Autor Wątek: Królik Problem  (Przeczytany 10176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Królik Problem
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 09, 2009, 22:39:07 pm »
Nikt nie ma żadnego "ale", tylko Ty w jakimś bojowym nastroju jesteś.
Włóż trochę wysiłku w szukanie informacji. Ja "przekopywałam" tematy na tym forum przez wiele dni. I nie musiałam pytać o takie rzeczy jak Ty, bo wszystkie odpowiedzi sobie znalazłam. A Tobie ktoś odpowiada, a Ty jeszcze jakieś dąsy masz...

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Królik Problem
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 09, 2009, 22:41:23 pm »
No, no, już dość bicia piany  :>
Lukas, zasada jest po prostu taka, że najpierw czytasz działy, którymi jesteś zainteresowany, a potem, jak nie znajdziesz odpowiedzi na swoją wątpliwość albo masz nietypowy problem - pytasz :)
Troszkę ciężko w kilku zdaniach zapoznać z tematyką króliczą osobę, która nie ma pojęcia o królikach - to trzeba też troszkę swoich chęci i czasu poświęcić, żeby się dowiedzieć. Jak już chociaż liźniesz tej tematyki, to będzie się nam po prostu łatwiej dogadać :) - Ty będziesz wiedział, o co pytać, co niepokoi, a my nie będziemy musieli zaczynać porad od Adama i Ewy ;)
Pozdrawiam.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Królik Problem
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 10, 2009, 09:29:15 am »
Cytat: "lukas0007"

myslisz ze twoje kroliki lubia chodzic ubrane? watpie... ale ja jakos nie skompentowalem tego ze meczysz je ubierajac je w to "cos"...

Ludzie trzymajcie mnie, bo zaraz nie wytrzymam :hahaha I ty mi smiesz pisac, że cie oskarżam jak nie znam faktów?
Zobaczyłam królika w tej klitce - tak to jest więzienie według mnie - i zareagowałam, bo nie napisałeś NIC, żeby to jakoś wyjaśnić.

Cytat: "lukas0007"
Nie ty nie odpowiadasz na moje pytania.. Bo zdj byly zamieszone tylko po to by ocenić czy królik nie jest za duzy jak na swoj wiek, a nie po to by komentowac klatke...

Słuchaj, już to pisałam - jeśli widzę, że cos jest nie tak to o tym pisze bez względu na to czy sie pytałeś czy twój królik jest za gruby, czy ile ma zebów, czy co ile robi bobki...

[ Dodano: Pią Kwi 10, 2009 9:42 am ]
I jeszcze jedno:
Cytuj
to samo moge powiedziec o twoich krolikach

Jesli patrząc na zdjęcia moich królików i czytając moje posty stwierdzasz, że moje króliki mają źle to słuchaj, coś chyba z tobą nie tak? Zrób sobie 10 wdechów i 10 wydechów to może ci przejdzie.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."