Autor Wątek: Wpływ opieki i żywienia na zdrowie, kondycję i wygląd  (Przeczytany 3015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Linka

  • Gość
Wpływ opieki i żywienia na zdrowie, kondycję i wygląd
« dnia: Grudzień 27, 2007, 15:53:26 pm »
.... królika.
Nie zmieściło mi się ;)

Na pewno macie zdjęcia gdy wasze króliki były jeszcze małe, niedożywione itp. A teraz jak wyglądają? Jak się zmieniły?

naomi19

  • Gość
Wpływ opieki i żywienia na zdrowie, kondycję i wygląd
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2007, 19:11:39 pm »
Oj Nietoperuś to teraz zupełnie inny zwierz niz jak do mnie przybył i z wyglądu i z charakteru. Przede wsystkim jest szerszy o jakies 2 razy szczególnie w tyłeczku, ma ataki radości (posdkoki w powietrzu), lgnie do człowieka (i Buni), nie boi się i ma dłuuuuugą zadbaną sierść (i grzywę) aż do ziemi jak na angorkę przystało ;)

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Wpływ opieki i żywienia na zdrowie, kondycję i wygląd
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2007, 17:35:02 pm »
Mój Kuluś to zmienił się drastycznie. Jak przeniose zdjęcia z komputera na laptopa to wstawie.

Natulec

  • Gość
Wpływ opieki i żywienia na zdrowie, kondycję i wygląd
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2007, 19:31:13 pm »
moja jest u mnie dopiero 3 tygodnie, ale już widać, że sierść ma lepszą, no i trochę przybrała w tyłku :P  :lol

gosiaw

  • Gość
Wpływ opieki i żywienia na zdrowie, kondycję i wygląd
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2007, 13:28:22 pm »
nasz wet ostatnio powiedział że Lulka dobrze wygląda  :matrix po prostu dobrze odżywiona  :lol

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Wpływ opieki i żywienia na zdrowie, kondycję i wygląd
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2007, 22:25:45 pm »
ja dostałam Myszę konkretnie utuczoną, agresywną, terytorialną i przestraszoną.
teraz jest zgrabniutka, ponętna :lol  urocza, ciekawska, towarzyska i przesłodka. ale niestety jakoś nie odwiedza mnie na łóżku, jak ma to w zwyczaju Zając :/  (pożyjemy, zobaczymy)
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

manatasia

  • Gość
Wpływ opieki i żywienia na zdrowie, kondycję i wygląd
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 03, 2008, 10:14:32 am »
Ja mam swojego niecały miesiąc, ale urósł bardzo :D (nadal nie wiem jaka płeć). Jak ją brałam to taka mała kuleczka, a teraz? Coraz większy króliś z niego :) No i pazurki ma już ostre i trzeba będzie do weta na szczepienie i do obcięcia pazurków.

Maniek

  • Gość
Wpływ opieki i żywienia na zdrowie, kondycję i wygląd
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2008, 18:56:18 pm »
Moj hehe tylko urosl z charakterku sie zmienil bo byl niufny przestraszony, taka mala boialutka kuleczka. Teraz duza biala kula ;p