Autor Wątek: Grzybica :/  (Przeczytany 2923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Grzybica :/
« dnia: Czerwiec 06, 2008, 20:31:31 pm »
witam kochani!!!

założyłam ten temat bo nie znalazłam tematu stricte o samej grzybicy.

To może do rzeczy - niestety mamy z Muńkiem problem, a mianowicie mamy grzybice na ucholach i karku:/ Byliśmy juz u weta i dostaliśmy Fungiderm do stosowania 2 razy w tygodniu oraz Pimafucort do smarowania 2 razy dziennie. Tak więc leczenie zaczęliśmy i przed nami jakiś miesiąc lub dwa walki z grzybem :( Pocieszające jest tylko to, że Muńka to za bardzo nie swędzi i nie drapie sie jak opętany. Miał może ktoś podobny problem??? Muniek jest ze mną 3 tygodnie i juz mamy problemy. No ale cóż damy rade!!

i jeszcze jedno podstawowe pytanie, którego zapomniałam (bo nawet nie pomyślałam) zadać wetce - czy taką Muńkową grzybicą może zarazić sie człowiek??? Pytam bo moja mamuśka zaczęła mi "panikować" i non stop marudzi, że mogę się tym zarazić bo przecież to grzybica.

pozdrawiam Was :*

Linka

  • Gość
Grzybica :/
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2008, 22:14:48 pm »
u mnie był imaverol. Grzybica (wg mnie) się wróciła a skóra była dokładnie wyleczona... no, chyba ze sie myle :>
powodzenia - to trudna walka :(

justyna-gda

  • Gość
Grzybica :/
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2008, 23:51:34 pm »
Mój Maks też dostał grzybicy, co my dostaliśmy i jaki sposób leczena zaleciła nam wet opisane jest w http://forum.kroliki.net/topics22/3926,30.htm Trzymam kciuki za Muńka i za waszą walkę bo ja przeżywam teraz dokładnie to samo.

[ Dodano: Sob Cze 07, 2008 8:10 am ]
A co do zarażenia się to istnieje taka możliwość. Grzybica to takie paskudztwo, które może sie przenieść na człowieka :(

Dominikfue

  • Gość
Grzybica :/
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2008, 16:21:22 pm »
Grzybicą generalnie trudno jest się zarazić. Zdrowy, nie osłabiony chorobą człowiek praktycznie nie ma szans na nią zachorować.