Autor Wątek: Czegon on szuka??  (Przeczytany 9213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dominikfue

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 27, 2008, 18:26:48 pm »
Mój Klusek robi to samo : P Zawsze tupnie i błagalnie patrzy jak nie może się do mnie dostać ^^

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 27, 2008, 20:01:11 pm »
A mój Groszek to nawet bez dywanu wszędzie wskoczy  :oh:  Ale śpi to na fotelu albo pufie, bo by się z nami nie zmieścił  :rotfl2  u mnie dwie połowy łóżka zajęte

Offline zaba zielona

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 27, 2008, 23:03:24 pm »
Cytat: "Danae"
A mój Groszek to nawet bez dywanu wszędzie wskoczy  :oh:  Ale śpi to na fotelu albo pufie, bo by się z nami nie zmieścił  :rotfl2  u mnie dwie połowy łóżka zajęte

Szczesciara. U nas w takich sytuacjach MUSI sie znalezc trzecia polowka. W przeciwnym razie Kasiula spi na mnie. Moja przylepa kochana  :heart .

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 28, 2008, 00:16:48 am »
Oj jak Was poczytałam to dobrze mieć oddzielny pokój dla krolików, przynajmniej w nocy hałasy mi nie przeszkadzają. A Klapek ostatnio kopie w kuwecie i z rana zawsze mam masakrę i żwirek po całej zagrodzie.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline nana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 28, 2008, 10:59:24 am »
Cytat: "maro"
A Klapek ostatnio kopie w kuwecie i z rana zawsze mam masakrę i żwirek po całej zagrodzie

Ja obecnie mam to samo z Dziunią.Jak rano przychodzę do ucholi,to u niej w klatce zastaję totalny bajzel,cały żwirek rozgnieciony w drobny mak i wyżucony z kuwety  :oh: Niestety jak wracam wieczorem z pracy to też zdaża mi się zastać taki widok,wiięc sprzątania co niemiara.
A już się cieszyłam,że panna do kuwetki zaczęła sikać...a teraz i tak to wszystko ląduje w klatce.Dodam jeszcze,że z rana odbywa się tradycyjnie rzucanie ceramiczną miską po klatce  :oh:  naprawdę trudno tego nie usłyszeć....
Mała futrzasta diablica narmalnie  :icon_twisted
...no ale i tak ją kocham,choć czasem mi ręce opadają,jak to wszystko widzę placzek

Agatkak0

  • Gość
Porada na nocki :)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 28, 2008, 12:40:00 pm »
Proponuje zrobic tak jak ja .... na noc nie wypuszczac krola ( po jakims czasie sie uspokoi jak zauwazy ze i tak nie wyjdzie - przyklad Herma ) :>  a w nocy wiem ze najlepsze sa ..... zatyczki do uszy ...... zakladasz i krol moze trzaskac czym popadnie a ty i tak nie slyszysz  :DD

Gina

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 29, 2008, 13:14:22 pm »
To mnie się trafił grzeczny egzemplarz. Przynajmniej jeśli chodzi o ciszę nocną.
Rudzik ma zagrodę zaraz koło mojego łóżka. Rano ledwo otworzę oczy widzę cudny widok- pyszczek królisia proszący o głaski. Potem grzecznie czeka na śniadanko :DD

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 30, 2008, 02:54:22 am »
U mnie jest tak... mam prawie zawsze problemy ze zaśnięciem, nawet przy grobowej ciszy xD Ale jak już usne nawet budzik w komórce, królik rzucający miską po klatce mnie nie obudzi xD


Kumor44

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 30, 2008, 23:09:10 pm »
hmmm mam pytanie a nie boicie sie ze krolisia przygnieciecie jak bedziecie spali?? ja bym sie bal i jeszcze te obsikiwanie bym byl zalany:( a moje marzenie to wlasnie to zeby kroliczek spal ze mna!!:p:(:(

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 30, 2008, 23:11:53 pm »
Kumor44, ja tam lubie patrzeć jak mój Kulek śpi tam gdzie lubi i się nie martwie ze go zgniotę czy tez (co mnie bardziej denerwuje jak zsypiam) że mnie bedzie miział wąsikami  :nie_powiem

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 30, 2008, 23:19:23 pm »
Cytat: "Kumor44"
a moje marzenie to wlasnie to zeby kroliczek spal ze mna!!

Obawiam się, że Twoje marzenie może się nie spełnić. Królik to nie kot.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Basia i Adam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Za TM: Karampuk, Lolek
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 31, 2008, 00:40:31 am »
Oj, osobny pokój dla królisia to bogactwo  :lol
Lala (coś mi się wydaje, że jednak Lalek) ma osobny pokój, który Karampuk w młodości dzielił z dziećmi. Ale przez 11 lat dzieci dorosły i poszły......... A pokój został jako tzw. "przedszkole" = bez dostępnych kabli.
Ale protesty więzienne, czyli trzaskanie miską to reguła  :DD
A kopanie, to nie tylko instynkt. Ja to zawsze odbierałam, jako zaproszenie do wspólnego zamieszkania w norze  :serenada:
Ale mam przecież swojego Dużego Królika  :diabelek
B&A
www.zwierzaki.phanfare.com

Karampuk the Great :*

Kumor44

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 31, 2008, 22:13:35 pm »
bosniak,  mi tylko chodzilo o to ze chcialbym aby kroliczek w nocy kical sobie po pokoju nie robiac sobie zadnej krzywdy spadajac z duzej wysokosci lub zeby mnie nie zbonbardowal albo zatopil;p i chcialbym sie dowiedziec czy kroliczek musialby byc wysterylizowany zebym mogl swobodnie sobie wieczorem jak ide spac wypusczal go zeby kical nie robiac duzo kup po pokoju i sikal do kuwetki ?? :DD

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 31, 2008, 22:20:19 pm »
Tak naprawdę to zależy w dużej mierze od królika i jego charakteru. Poobserwuj spokojnie. Masz go parę dni, daj sobie i jemu czas na wzajemne zapoznanie. Nie będziesz wiedział, czy bobczy, sika i robi zadymę, jeśli nie sprawdzisz. I to na spokojnie i bardzo cierpliwie.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

esculap

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 01, 2008, 23:27:01 pm »
Bardzo cierpliwie. Trzeba zobaczyć co będzie jak królik zacznie dojrzewać. Może być wtedy całkiem, całkiem inny. I trzeba być na to przygotowanym, że słodkie miziaki mogą się skończyć.

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 15, 2008, 12:28:22 pm »
Ja kiedyś swojemu zapomniałam (nawet to chyba dwa lata temu było XD )
zapiąć klatki i ją podniósł w nocy, ja sobie śpie, a on wskoczył na łóżko i mi po głowie zaczął chodzić o,O Ja się budze i w szoku byłam xP


Sylwia13

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 15, 2008, 17:09:07 pm »
Moja króliczka jest na szczęście spokojna w nocy :)
A może jak by przykryć na noc klatkę królika kocem? Ja tak czasem robie ale i tak koc jest cały poszatkowany przez kruszynę więc wygląda jak jakieś sitko  :DD

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 15, 2008, 19:51:04 pm »
Sylwia13, wg mnie bedzie wtedy uszakowi za gorąco... Ja kiedyś tak zrobiłam ze szczurem to muszę powiedzieć, że prawie nic z tego koca nie zostało :>  :oh:
Trunia ['] na zawsze w moim :heart