Autor Wątek: dziwny artykuł o królikach pani Mileny Wojtyś  (Przeczytany 9119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
dziwny artykuł o królikach pani Mileny Wojtyś
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 28, 2008, 14:14:13 pm »
Widzę, że nikt się nie kwapi żeby sprawę wyjaśnić. Dlatego sama napiszę do tej pani i zobaczymy co mi odpisze.

[ Dodano: Sob Cze 28, 2008 2:27 pm ]
Wysłałam jej maila prosząc o wyjaśnienie sprawy. Teraz czekam na odpowiedź.

Offline bunny_wrrr

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Owca
dziwny artykuł o królikach pani Mileny Wojtyś
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 28, 2008, 15:26:40 pm »
ja jak bylam na szczepieniu to zapytalam choc wiedzialam ze wyjdzie glupio  :oh:
nie pisalam bo nie mam ochoty bawic sie w czyjegos adwokata
fakt faktem ze to artykul p wojtys napisany kilka lat temu
chyba troche udzielila mi sie specyficzna atmosfera na forum ale ja osobiscie praktyke mam prawie ze zadna a weterynarzem przeciez nie jestem :>

szczerze mowiac mi to wisi bo jej ufam
inaczej nie oddawalabym w jej rece mojego krolika

moze w sumie lepiej zebysie z nia bezposrednio kontaktowac jesli macie taka potrzebe
galeria owcy --->oisforowca

Fffuk

  • Gość
dziwny artykuł o królikach pani Mileny Wojtyś
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 28, 2008, 15:30:26 pm »
Lepiej byłoby osobiście. Maile mogą zostać przechwycone przez wrogie siły podszywające. Tym bardziej, że podszywaniem się pod kogoś i podpisywaniem się czyimś nazwiskiem zwykle zajmują się zakompleksione koleżaneczki "po fachu" pracujące najczęściej w tym samym pokoju, biurko na przeciwko.

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
dziwny artykuł o królikach pani Mileny Wojtyś
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 28, 2008, 23:06:25 pm »
Pani Wojtyś mi odpisała. Oto dokladna treść maila jakiego dostałam:

Cytuj
Witam.
To nie oszustwo tylko prawdziwa prawda. Artykuł był napisany chyba w 2001roku więc teraz jestem trochę bardziej radykalna ale to nie znaczy, ze odżegnuję sie od tego, co wtedy napisałam. Dalej uważam, że jeśli nie traktujemy wymienionych przeze mnie i przez Panią rzeczy jako podstawy jedzenia (tak też jest napisane w artykule) to nie jest błędem ich stosowanie - zwłaszcza kostka wapienna, ziarna i suchy chleb: dlaczego miałyby być szkodliwe?
Radzę zatem dać sobie spokój ze spiskowymi teoriami i pamiętać, że przesada zarówno w jednym jak i w drugim kierunku nie jest dobra ani dla królików ani dla stosunków międzyludzkich :)
Pozdrawiam

lek. wet. Milena Wojtyś-Gajda



Nie komentuję tego. Wet który pyta dlaczego uważam że kostka i kolby są szkodliwe jest już u mnie przegrany. Czytałam wielokrotnie na forum o tej pani jako o specu od królików  teraz wiem że nim nie jest, sama się do tego przyznaje.

Sen

  • Gość
dziwny artykuł o królikach pani Mileny Wojtyś
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 28, 2008, 23:10:28 pm »
Pfff.
I to jest niby dobry wet. Szkoda gadać...
Kolby, ziarna i kostka wapienna?  :oh:

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
dziwny artykuł o królikach pani Mileny Wojtyś
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 28, 2008, 23:29:58 pm »
:wow   Trochę mnie to zaskoczyło... Oczywiscie nie mozna przesadzać, nie dajmy się zwariować, ale to to za wiele :> . No cóż, moze poprostu pani wet nie chciała przeczyć temu co napisała wczesniej, było jej głupio i dlatego nie negowała tego. W 2001 roku rzeczywiscie było nie za ciekawie jesli chodzi o wiedzę o królikach w Polsce, ale teraz juz sie to zmieniło i trzeba sie przyznać do wczesniejszych błędów. Nie możemy się cofać.
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
dziwny artykuł o królikach pani Mileny Wojtyś
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 29, 2008, 12:13:30 pm »
Tak, ale ile osób przez przeczytanie na tej stronie tej dziwnej diety zacznie tak karmić królika? Myślałam, że pani Wojtyś przynajmniej zrobi na stronie sprostowanie, byłam zaskoczona kiedy mi odpisała, że kolby i wapienko nie są szkodliwe. Czyli nie ma zamiaru tego artykułu poprawić. Przyznaję, że jestem niemile zaskoczona.

[ Dodano: Nie Cze 29, 2008 12:15 pm ]
Teraz jestem już pewna, że kiedy pisałam do niej w sprawie królika który nie chce pić w ogóle wody odpisała mi że królik nie pije. Tylko szkoda, że nie zachowałam tego maila. Ale tego zostawię sobie na pamiątkę jako dowód.

naomi19

  • Gość
dziwny artykuł o królikach pani Mileny Wojtyś
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 29, 2008, 12:53:53 pm »
Cytat: "cytryna27"
Wet który pyta dlaczego uważam że kostka i kolby są szkodliwe jest już u mnie przegrany.

Dziewczyny, proszę Was nie przesadzajcie. pani doktor ma racje w jednym- radykalizm jest zły w kazdej dziedzinie zycia!