Autor Wątek: jakie zabawki moge zrobic ucholkowi  (Przeczytany 7280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arya

  • Gość
jakie zabawki moge zrobic ucholkowi
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 24, 2007, 12:56:46 pm »
Ailime ja dokladnie to samo.Za jakieś 2 tygodnie Łatek zamieszka w kojcu i oprócz podstawowych rzeczy będzie tam miał karton, moze jakąś rolke po papierze i ta kula b. by się przydała. Czy ktoś zna jakieś sklepy internetowe gdzie ona jest ?

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
jakie zabawki moge zrobic ucholkowi
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 07, 2007, 13:19:47 pm »
heh, ja też szukam wiklinowej kuli dla zajęcy...w Warszawie widziałam w dwóch miejscach sklepy z wikliną, ale akurat nie było. A w Kraku pytałam póki co przy Hali targowej i w sklepie z wikliną gdzieś w oklicy kina Ugorek. Ni ma! Zostaje spacer po kwiaciarniach...
Nasz Zając uwielbia bawić się starą anteną samochodową i zielonym wieszakiem - tj. rzucać, przekładać tu i tam.... Mysza niestety wybrała sobie drozszą zabawkę - wskakuje na łóżko i kopie zażarcie w naszym kocu, wyciąga z niego włoski, gryzie, morduje...zmienia się w prawdziwą maszynę do zabijania :lol
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Arya

  • Gość
jakie zabawki moge zrobic ucholkowi
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 08, 2007, 11:50:45 am »
Jadwinia, jakbyś znalazła to napisz gdzie kupiłaś, z chęcią pojadę i kupie, choć gdzieś tu an forum czytalam, że ktoś kupił taką w Ikei.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
jakie zabawki moge zrobic ucholkowi
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 08, 2007, 23:22:17 pm »
Cytat: "Patka966"
Jadwinia, jakbyś znalazła to napisz gdzie kupiłaś, z chęcią pojadę i kupie, choć gdzieś tu an forum czytalam, że ktoś kupił taką w Ikei.


ano jacha, że dam znać ;-) a jakby co, to może uda się z Wawy przywieźć. Reflektujesz?
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey