Autor Wątek: 6,5 tygodniowy niejadek- pomocy!  (Przeczytany 7165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mandżeta

  • Gość
6,5 tygodniowy niejadek- pomocy!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 16, 2008, 22:09:01 pm »
DZIĘKUFA!  :*

[ Dodano: Pon Cze 16, 2008 10:10 pm ]
A te Wasze kroliczki takie slodziuchne są! Wszsytkie najchętniej bym Wam zbrała!  :PP  :diabelek

[ Dodano: Pon Cze 16, 2008 10:11 pm ]
Czuczi ten na zdjątku to Lewek? Jest supel!

Czuczi

  • Gość
6,5 tygodniowy niejadek- pomocy!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 19, 2008, 12:12:36 pm »
Długowłosy Pieniążkowy rozbójnik jest:) nie angora... gdzieś w temacie ze zdjęciami on jest - chyba na końcu:) dziękujemy za komplement... pozdrawiamy

mandżeta

  • Gość
6,5 tygodniowy niejadek- pomocy!
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 24, 2008, 20:02:25 pm »
Witam kochani po dosyć długiej przerwie. W ubieglą środę wylądowalam w szpitalu i dziś miałam wypis. Naszczęście i ze mną i z Gizmo wszystko w porządku. Martwiłam się strasznie, że ja tak nagle muszę iść do szpitala, a Gizmkowi niedopisuje apetyt  ;(  Naszczęście niepotrzebnie. drugiego po mojej operacji Gizmo wcinalo dosł. wszystko!!!  :jupi  !!  :*  Uwielbia tą karmę Vitakraft for Kids z witaminkami i piersze co robi to wybiera marchewkę suszki, dopiero potem resztę  :PP  

Zamówiłam na animalii jakis tydzien temu tak jak mi radziliście CC, sianko Zuzali i dodatkowo(i tu pytanie-nie wiem czy dobrze i może to chrumać) susząna babkę lancetową, buraczki i marchewkę. :hmmm  Tego ostatniego jestem pewna  :diabelek

Pozdrawiam Was ciepło!  :bukiet  :heej

Sen

  • Gość
6,5 tygodniowy niejadek- pomocy!
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 24, 2008, 20:05:38 pm »
Tak, babkę moze jeść. Buraczki też ;) Ale tylko kilka kawałków dziennie, tak samo jak marchewki.

mandżeta

  • Gość
6,5 tygodniowy niejadek- pomocy!
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 24, 2008, 22:34:19 pm »
Dzięki za odpowiedź! Postaram się ograniczać z tymi suszkami  :)