Autor Wątek: Drapanie po pleckach  (Przeczytany 3997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Drapanie po pleckach
« dnia: Sierpień 31, 2007, 17:54:26 pm »
Zauważyłam, że od dłuższego czasu jak zaczynam mojego złośnika drapać po pleckach to automatycznie włącza mu się lizanie. Nie ważne gdzie stoi, siedzi momentalnie liże cokolwiek jest w zasiegu jego języka.

Pinuś mój poprzedni królas czegoś takiego nie robil, więc zachowanie Fluffiego wydaje mi się conajmniej dziwne ;)
Czy kogoś królik też tak robi?

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

michak

  • Gość
Drapanie po pleckach
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2007, 19:11:03 pm »
Raczej nie. Lol. Dziwne troche ale może... Może nie wiem. Może nie wiem że np. podłoga to nie ty i liże podłoge żebyś go dalej głąskala  :>

Aadek

  • Gość
Drapanie po pleckach
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2007, 20:13:22 pm »
Lord mnie liże jak go przestanę głaskać, a on chce więcej... Albo jak mu się bardzo podoba...

Asia13

  • Gość
moj
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2007, 21:01:01 pm »
moj ferdus bardzo czesto mnie liże... nie wiem zupelnie co to oznacza.  :co_jest
czy on chce zebym go glaskala?? czy on chce zebym go póściła z rąk, podniosła??
co mam robic gdy Ferduś mnie liże?? :wow  :P  :P

Rabbitka

  • Gość
Re: moj
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2007, 19:09:29 pm »
Cytat: "Asia13"
moj ferdus bardzo czesto mnie liże... nie wiem zupelnie co to oznacza.  :co_jest
czy on chce zebym go glaskala?? czy on chce zebym go póściła z rąk, podniosła??
co mam robic gdy Ferduś mnie liże?? :wow  :P  :P




Ferduś Cię liże bo Cię kocha i tyle[tak przynajmniej sądze] :>

Misiak7

  • Gość
Drapanie po pleckach
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2007, 19:46:42 pm »
Moja Kropka liże mnie zawsze gdy się kłade koło niej na kocyku a raz byłam z moją koleżanką przyszła moja koleżanka i chciałam jej pokazać moje króliczątko to ją lizał cały czas mimo iż widział ją drugi czy trzeci raz w życiu.

Offline RobinC

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Drapanie po pleckach
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2007, 23:28:00 pm »
http://porady.kroliki.net/?p=krolicza_mowa
tutaj piszą o lizaniu przedmiotów przesiąkniętych twoim zapachem, ale myślę, że lizanie samego "zapachotwórcy" ma podobne znaczenie :)
Wirtualne Biuro - Warszawska 6, Białystok - wsparcie w biznesie

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
Drapanie po pleckach
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2007, 13:59:34 pm »
Mój Kuki też liże ale tylko mnie. Moją siostrę atakuje - ciągle zastanawiamy się dlaczego? Nigdy mu nic złego nie zrobiła ale faktem jest, że od zawsze się go bardzo bała. Może on to wyczuwa? Sama nie wiem. Największe zaskoczenie przeżyłam kilka dni temu gdy Kuki nagle podbiegł do chłopaka mojej siostry po czym zaczął go bardzo namiętnie lizać po ręce. Byłam w szoku, bo tego chłopaka zna dopiero od kilku dni.
Mój poprzedni króliczek, Mitjaszek, też lizał i to nie tylko mnie ale wszystkie rzeczy mojej siostry wprost uwielbiał lizać. Była nawet jedna jego ulubiona, którą trzeba mu było aż zabierać bo potrafił przy niej siedzieć godzinami (taka szeroka gumka do włosów). Mitjaszek był strasznym pieszczochem. Jak przychodził do mnie brałam go na ręce i mogłam go wyginać na wszystkie strony, szczególnie uwielbiał gdy kładłam go na pleckach i drapałam go po brzuszku. Niestety Kuki nie lubi przebywać na rękach. Dlatego wszystko robimy z pozycji podłogowej.

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Drapanie po pleckach
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2007, 14:06:50 pm »
Mój obecny króik nie da sobie nic zrobic. Zero gaskania, noszenia na rękach itp.
Kubus byl strasznym pieszczochem a ten jest dziki.  :oh:

Asia13

  • Gość
Drapanie po pleckach
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2007, 14:29:11 pm »
a od kiedy masz Tego krolisia co sie głaskać i nic nie daję? bo ja jest u Ciebie krociutko to jeszcze sie moze nie przyzwyczaił, a jak jest długo to może jest typem samotnika. a moze w sklepie zoolog. byl sam w akwarium lub klatce przez dluzszy czas i teraz nie moze znieść ze ktos go rozpieszcza, bo wlasnie jest dumny(i chce utrzymac honor), że nauczył sie sam dbać o siebie :P  Heh
Pozdro :* :>

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Drapanie po pleckach
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2007, 18:38:01 pm »
Asia13, ja go kupiłam jak miał 5 miesięcy i przez jakieś  siedział w klatce sam. Miał sporadyczny kontakt z ludźmi. Teraz próbuje go socjalizowac ale skubany stawia opór. :oh:

Asia13

  • Gość
Drapanie po pleckach
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2007, 21:44:00 pm »
wspolczuje, ale napewno ktoregos dnia sam podejdzie i bedzie chcial zeby go poglaskac a potem Cie poliże(przez go wyrazi że cie kocha) i bedzie wszystko geet :PP
Pozdro. Asia13 :>