Autor Wątek: Nie razi jej prąd ??  (Przeczytany 3939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agatkak0

  • Gość
Nie razi jej prąd ??
« dnia: Styczeń 29, 2008, 13:31:33 pm »
Jak to jest ze ja dotkne otwarty przwod to mnie razi prad ale Herma jak gryzie kable np. ladowarke do telefonu i laduje ja to jak przegryzla kabel czy nadgryzla to nic jej nie jest ?????? Dlaczego jej nie razi ???

Offline RobinC

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Nie razi jej prąd ??
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2008, 14:05:32 pm »
w ładowarce na wyjściu jest napięcie 3-5V
to mniej więcej tyle co 3 "paluszki" :-) myślę że co najwyżej poczuje lekkie "mrowienie" na języczku
aczkolwiek też mnie to zastanawiało bo mój Gryzeld "oskórował" mi już trzy kable pod napięciem 220V  :bejzbol
Wirtualne Biuro - Warszawska 6, Białystok - wsparcie w biznesie

Agatkak0

  • Gość
hmmm :)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2008, 14:13:18 pm »
No tak - to gratuluje niezniszczalnego gryzonia ;) . Tyle ze Herma tez gryzla kable od lampy czy innych rzeczy i nic , nawet malej szopy na glowie nie ma .... :hmmm

Sylwia13

  • Gość
Nie razi jej prąd ??
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2008, 16:21:41 pm »
Bo twój królik to twardziel :>  :hahaha

Linka

  • Gość
Nie razi jej prąd ??
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2008, 16:27:35 pm »
A raczej zajęczak :P

Cinnamon

  • Gość
Nie razi jej prąd ??
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2008, 20:11:04 pm »
Moja KIcunia (już właściwie nie moja- odeszła) kiedyś przegryzła kabel od czajnika, jak się woda w nim gotowała... To było na wakacjach- w całym ośrodku wywaliło prąd. Mama myślała, ze królik nie żyje... A ona wyszła zza szafy (tam był kabel) i dziwnie trząsła główką i miała całe wąsy popalone... Ale otrzepała się i posza dalej kicać :)
Ona była nie do zdarcia :)

eNKa_

  • Gość
Nie razi jej prąd ??
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2008, 18:09:01 pm »
Cinnamon, to rzeczywiście niezła łobuzica :P Moja Truśka ([`]) kiedys przegryzła kabel od włączonego tv. Też się dziwiłam, jakim cudem wyszła z tego bez szwanku :P To była ostatnia rzecz, jaka przegryzła. Chyba jej wystarczyło - wyżyła się :D
 teraz Ruda się ciągle czai na kabel od neta... :bejzbol

Rabbitka

  • Gość
Nie razi jej prąd ??
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2008, 18:53:55 pm »
Mój Petitek kiedyś "poćwiartował" kabel od ładowarki,próbował przegryżć kabel od lampy i przegryzł kabel od internetu i telefonu :icon_twisted (na szczęście sasiad "zreperował" kabel :) )

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Nie razi jej prąd ??
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 02, 2008, 15:34:03 pm »
Tak się dzieje, ponieważ prąd nie przechodzi przez narządy (najwyrzej przez wąsy i pysk). Gdyby np. stał królik w wodzie jeden koniec by gryzł, a drugi byłby w wodzie to wątpię, by przeżył.