Autor Wątek: [SPRZEDAM] Torby ekologiczne z królikiem  (Przeczytany 222115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 06, 2008, 12:52:21 pm »
hej, najnowsze wisci sa takie, ze kupilam koperty babelkowe formatu B5, czyli troche mniejsze niz A4 i kazda kosztuje 1,20 na poczcie glownej w Wawie.

Tak wiec na razie koszt wysylki to cena torby plus 1,20 za koperte :P za chwile wezme wage i sprawdze jak wyglada cena za przesylke i wam dam znac, mam przczucie, ze wysle juz dzisiaj torby pierwszym osobom, wplacicie mi w momencie, kiedy przesylki przyjdą.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 06, 2008, 12:54:00 pm »
wszystkie maile z zamowieniami mam w skrzynce i wszystkie czytalam :) teraz wlasnie zaczynam kopiowac dane na jedna kartke, drukuje sobie i cierpliwosci :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 06, 2008, 14:19:12 pm »
najnowsze dane sa takie:

po przymiarce toreb do kopert B5 i zważeniu moge juz podac ceny za przesylki kombinacji 1 torba albo 2 torby. Gdy kupie wieksze koperty, wtedy podam cennik dla wiekszej ilosci toreb niz 2 (niektorzy zamowili nawet 8! :)

a wiec: wg obliczen z http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_polecony.php&boczek=menu/kraj.html
oraz wskazan mojej wagi do pieczenia ciasta:

1 torba w kopercie B5 wazy mniej niz 100 gram, ale wiecej niz 50, wiec wysylka razem z torbą kosztuje:
 12 zl za torbę + 1,20 zl za kopertę B5 + 3,75 zł za list polecony = 16,95 zl

2 torby w kopercie B5 waza wiecej niz 100 gram, ale mniej niz 350 gram, wiec wysylka razem z 2 torbami kosztuje:

2 x 12 zl za torby + 1,20 zl za kopertę B5 + 3,90 zl za list polecony = 29,1 zl


(9.06.2008) POPRAWKA:
Niżej wklejam nowe ceny!

Arya

  • Gość
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 06, 2008, 14:23:53 pm »
mozna już wpłacać na konto w takim razie, tak ?
zarac wpłacę :)
w tytule przelewu napisać zamawiam torbę ? ilość i kolor już nie , czy też ?

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 06, 2008, 14:51:30 pm »
hej na razie jeszcze nie wplacajcie.

Podaję na razie numer konta, ustalilysmy z Magda Szmit ( ktora zalozyla pieniadze na zakup i produkcje toreb), ze przelewy robimy na moje prywatne konto:

Iwona Kossowska
nr konta 27 1140 2004 0000 3702 3277 0919 mBank


placimy dopiero po nadejsciu przesylki.

Fffuk

  • Gość
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 06, 2008, 15:09:31 pm »
Ja się po jedną przespacerowałam... Teraz prezentuje się w przedpokoju na wieszaku.  Na zakupy trochę szkoda... jeszcze się pobrudzi albo co... No, ewentualnie do księgarni można ją ze sobą zabrać...  :>

Arya

  • Gość
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 06, 2008, 15:24:53 pm »
Ok.To narazie nie wpłacam :)

Offline nana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 06, 2008, 20:59:34 pm »
A czy można jeszcze zamawiać torby?

esculap

  • Gość
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 08, 2008, 19:12:48 pm »
Cytat: "ais"
placimy dopiero po nadejsciu przesylki.


Czyli przesyłka pobraniowa? To po co konto, przecież płaci sie listonoszowi lub na poczcie.

A czy osoba, do której torba będzie wysłana dostanie wcześniej jakąś wiadomość o tym fakcie?

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 09, 2008, 13:21:07 pm »
hej :)

wyslalam juz 6 przesylek w piatek.

Nie beda to przesylki  za pobraniem ( bo cena bylaby wtedy jeszcze wieksza), po prostu do ostatniej chwili nie wiedzialam jeszcze jak to wyjdzie w praktyce, no i okazalo sie na poczcie, ze sa to przesylki gabarytowe (urzednik mierzyl ich grubosc linijka).

Tak wiec cena minimalnie sie zwiekszyla i moge teraz z cala odpowiedzialnoscia napisac, ze przy przesylkach z 1 albo 2 torbami ceny wygladaja tak:

1 torba: 12 zl + 1,20 zl za koperte plus 4,10 zl za list polecony gabarytowy = 17,30 zł

2 torby: 2 razy 12 zł +1,20 zł za koperte +4,30 zł za list polecony gabarytowy = 29,50 zł

Sumy te wplacamy na moje prywatne konto, ktorego numer podalam wyzej. Zreszta instrukcje beda zalaczone do przesylek, w srodku.

Przesylki w kombinacji 3 torby i wiecej rozpracuje w tym tygodniu :) ( jeszcze pare takich przesylek czeka w mailach).

Osoby, ktorym paczki juz wyslalam, zostana powiadomione smsem.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 09, 2008, 13:22:53 pm »
Zamówienia mozna składac cały czas. Toreb mamy dużo!

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 10, 2008, 18:37:43 pm »
Dziękuję serdecznie! Ja już dziś 2 torby dostałam! Torby są śliczne!!!  :jupi  :jupi  :jupi  Rano dokonam przelewu  :bukiet

Offline bunny_wrrr

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Owca
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 10, 2008, 19:57:21 pm »
a jak jest z kupowaniem toreb na miejscu?
galeria owcy --->oisforowca

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 11, 2008, 20:57:21 pm »
Niusia - pamietaj o obiecanych odwiedzinach w naszym biurze :)

Bunny_wrrr w te sobote SPK bedzie na festynie i bedziesz mogla kupic torbe, jesli nań sie udasz :)

Festyn jest na ul. Chłodnej, przy skrzyzowaniu z Żelazną, w godzinch 11-20.

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 11, 2008, 22:41:05 pm »
Dziękuję za torby, doszły i są śliczne. Pieniążki już wpłacone. Dzisiaj w markecie używałam i przyznam, że w kolorze czerwonym bardzo przyciągają wzrok, a o to chyba chodzi :)

Offline bunny_wrrr

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Owca
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 14, 2008, 00:29:51 am »
ale mnie nie ma w ten weekend w warszawie :(
galeria owcy --->oisforowca

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 14, 2008, 17:50:13 pm »
O, ja bym chciała zamówić ;) Wyśle maila teraz :) To ile trzeba w końcu wpłacić przelwem za jedną torbę? ;) I w poniedziałek można? :)


Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 16, 2008, 13:50:27 pm »
hej ppx juz twojego maila widzę, a placimy dopiero po otrzymaniu torby, przelewem na moje konto.

Nie chce ,zeby mi sie zrobil balagan z platnosciami ,wiec wole wlasnie w takiej kolejnosci :)

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 16, 2008, 21:16:46 pm »
A będą kubki z SPK?  :DD  Ja bym chetnie wziela taki kubek do pracy, ulotek miec nie moge a taki kubek na biurku z herbatką czy kawą to sie rzuca w oczy. Teraz mam taki z kotem i czasem ktos pyta czy koty lubie, bo maja do oddania albo pytaja o rady, ale ja sie na kotach nie znam  :DD

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Torby ekologiczne z królikiem
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 17, 2008, 21:30:16 pm »
kubki i w ogole gadzety to temat, ktorym trzeba sie niedlugo zając, jak tylko ogarniemy biuro i zwerbujemy do niego sensowne osoby do stalego dzialania. Marzy mi sie sklepik taki jaki ma np Viva albo zagraniczne organizacje. Bardzo mi sie podobaja gadzety wzorowane na charakterach wymyslonych przez Beatrix Potter ( cala oferta do obejrzenia na www.ebay.pl po wpisaniu "Beatrix Potter" albo "Peter Rabbit").

Wartoby je przerobic na modłę SPK, zainspirowac sie tym co tam jest, chociazby jakies nawet lampy, puzzle, karty i inne drobiazgi. jest tego cala masa.

ale dopoki  nie mam sensownego zespołu w Warszawie, ktory by siedzial na miejscu i dzialal, to sie tym nie zajmę ( torby wysylam osobiscie :)  Wszystko w swoim czasie, na razie pilnuję  tworzenia biura. Najwazniejsze, ze udalo sie zdobyc wszystkie biurka, regaly, szafe i komputery za darmo :) Nawet stoliki do biblioteki mamy darmowe, a czesc regalow zostala kupiona z grantu z USA oraz za pieniadze prywatnej osoby z Warszawy.

Teraz czeka najgorsza robota czyli malowanie scian i przywozka tych duzych mebli - dotychczas wiekszosc przywozilam wlasnym samochodem, teraz trzeba zamowic profesjonalny transport ( no chyba ze ktos ma dostep do darmowej furgonetki typu Nysa).

Pod koniec czerwca zabieramy sie za powazny remont razem z Michalem Kucharskim ,ktory przyjezdza z Kostrzyna na wakacje do Warszawy, mam nadzieje stworzyc wiekszy zespol ludzi do roboty :) Pomoze nam nasz niezrownany nadworny informer o ksywce "Zgr".

Biblioteka dziala juz preznie i milo mi poinformowac, ze juz jedna osoba z SPK napisala prace magisterską na wydziale prawa na podstawie naszych materialow (Magda Gralak z grupy adopcyjnej :)