Autor Wątek: Dziwne odchyłki Kulka.  (Przeczytany 3117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Dziwne odchyłki Kulka.
« dnia: Marzec 07, 2008, 12:19:54 pm »
Czy spotkaliście się z takim czymś?? Mianowicie mój Kulek uwielbia jak głaszcze go........stopą   :icon_redface Przysiada przy mojej stopie nosem szturcha aż zaczne go miziać stopą  :oops: Jak tylko próbuje go pogłaskać ręką ucieka. Czy to jakis fetysz czy poprostu wie że stopa mu nie zrobi nic nieprzyjemnego( bo ręcę mogą mu się kojarzyć z łapaniem i obcianniem ząbków) ??
A dodam jeszcze że Kulek gdy "stopa" jest na ziemi wywala się na rogaliczka i się przytula i  tak śpi  a stopa ma głaskac  :oh: Stopa jest tulona, nawet niekiedy lizana  :oh:

Offline nana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
Dziwne odchyłki Kulka.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2008, 13:17:11 pm »
A to dobre,no  :co_jest  może rzeczywiście stopa nie kojarzy mu się z niczym nieprzyjemnym,a ręce to wiadomo:nie zawsze tylko głaskają,ale robią takie różne rzeczy,które są mało sympatyczne np.obcinanie ząbków(jak piszesz),podawanie leków itp.
No a może poprostu Twoja stopa wyjątkowo mu się podoba... ;)

justyna-gda

  • Gość
Dziwne odchyłki Kulka.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2008, 13:26:38 pm »
hihi
Mój Maksio też lubi być miziany stopą, ale od głaskania rękami też nie ucieka :)
a co do lizania  stóp to najbardziej odpowiadają mu pięty  :diabelek

Nuna

  • Gość
Dziwne odchyłki Kulka.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2008, 13:27:05 pm »
:) dobre, krolik fetyszysta, moze ten zapach go tak przyciaga  :nie_powiem

justyna-gda

  • Gość
Dziwne odchyłki Kulka.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2008, 13:31:59 pm »
No zwłaszcza wieczorny zapach stóp jak wracam z pracy po 12 godzinach na nogach  :niegrzeczny

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Dziwne odchyłki Kulka.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 07, 2008, 13:38:26 pm »
hehe nasze zajęce też tak mają. Mysza często przesiaduje pod stolikiem komputerowym i szturcha i bródkuje nasze stopy. Zając jest jeszcze ostrzejszym zawodnikiem - ściąga nam kapcie, siada na stopach, szturcha, podgryza, przytula się :oh:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Maniek

  • Gość
Dziwne odchyłki Kulka.
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2008, 19:07:45 pm »
Mój tak nie robi ;p Przychodzi poprostu odwala sie na boczek  i spi gdzies w poblizu ;p

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Dziwne odchyłki Kulka.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 02, 2008, 08:55:56 am »
:diabelek  dobre  :rotfl2
  Melka traktuje ręce i stopy zamiennie- byleby miziać- można nawet nosem  :co_jest
     Jak jemy przy stole to też podchodzi pod nogi- szczególnie mojego synka- jeszcze wiszą nad ziemia nieco  :diabelek
    Tosiek zaczepia moje stopy  (i bródkuje) tylko jak siedzę na podłodze z wyciągnietymi do przodu- generalnie trzyma dystans  :(
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Dziwne odchyłki Kulka.
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 02, 2008, 08:59:47 am »
Tak a od pewnego czasu Kulek robi koło moich nóg taniec godowy  :oh:  bzyczy, biega z podniesionym ogonkiem i sika na potęgę. Dwa azy w tygodniu czyszczę wykładzinę u nas w sypialni bo zaczyna smierdzieć. Ech jeszcze kilka tygodni i bedzie po wszystkim  :jupi

Cinnamon

  • Gość
Dziwne odchyłki Kulka.
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 02, 2008, 10:09:34 am »
Mój królas jak tylko widzi, że siedze z nogami wyciągniętymi przy biurku to zaczyna biegać dookoła i zataczać ósemki :) Śmiesznie wtedy wygląda... I też "bródkuje " stopy :/ Ale najgorsze jest to,ze po jakimś czasie takiego biegania zaczyna drapać mnie niemiłosirnie w nogi jakby chciał w nich norkę wykopać... :( To boli...

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Dziwne odchyłki Kulka.
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 02, 2008, 11:13:43 am »
Ta mój Kulek też kopie ale najgorsze jest to obsikiwanie moich nóg  :oh: i przy okazji wszystkiego dookoła  :oh: