Autor Wątek: Gryzie gryzie gryzie  (Przeczytany 3348 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agatkak0

  • Gość
Gryzie gryzie gryzie
« dnia: Listopad 25, 2007, 13:59:18 pm »
Jak odstraszyc Herma od gryzienia wszystkiego ? O dywanie duzo sie tu nie dowiedzialam , poza tym nie moge usunac dywanu z pokoju , podobnie jak tapety ze sciany i kaloryfera a mimo to wciaz  gryzie. Probowalam plynu ostraszajacego ( gorzki smak) ale zbytnio nie dziala.

Arya

  • Gość
Gryzie gryzie gryzie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2007, 15:02:15 pm »
Króliki już takie są, i oduczyć się ich tego nie da. To nie są słodkie puszyste kuleczki.Mimo iz są kochane.
Tapety proponuje zedrzeć i pomalowac na jakiś ładny kolor , to nawet ładniejsze niż tapeta...Dywan też proponuje usunąć z pokoju albo....
Niektórzy twierdzą, ze im królik wiecej biega po mieszkaniu tym mniej broi.U mnie się to sprawdziło.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Gryzie gryzie gryzie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2007, 19:05:59 pm »
Można dać króliczkowi do gryzienia: pudełka kartonowe, rolki po papierze toaletowym, rzeczy z wikliny naturalnej, w markecie mozna kupić takie podstawki pod garnki z trawy morskiej.

Ja zamiast dywanu mam dywaniki z Ikei (kosztująchyba z 7 złotych i królasy moga je sobie dowoli niszczyć)

kucharz19

  • Gość
Gryzie gryzie gryzie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2007, 19:09:24 pm »
mój królik to gryzie tylko kable od ładowarek jak sie na mnie wkurzy :) np. wystraszę ja czymś (np. głośnym  kichnięciem) wtedy sie wkurza i zaraz do ładowarki biegnie i ja zjada

Agatkak0

  • Gość
hehe
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2007, 20:09:21 pm »
dzieki za odpowiedzi. Jak widzicie na zdjeciu gdzie jest herma moj dywan jest niebieski i te nitki ktore zjada staja jej w zoladku i wtedy jest bliska  wyzional_ducha  .... a wlasnie mam pytanie czy kartony itp moga krolikowi zaszkodzic ? nie stana jej w zoladku ? a jesli chodzi o te dywaniki z ikea to jakie to sa ? ewentualnie co moge polozyc na podloge zeby jej nie zaszkodzilo? jakie rodzaje ? dzieki  :hura:

Arya

  • Gość
Gryzie gryzie gryzie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2007, 20:12:34 pm »
Karton ? Absolutnie ! Rolki po papierze, wiklina nielakierowana, kartony ( bez nadruku), jakieś patyczki może - to wszystko królik może podgryzać ile mu się marzy :]

dolores

  • Gość
Gryzie gryzie gryzie
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 27, 2007, 12:29:56 pm »
@kucharz19 zabawna masz krolinie :co_jest