Autor Wątek: tęsknota królika  (Przeczytany 9691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sen

  • Gość
tęsknota królika
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 21, 2008, 10:22:10 am »
Może sie boi zejść? Może masz panele i króliczka sie ślizga?
Śnieżka raczej nie tęskni. Za to rano jak nie dostanie NATYCHMIAST jedzenia zaczyna wywalać suszki i siano. A ja w tym czasie zajęta jestem robieniem jej śniadanka xD

ssalsaa

  • Gość
tęsknota królika
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 21, 2008, 10:57:15 am »
Cytat: "Sen"
Może sie boi zejść? Może masz panele i króliczka sie ślizga?


Sen myślę,że to całkiem prawdopodobne... Wydaje mi się,że może to wynikać i ze strachu i z lenistwa  :>

Kumor44

  • Gość
tęsknota królika
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 01, 2008, 22:36:04 pm »
Hmm..moja sofi jest ze mna dopiero 3 tygodnie jest kochana!!ma 2 miesiace i 3 tygodnie zawsze jak chce wyjsc z klatki to staje na dwoch lapkach na poduszeczce opierajac sie o kratki i czeka az ktos ja wyciagnie ...chcialbym zeby biegala calyczas no ale ona jak tylko wyjdzie to wskakuje na mnie i chce sie tulic i tulic az mi reka odpanie!!:d a pozniej dziekujac lize mi caaaala reke i chce dalej ale ja juz nie mam sil tak glaskac i glaskac godzinami;p wiec ide na komputer a ona biega po lozku(bo na panele mi nie wejdzie) i zaczyna sie oblizywanie wszystko co ma moj zapach poduszki i cale lozko zaczyna oblizywac  :oh:  pozniej sie myje i siada....i nie chce biegac wiec ja zamykam ....ona sobie tam je pije przespi sie godzinke i znow chce wyjsc daje ja do duzego pokoju z dywanem zeby pokicala pokica 20 minut i siada pod krzeslem i nie rusza sie a jak wychylam reke to lize i lize ....daje znow ja do klatki to je pije i spi....i tak polega jej spedzanie dzionka...chcialbym zeby miziala godzinami po pokoju a jak by chciala zjesc i pic to by sobie sama skakal do klatki bo ona nie ma gory od klatki wiec latwo jej jest wskoczyc juz 3 razy wskoczyla ale to baaardzo zadko chcialbym ja nauczyc zeby biegala calyczas i sama wybierala pore kiedy chce wyjsc a kiedy wejsc spowrotem tylko 1 problem nie lubi paneli ....moze z wiekiem sie nauczy bo jest jeszcze mlodziutka ale nie wiem poradzcie cos czy mam ja jakos uczyc czy sama sie nauczy czy wogule sie nie nauczy....:):D:D pozdrawiam :bukiet

[ Dodano: Nie Sie 03, 2008 3:28 pm ]
to jak wie ktos??:D:D;>