(