Autor Wątek: Nietypowe, oryginalne fazy Kluchasy  (Przeczytany 2913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dominikfue

  • Gość
Nietypowe, oryginalne fazy Kluchasy
« dnia: Czerwiec 18, 2008, 10:14:45 am »
Dziwna sytuacja przydarzyła mi się dziś o 4 rano. Obudziła mnie Klucha, biegająca szalenie po klatce z patykiem w zębach, który obijał się o pręty klatki  :hmmm  Postawiła na nogi cały dom, biegała z tym patykiem prawie całą godzinę :oh: . Nie mam pojęcia o co jej chodziło, ale kiedy podeszłam do niej położyła patyk przede mną, jakby składała mi go w ofierze  :hahaha sytuacja zdarzyła się parę razy. Dodam jeszcze, że ostatnio zrobiła się bardzo przytulaśnia i nie daje ludziom spokoju. Czy to może być ciąża urojona? Czy może po prostu stwierdziła że się trochę zabawi?

Sen

  • Gość
Nietypowe, oryginalne fazy Kluchasy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2008, 10:20:10 am »
:co_jest
A Śnieżka ma zakazane wejście w szparę obok klatki, bo jest tam kabel. Zawsze jak tam próbuje wejść, to takiego stresa ma, a jak powiem Śnieżka to natychmiast ucieka z tej szpary  :diabelek  Doskonale wie że jej nie wolno  :diabelek
Zaczęła też coraz częściej urządzać dzikie biegi  :diabelek
Nie wiem, może była głodna albo prosiła o uwagę? Króliki to zmyślne bestie  :diabelek

Nuna

  • Gość
Nietypowe, oryginalne fazy Kluchasy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2008, 10:46:12 am »
To moze byc ciaza urojona, moja Lilly biegala z sukienka barbie w pyszczku :) owiele cichsza niz patyk.

Dominikfue

  • Gość
Nietypowe, oryginalne fazy Kluchasy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2008, 11:16:59 am »
No nie wierzę! Ale te króliki rozbroić potrafią  :co_jest  Pozdro dla pomysłowego uszatka! :krolik  :krolik  :krolik  :krolik

Sen

  • Gość
Nietypowe, oryginalne fazy Kluchasy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2008, 12:10:41 pm »
Dzisiaj Śnieżka mnie lizała po nosie  :co_jest  I próbowała kopać dziurę pod kanapą  :co_jest

ssalsaa

  • Gość
Nietypowe, oryginalne fazy Kluchasy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2008, 16:25:17 pm »
Moja wariatka któregoś ranka przywitała mnie z kępką siana w pyszczku. Zachowywała się tak jakby to była normalka  :lol  Stwierdziłam,że ma jakieś chwilowe odbicie. Poszłam na 8 godzin do pracy,wracam do domu,żuraw do klatki,a tam...czas się zatrzymał :hahaha Kochanie wita mnie z sianem w pyszczku!!! Przez chwilę myślałam,że może w zębicha jej wlazło i nie może sobie poradzić,ale wyciągnąć sobie nie dała!! 24 godziny chyba tak przesiedziała z mało bystrą miną  :oh:  Ale tylko raz taki popis dała jak na razie

Offline Basia i Adam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Za TM: Karampuk, Lolek
Nietypowe, oryginalne fazy Kluchasy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 01, 2008, 10:40:21 am »
Nie mam za bardzo doświadczenia z samiczkami  :hmmm

Ale kobieta zmienną jest  :DD

I nie zanosi się na to pozyskanie doświadczenia, bo Lali chyba rośnie to i owo i chyba będzie Lolkiem. Tylko obejrzeć toto wymaga niezłej ekwilibrystyki.  :>

Cóż, Karampuk po wizycie u weta, też na 90 % był Szarunią  :rotfl2

A co do tych zachowań, może to rzeczywiście ciąże urojone ??  Trzeba zaczekać, aż w tej kwestii odezwie się ktoś doświadczony  :heej
B&A
www.zwierzaki.phanfare.com

Karampuk the Great :*

Michak_

  • Gość
Nietypowe, oryginalne fazy Kluchasy
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 01, 2008, 12:52:18 pm »
Moja Janina robiła identycznie ale nie była sterylizowana.