Autor Wątek: Misiu mało je i pije ;(  (Przeczytany 4839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asia:)

  • Gość
Misiu mało je i pije ;(
« dnia: Maj 07, 2008, 19:45:42 pm »
Misiu zjada tylko ok. polowe jedzenia które mu podaje, je bardzo mało siankai mniej pije niż wcześniej, pil 125-150ml a pije 100ml, co mu jest :?: z gory dzieki za odp

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2008, 19:49:37 pm »
A ile mu podajesz?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Asia:)

  • Gość
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2008, 20:21:10 pm »
150ml wody, ok. 2 łyżki granulatu dwa razy dziennie, i sianka kiedy tylko mu zabraknie :( żle mu daje ??

Offline Martunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2008, 20:27:21 pm »
A ile Misiu ma? Może to za dużo dla niego?
Chanel

Foxy

:(

Asia:)

  • Gość
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2008, 20:36:39 pm »
ma 7 miesięcy, nie jest taki mały :(

Nuna

  • Gość
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2008, 20:43:33 pm »
Jesli robi normalne bobki, bawi sie i biega, jest ciekawski jak zawsze to nie masz powodu do zmartwien. Wprowadz mu tez warzywa, owoce i zielenine, jego dieta jest zbyt monotonna, nudna i na dluzsza mete niezdrowa.

esculap

  • Gość
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2008, 20:48:13 pm »
Czy oprócz zmiany apetytu zauważyłaś coś jeszcze? Nie jest osowiały? Bobkuje?

Asia:)

  • Gość
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2008, 21:01:38 pm »
bobkuje, siusia, i wygląda na zadowolonego, nie jest osowiały i dostaje co kilka dni jabłuszko i pietruszke i ze wsi przywiozlam mu swierzą trawe ale juz wyschła, warzyw nie lubi, a inne owoce rzadko mam w domu, ale on uwielbia winogrona :)

esculap

  • Gość
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 07, 2008, 21:09:09 pm »
Dużo je tych winogrn? Bo one to strasznie kaloryczne chyba są. To i chętka na inne jedzonko mu mija.

Asia:)

  • Gość
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 07, 2008, 21:15:14 pm »
ale dotaje winogronka bardzo rzadko :(

esculap

  • Gość
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 07, 2008, 21:35:56 pm »
Może nie zrozumiałam. Jadł zawsze tyle, czy teraz je mniej? Piciem wody się nie przejmuj, jak ma soczyste jedzenie, to może mieć nie duże zapotrzebowanie na wodę. Mój jeden królik w ogóle wody nie pija, mimo, że ma zawsze w pojniku i zmienianą na świeżą.

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 07, 2008, 23:40:54 pm »
Słuchaj mój też nie je tyle ile mu daję :) garstkę siana ma na jeden dzień, dostaje warzywa oraz granulat. Na początku też mi się wydawało, że je mało, ale jest zdrowy, szaleje także chyba jest ok - jest w podobnym wieku.

Fffuk

  • Gość
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 08, 2008, 14:26:34 pm »
Mój Misiek sam decyduje ile ma zjeść. Dopóki jedzonko znika w zauważalny sposób i zostaje przerobione na zawartość kuwety to nie jest źle.
Gdyby całkiem przestał jeść to wtedy najlepiej od razu do weta.

Poza tym króliki są dość wybredne. Mój np.: choćby był nie wiem jak głodny, to w ogóle nie ruszy granulatu, który nie jest w kształcie chrupek. Raz dostał sianko jakiegoś podejrzanego producenta, to nawet nie przyszedł powąchać...

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 08, 2008, 15:15:17 pm »
Weterynarka mówiła mi, że kiedy przychodzą cieplejsze dni zwierzaki się robią osowiałe. Mój KUki całe dnie przesypia drzemiąc na półce, ożywia się pod wieczór a tak cały dzień siedzi na półce i od czasu do czasu idzie zajrzeć do klatki po jedzenie.

Asia:)

  • Gość
Misiu mało je i pije ;(
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 08, 2008, 16:09:57 pm »
wczesniej jadl wiecej, dzis w nocy zjadl PRAWIE wszystko i dostaje malo swierzych roslin wiec mnie zdziwilo ze mniej pije, a sianko juz zrozumialam... nie podoba mu sie ze nie daje mu prosto z opakowania, tylko jak mu zostaje to czekam az zje... a on chce miec wymienione na nowe... juz mu bede zmieniac, ale on nie jest osowialy