Autor Wątek: królik <-> kot  (Przeczytany 3546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TiGrA

  • Gość
królik <-> kot
« dnia: Maj 05, 2008, 20:05:00 pm »
hmmm  nie wiem coz poradzic na to ze moj kicek rzuca sie na kota... moja kotka juz jest bardzo znerwicowana.. boi sie przejsc kolo niego... czasem jak idzie przedpokojem to Ozi leci na nia nie wiem czy z checia ugryzienia czy postraszenia. W kazdym badz razie nie wiem jak go tego oduczyc..

Nuna

  • Gość
królik <-> kot
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2008, 20:46:52 pm »
:lol zamiast : "co zrobic kot rzuca sie na krolika" to krolik rzuca sie na kota.
 Moje wszystkie zyja w jako takiej zgodzie. Jedynie Maks chetnie by sie krolikami pobawil. Moj maly kroliczek ma malutkie odwazne serce, widzialam juz dwa razy jak Tino pogonil kota i to nie byly zarty. Maks (kot) skoczyl przed krolika z nadzieja, ze tamten ucieknie, a Tino do niego, tak smiesznie unosil przednie lapy jakby to nimi chcial tupac i kocor zdziwiony zwial.
Za drugim razem kocor przechodzil kolo Tino i krolik go ugryzl w lape.
 Mam jeszcze dwie kotki obie zyja w zgodzie z krolikami.

esculap

  • Gość
królik <-> kot
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2008, 10:19:23 am »
U mnie też króliki są zainteresowane kotką, ale nie wiem czy to atak, ciekawość, czy chęć zabawy. Kicia jest tchórzem, podnosi wrzask i zmyka.

Offline Iras

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Kobieta
królik <-> kot
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2008, 14:09:34 pm »
Hmm u mnie jest tak, ze hesus atakuje koty zawsze i wszedzie, turysta ma do nich sotosunek obojetno - olewajacy, Ishtar natomiast jednego kota pogoni, drugiego abo oleje, albo zaczyna go brodkowac  zaleznie od jej aktualnego humoru.

Koty natomiast hmmm.. Tula, woli krolikow unikac (ucieka), szirak natomiast nic sobie z krolikow nie robi, pod warunkiem, ze go nie zaczepiaja za bardzo
Jesli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu zwierząt bez rodowodu - obejrzyj

Asia:)

  • Gość
królik <-> kot
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2008, 18:39:12 pm »
moj kroliczek jest zakochany w mojej kici, myje ją i wtula się, kicia go nie bardzo lubi i daje mu "klapsa", a potem ucieka :lol

esculap

  • Gość
królik <-> kot
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2008, 21:54:19 pm »
Chciałam dodać jeszcze jedno, bo widzę, że nie tylko mój kot zachowuje sie pasywnie w stosunku do królików. Należy pamietać że kot to drapieznik. I mimo, że mój kot to taki mały ćmotopluch, nigdy przenigdy nie zostawiłabym go w domu z samopas biegającymi królikami. Bo pewnego dnia kot może sobie przypomnieć, że przecież królik jest taki smaczny  :buu

Asia:)

  • Gość
królik <-> kot
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2008, 07:23:56 am »
jak nikogo nie ma Misia zamykam w moim pokoju :lol

Patrycja_xD

  • Gość
królik <-> kot
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 08, 2008, 15:50:23 pm »
U mnie tak samo kroliczek biega za kotem w ta i z powrotem ale nie wiem czy to z zabawy z cz z czego ;)) :PP :DD  :DD  :DD  :DD  :DD  :DD