Autor Wątek: sukces !! nauka posdziałała !! z brudasa zrobil cię czyśćioc  (Przeczytany 2620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Majewa

  • Gość
Zacznę może od tego  :hmmm mój króliczek załatwiał się tylko w dwóch miejscach u mnie na łóżku :bejzbol  i w kuwecie   :>
 wpadłam na pomysł żeby położyć koło łóżka jakiś miękki materiał ( bo podobno króliki lubią załatwiać się na miękkim ) wzięłam dwa ręczniki złożyłam  na 4  i jeden położyłam koło łóżka a jeden koło biurka  później ten co był koło łóżka  zaczęłam przesuwać  do kuwety w ten sposób
króliczek oduczył się załatwiania na łóżko i gdy sie zmęczy ma posłanie z mięciutkiego ręcznika koło biurka :jupi
 

wypościłam go wczoraj w nocy budzę się rano paczę a tu leży koło mnie rozciągnięty króliś i paczy się cały czas na mnie a co najlepsze nigdzie w pokoju ani na łóżku nie było ani jednego bobka ani siuśków  :jupi  :DD

esculap

  • Gość
sukces !! nauka posdziałała !! z brudasa zrobil cię czyśćioc
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2008, 17:51:59 pm »
Gratulacje! Zmyślne zwierzę!

Offline Brydzia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 101
sukces !! nauka posdziałała !! z brudasa zrobil cię czyśćioc
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2008, 17:52:29 pm »
gratuluje :) i życze dalszej owocnej współpracy z kicolem ;)

Czuczi

  • Gość
sukces !! nauka posdziałała !! z brudasa zrobil cię czyśćioc
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2008, 17:57:44 pm »
:wow  bardzo bardzo zazdroszczę:) :jupi  naprawdę fantastycznie... ja już tyle razy próbowałam najróżniejszych rozwiązań, że najzwyczajniej w świecie na noc jest zamykany a w dzień z łóżka zganiany... faktem jest iż Pieniążek jest wyjątkowo złośliwy i jak ja bądź narzeczony (częściej on) uszatemu podpadniemy to od razu wskakuje na łóżko i sika na poduszkę.... taki już jego urok - i mimo to kochamy go bardzo...
jeszcze raz gratulacje i powodzenia - oby efekt sie utrzymał :bukiet

Majewa

  • Gość
sukces !! nauka posdziałała !! z brudasa zrobil cię czyśćioc
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2008, 18:10:26 pm »
ja wcześniej też myślałam tak jak ty zwykłe metody nie skutkowały aż w końcu miałam dość  :zdenerwowany to nie było wcale takie łatwe wymagało trochę cierpliwości miłości i poświęcenia czasu ale opłacało się próbuj dalej na pewno się uda aqle musisz szukać takiego materjału milutkiego na którym króliczek chętnie by odpoczywał a nie na twoim łóżku

pozdrawiam

ps między innymi do tego przyczynił  się niedawno otwarty koło mojego domu ciucholand z wielkim napisem " w poniedziałki wszystko za złotówkę " a to dlatego że zamiast prać cały czas ręcznik to idę kupie jakiś duży koc ręcznik złożę na kilka części a jak królik zabrudzi to do kosza bo wtedy mi nie żal :P

Czuczi

  • Gość
sukces !! nauka posdziałała !! z brudasa zrobil cię czyśćioc
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2008, 14:29:33 pm »
Dzięki za otuchę.... próbujemy cały czas -  z różnym skutkiem - wiesz - on teraz zaczyna dojrzewać i widzę że wszelkie nauki obecnie nie dają efektu:) heheheh większość rzeczy ktore kupujemy jest "wymienialna" żeby łatwo ją było zastąpić "jakby co":) w każdym razie tresura trwać będzie:) pozdrawiam

Majewa

  • Gość
sukces !! nauka posdziałała !! z brudasa zrobil cię czyśćioc
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2008, 16:59:27 pm »
uuu efekty chyba zacznie być widać dopiero jak przejdzie ten okres :D

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 5:02 pm ]
zabrakło mi sianka ( niespodziewanie  :oh: ) to włożyłam króliczkowi ręcznik do klatki i teraz nie chce  stamtąd wyjść jak najszybciej muszę jechać po sianko jeszcze dzisiaj   :zdenerwowany bo królisiowi tyłek się za bardzo rozleniwił  :P