Autor Wątek: Dziwaczne zachowanie  (Przeczytany 6921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 15, 2010, 21:29:10 pm »
aga.s,  a może kastracja  by była rozwiązaniem? Szczególnie,że to samiczka.
SylwiaG

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 15, 2010, 21:39:44 pm »
Własnie od piątku jestesmy po zabiegu :jupi . Mam nadzieje, że małej minie ta wściekłość. Ale co z tego, że brzusio pocerowany skoro zębiska w ruch. Nie chce jeść, pić i kupkać a za to gryzie jak pirania, dziabie i nie puszcza małpa jedna i na dodatek warczy. Ja tu leki, przysmaki, termoforek, niniu niuniu a helga jedna dziab dziab, zagryze i zakopie :( . A taki milusi karzełek niemiecki był zasmarkany jak zabrałam do domu. Syn mi sie nie zbuntował jak dojrzewał a z tą cholerą rady nie daje. Jak mnie w tyłek użarła do krwi, bo do szafy chciała wiec pańca kucnęła i pokazać chciała,że mozna wejść to miałam cheć do gara z gołąbkami dorzucić czorta...żeby zmiękła....
Nie cierrrrpie dojrzewających nastolatków :>

TUSIA555555

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 17, 2010, 12:25:45 pm »
podepnę się tutaj, bo nie chcę zakładać nowego tematu, bo mam właściwie jedno pytanko. Otóż jak moja Tuśka się bawi swoimi kartonikami i różnymi szmatkami i ręcznikami, to wielką radochę jej sprawia to, ze bierze te szmatki/ręczniki w ząbki, ale nie przegryza...tylko tak jakby "ślini" i tak moze z pół godziny spędzić na takim zajęciu .. :rotfl2  czy wasze tez tak robią? lub podobnie?

stokrotka.af

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 18, 2010, 12:01:56 pm »
moja Zuza wszystko co bierze do pyszczka przerabia na miał :diabelek