Autor Wątek: opieka nad króliczkiem  (Przeczytany 2719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jacek Maciąg

  • Gość
opieka nad króliczkiem
« dnia: Czerwiec 09, 2008, 21:56:50 pm »
W związku z moim wyjazdem poszukuję osoby która podczas mojej nieobecności zaopiekuje się moim króliczkiem (Bydgoszcz). Udostepnię klucze do mieszkania. 2-3 razy w tygodniu uzupełnić jedzonko, zmienić wodę... od 13 do 31 lipca (może ciut dłużej). Puszek swobodnie kica po calym mieszkaniu. W klatce tylko się załatwia. Jest bardzo przyjacielski. moj mail: jacek.maciąg@wp.pl

vegan dżihad

  • Gość
opieka nad króliczkiem
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2008, 12:37:02 pm »
Nadal szukasz opieki dla Puszka? Ja jestem z Nakła i w Bydgoszczy bywam co najwyzej raz w tygodniu, ale mam tam kilku znajomych i moglabym popytac.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
opieka nad króliczkiem
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2008, 19:24:34 pm »
już się skontaktowałam z tym Panem, zaoferowałam mu naszą pomoc - czyli przechowujemy kroliczka "u nas" do powrotu tego Pana, karmimy i poimy go codziennie. Nie mozna karmic i poic krolika raz na kilka dni, poniewaz kazdy kto zna sie na tych zwierzatkach wie, ze moze to byc niebezpieczne dla jego zdrowia a nawet zycia. Pan Maciąg obiecal, że w razie czego skontaktuje sie z nami. Dlatego prosilabym zeby rozsadnie podchodzic do calej sprawy i nie narazac kroliczka na odwiedziny raz albo kilka razy w tygodniu.

Pozdrawiam