Autor Wątek: Sól do ścierania zębów  (Przeczytany 2797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

manatasia

  • Gość
Sól do ścierania zębów
« dnia: Marzec 06, 2008, 09:13:50 am »
Przeglądałam strony i znalazłam coś takiego

http://www.twoje-hobby.pl/index.php?p403,vitakraft-sel-plus-sol-1szt-dla-gryzoni

czy ktoś może mi powiedzieć czy to się opłaca, jest potrzebne, przydatne, zdrowe? Co do tych wapienek do ścierania zębów, to wiem, że to tylko wymysł producentów aby zarobić dodatkową kasę :) Dlatego zastanawiam się, czy ten produkt działa na podobnej zasadzie?

Aha. Jeszcze coś! Jeśli chcecie zamawiać jakieś artykuły, pokarm etc. przez ineternet to tu macie stronę, która wyszkuje najtańsze oferty jakie znajdują się w sklepach internetowych. Wystarczy wpisać nazwę :) Bardzo przydatne, polecam!

http://www.twenga.pl/

Nuna

  • Gość
Sól do ścierania zębów
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2008, 09:18:34 am »
Nie dawaj tego, to kolejny niepotrzebny produkt, polecam galazki do gryzienia, leszczynowe, brzozowe, wierzbowe. Zajma krolika, scieraja zabki, maja wlokno, witaminy i mikroelementy.

Offline Martuu

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 192
Sól do ścierania zębów
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2008, 18:42:39 pm »
Też nie polecam. Dawno dawno temu, dalam Gapciowi podobne cudo i skończylo sie to ostrą biegunką i wizytą u weta.
Teraz Kubusiowi daję gałazki z jabloni z Zuzali.

Offline RobinC

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Sól do ścierania zębów
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2008, 21:44:49 pm »
Ścieranie ząbków zależy raczej od długości przeżuwania a nie od tego do gryzie, dlatego ważne żeby miał sianko 24h/dobę i to powinno w zupełności wystarczyć, chyba że ma jakąś wadę zgryzu, wtedy trzeba udać się do specjalisty.
Wirtualne Biuro - Warszawska 6, Białystok - wsparcie w biznesie

esculap

  • Gość
Sól do ścierania zębów
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2008, 22:09:09 pm »
Dokładnie jak powiedziałaś: wymysł producentów aby zarobić dodatkową kasę.