Autor Wątek: Pierwszy królik a 2letnie dziecko  (Przeczytany 10279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panimama

  • Gość
Pierwszy królik a 2letnie dziecko
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 18, 2010, 16:34:35 pm »
No oczywiście że rodzic musi pokierowac dzieckiem ale małe dzieci szybko się uczą .

drops

  • Gość
Pierwszy królik a 2letnie dziecko
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 21, 2010, 00:21:26 am »
Straciłam nieco kontrolę nad sytuacją. Królik dziś latał luzem cały dzień. Na szczęście boi się wchodzić na panele, co ogranicza jego przestrzeń do części pokoju  :diabelek
O Jezusiku. Mam nadzieję, że Olce znudzi się nieco królik, bo dzisiaj musiałam ją pilnować cały dzień.  :bejzbol Najlepsze, że Drops do niej idzie. A to, że czasem koło siebie leżą, buziaki rozmiękcza mi serce. Interesuje się tym, co ona robi. Jak ma jej (odpoczynek) dosyć to się chowa. Ogólnie nie mogę wyjść z podziwu jakie to mądre zwierzątko.  W ogóle nie brudzi poza klatką, załatwia się do kuwety. Mam wyrzuty sumienia, że go jeszcze w ogóle zamykam na noc. Strasznie mi go żal jak gryzie kraty...  :buu

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Pierwszy królik a 2letnie dziecko
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 24, 2010, 19:40:05 pm »
jak się potoczyła sytuacja ?? asia* wysłała formularz czy zakupiła króla ??

drops

  • Gość
Pierwszy królik a 2letnie dziecko
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 25, 2010, 01:06:57 am »
Nie chce spać. Nie chce chodzić do przedszkola...


Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Pierwszy królik a 2letnie dziecko
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 25, 2010, 13:13:31 pm »
Oj radzę uważać na te drzwiczki i przykryć je ręcznikiem, czy jakąś szmatką. Wielokrotnie się zdarzało, że królom łapka wchodziła między szczebelki i potem były okropne złamania. Króliczek śliczny :) A córci się nie dziwię ;) (mam nadzieję, ze się nie pomyliłam i faktycznie córkę widać na zdjęciu, bo twarzy nie widać a chłopcy też czasem mają długie włosy - zasugerowałam się też kolorami ubrania :) )



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

drops

  • Gość
Pierwszy królik a 2letnie dziecko
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 25, 2010, 13:25:38 pm »
Między szczebelki początkowo wkładałam ręcznik papierowy jednak miał dwóch amatorów - córkę i królika... Coś tam jest to trzeba to wyciągnąć.  :oh:  ALe czytałam o tym. Lepsze jajo było bo raz coś mu odbiło i wskoczył na klatkę, bałam się, że sobie łapy połamie i go ściągnęłam. Muszę coś wymyślić z tymi drzwiczkami. Nie wiem dlaczego produkują właśnie takie z myślą o królikach... Z bocznymi nie byłoby problemu  :hmmm
Śmieszne, ale żałuję, że taką wielką klatkę kupiłam... Idzie tam na siku, bobki i coś przekąsić. Śpi gdzieś w kącie...

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Pierwszy królik a 2letnie dziecko
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 25, 2010, 13:34:30 pm »
drop my z mężem odgięliśmy te zaczepy i po prostu zdejmowaliśmy całkowicie drzwiczki :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)