Autor Wątek: Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa  (Przeczytany 12134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« dnia: Wrzesień 03, 2007, 23:49:11 pm »
Zapraszamy wszystkich członków SPK z Warszawy i spoza Warszawy ( jesli im sie uda) oraz forumowiczów na Miedzynarodowe Targi Zoologiczne do Palacu Kultury i Nauki.

Wstep dla zwiedzających od 10 do 17 kazdego dnia ( zwlaszcza w sobotę i niedzielę).
Członków SPK oraz osoby, ktore chca pomóc przy naszym stoisku zapraszamy w te dni od godziny 9  do 18.

Każda para rak jest cenna, tak wiec nawet przybycie na godzinę lub pół nie pójdzie na marne.

Na targach będa tysiące warszawiaków, to swietna okazja, zeby zareklamować SPK i przyblizyc ludziom problemy zwiazane z królikami.

Ma pojawic sie tez na naszym stoisku lek. weterynarii Anna Jałonicka ze Szpitala OAZA.

Czlonkowie SPK nie musza kupowac biletow - bedziemy miec dla nich plakietki z napisem "Wystawca".
Specjalne plakietki darmowego wejscia dostana tez goscie specjalni, np wspomniana wyzej lekarz weterynarii.

Nasze stoisko znajdziecie tuz kolo kasy biletowej, jeszcze w strefie darmowego wejscia, wiec nie kupujcie od razu biletow
( musicie ominąc wielka kolejke i isc od razu po schodach w gore na półpiętro) - najpierw przyjdzcie na stoisko.

Wchodzicie do palacu glownym wejsciem, od strony ulicy Marszałkowskiej.

wiecej informacji o targach: http://www.zoomarket.info.pl

anka1388

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2007, 16:43:14 pm »
mam drobne pytanie: ile kosztuje wstep na te targi ?:)
Czy jest jakas mozliwosc zalatwienia dwoch noclegow z soboty na niedziele? Przyjezdzam z bratem (bo sama mnie rodzice nie chca puscic). Mialam spac u brata kolegi, ale wyjechal...  Oczywiscie mozemy wziasc karimate i spiwor... tylko zeby bylo chociaz troszke miejsce gdzie to rozlozyc. prosze o pomoc. Jesli ktos by mial jakies propozycje to prosze pisac na gg : 3899583 lub kom. 661584068

P.S jestem chetna do pomocy przy stoisku SPK :)

amnestria

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2007, 20:23:44 pm »
Byłam na targach, widziałam stoisko SPK i rozmawiałam z członkami.

Bardzo bym chciała podziękować za szczegółowe odpowiedzi, ciekawe pomysły na temat zaprzyjaźniania królików i ogólnie za stosunek do rozmówcy. Bardzo miło mi się gawędziło :) Zainspirowana rozmową już niemal na 100% jestem pewna że chcę adoptować królika

Byłam również mile zaskoczona natychmiastową reakcją Ais, która uświadamiała wystawców, którzy prezentowali króliki, że zwierzątko musi mieć dostęp do wody, sianko. To się chwali :D

anka1388

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2007, 20:45:23 pm »
na szczescie zalatwila mi moja mama jakis nocleg w schronisku czy jakims pensjonacie. :) jutro ok. 12 bede w Wawie. nie moge sie doczekac. :) Pozdrawiam :)

mycha_85

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2007, 21:05:36 pm »
W katalogu zoomarketu nie było ani słowa o wystawach królików :hmmm

amnestria

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2007, 21:51:08 pm »
mycha to nie były wystawy królików, ale np. przy stoisku Versele-Laga była zagródka z króliczkami (btw. jak dla mnie bardzo niska :/ ) i jeszcze jakiś wystawca przy swoim stoisku ustawił klatki z królikami i świniorkami

Koperek_wawa

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2007, 01:31:48 am »
Cytat: "amnestria"
Byłam na targach, widziałam stoisko SPK i rozmawiałam z członkami.

Dużo osób było przy stoisku SPK? ;) A swoją dorgą to ile tak ogólnie siedziałaś na targach a ile przy stoisku SPK :P

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 08, 2007, 09:56:11 am »
hej :)

Wybieram sie wlasnie do wyjscia, jeszcze musze jechac do Copy General i wydrukowac i ofoliowac nowy plakat, na pomysl ktorego wpadlam wczoraj.

Na Zoomarkecie   byly wczoraj faktycznie 2 miejsca z zywymi krolikami: stoisko Versele-Laga ( producent np granulatu Duo Cuni) i stoisko sklepu InterZoo-Adam oraz nasze stoisko, gdzie pod stołem czekal na nowa opiekunkę wspanialy krolik hodowlany - Wilczomlecz. Biedaczek pochodzi z interwencji, ma chore oko i czasem go mialysmy na rękach przy stoisku ( moze ktos zauwazyl), bo trzeba bylo mu zakraplac lekarstwa do oczu.
Wilczomlecz dzisiaj ma sprawę w sądzie ( a konkretnie jego byly wlasciciel, ktory doprowadzil do choroby jego i jego matki i rodzenstwa).

Versele-Laga ma prawidlowo urządzone wnetrze wybiegu, kroliki sa w wieku conajmniej 8 tygodni, jeden rudy byc moze ma 7. Plotek wysoki nie jest, ale w sobote i niedziele caly czas ma przy nim stac pracownik i pilnowac. wynegocjowalismy tez, ze przy zagrodzie stoi koszyk SPK ( z uszami), w ktorym sa ulotki adopcyjne. Nasze ulotki ( 2 inne rodzaje) leza tez u nich na ladzie i na regale, osoby pytajace sie o karme dla krolikow, otrzymuja od pracownikow nasze ulotki.

Z kolei kroliki przy stoisku InterZoo - Adam,   sa na oko mlodsze o moze 2 tygodnie ( niestety) i siedza w duzej klatce - zabezpieczone przed dotykiem zwiedzajacych.
Maja do dyspozycji miske z woda, z mieszanką Versele Laga i siano, na podlodze lezy tez prawidlowy drewniany zwirek.

Tak samo - wynegocjowalismy z nimi polozenie naszych ulotek na klatce.

Przy wystawie kotow polecam stoisko Fundacji Viva ( prawa zwierzat).

Niedaleko InterZoo, po tej samej stropnie jest stoisko z koszulkami i maja tez fajny wzor rozowej koszulki z nadrukami krolikow ( niestety po okolo 60 zl).

Polecam stoisko Animalia.pl - maja tam m.in produkty firmy Zuzala.

Kupujac dowolna karme od Versele -Laga mozna dostac piekna puszke z ndrukiem krolika oraz plastikowa teczke w kwiatki.

Odp dla Koperka: siedzialam wczoraj na stoisku od 10 do 18, a spalam 3 godziny :)
Po targch tez chodzilam - musialam rozmawiac z wystawcami i organizatorami.
z SPK na stoisku byly poza mna 3 osoby, 1 kolejna wpadla na chwile, a jeszcze jedna, ktora byla caly czas, dopiero zapisuje sie do SPK.

Udzielilam wywiadu dla programu I Polskiego Radia ( podobno wyemitowali wczoraj o godz.22), zglosilo sie tez Radio Józef, ktore chce nagrac obszerna audycje o krolikach, robil nam zdjecia tez reporter gazety Trybuna.

Odp dla Amnestrii: super, inspektorze :) widze, ze kontrola naszego stoiska wypadla pomyslnie :) bardzo sie ciesze, jak chcesz to wpadnij tez dzisiaj i w niedziele. A jak wygladalas i o czym rozmawialysmy? ( sporo kobiet mnie zagadywalo i nie jestem w stanie skojarzyc ). Pozdrawiam serdecznie :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 08, 2007, 10:01:25 am »
Cytat: "anka1388"
na szczescie zalatwila mi moja mama jakis nocleg w schronisku czy jakims pensjonacie. :) jutro ok. 12 bede w Wawie. nie moge sie doczekac. :) Pozdrawiam :)


no to czekamy :) ciekawa jestem ,czy Cie rozpoznam ;)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 08, 2007, 11:21:40 am »
Jestem duchowo z Wami i zazdroszczę Warszawiakom, z emają kolejną okazje do sppotkania. Ais a co z Fraszką? Piszesz tylko o Wilczomleczu, czyżby Justyna sie rozmyślila?
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

amnestria

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 08, 2007, 12:03:28 pm »
Cytuj
A jak wygladalas i o czym rozmawialysmy?

Widzieć Ais to mnie widziałaś (tzn. ja Cię rozpoznałam :P ) ale nie rozmawiałyśmy bo byłaś akurat czymś zajęta. Rozmawiałam z taką panią z długimi włosami (ale nie wiem kto to :hmmm )

Może dziś wpadnę, o ile mi się uda

Cytuj
Przy wystawie kotow polecam stoisko Fundacji Viva ( prawa zwierzat).

Byłam, podpisałam petycję i wspomogłam ociupinkę fundację (a wzamian dostałam śliczny kubasek z osiołkiem :D)

Cytuj
Polecam stoisko Animalia.pl - maja tam m.in produkty firmy Zuzala.

I bardzo sympatyczna pani je sprzedaje (oczywiście się zaopatrzyłam :> )

Cytuj
Kupujac dowolna karme od Versele -Laga mozna dostac piekna puszke z ndrukiem krolika oraz plastikowa teczke w kwiatki.

Nie wiedziałam :buu  :P

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 09, 2007, 20:28:33 pm »
A ja byłam na Zoomarkecie w piatek (niestety tak na szybko), bo pozniej jechałam do Krakowa, troche załuje, ze nie mogłam byc w weekend, wtedy jest zawsze duzo imprez towarzyszacych :/... (nie zobaczyłam wystawy rasowych swinek morskich i myszek na ktore tak czekałam :(, w katalogu było napisane ze beda przez wszystkie dni targow, a tu sie okazało, ze tylko w sobote i niedziele :zdenerwowany  ) Stoisko SPK super :jupi , bardzo dobrze ze byliscie w takim widocznym miejscu i bezpłatnym :P! Mam mnostwo ulotek, szczegolna uwage zwrociłam na Apel Rumburaka, ulotka rzuciła mi sie w oczy, mam nadzieje, ze innym rowniez! Aha i te przywieszone karteczki z pokarmem ktory nalezy i nie nalezy podawac uszatkom- poprostu super pomysł, mysle ze wiele odwiedzajacych po przeczytaniu sie opamieta :P .
Krolisie przy stoisku Inter-Zoo były bardzo wystraszone :( , a wszystko przez to ze stoisko było w złym miejscu- przy ptakach ktore spiewały tak głosno, ze w pewnym momencie myslałam ze ktoregos z pior obdzieraja tak krzyczał :wow . Natomiast Versele Laga zrobiła super zagrodke, domek miały maluszki, wiec mogły sie schowac. Nie wiedziałam, ze puszka na karme z krolikiem! Jeju, gdybym wiedziała to bym kupiła Cuni Complete, zwłaszcza, ze mieli w dobrej cenie 10 zł, a przewanie kosztuje 12,20 zł... Przy stoisku Karoka- tym z koszulkami stałam baaardzo długo wybierajac karteczke z Goldenem, od razu zapytałam sie o ta koszulke rozowa zkrolisiami :P , poprostu boska :P , ale droga, bo 62 zł, wiec nie mogłam sobie na nia pozwolic :( , czy ktoras z Was sobie ja sprawiła ??  :lol
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

anka1388

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 10, 2007, 15:03:25 pm »
Bylam. Widzialam wszystko. I wrocilam zadowolona :)
Tzn. jak jechalam to sie troche obawialam jak to bedzie, jak mnie przyjma osoby ze stowarzyszenia. Ale chce poinformowac, ze bardzo mi sie pdobalo, bylo super. i ze moje obawy  przy pierwszym spotkaniu gdzie pomknely daleko, daleko.
Jak juz pisalam jestem bardzo zadowolona, ze pojechalam(na szczescie, bo byly z tym duze problemy;p) Za rok oczywiscie tez sie pisze na targi oraz na pomoc przy stoisku SPK. :)
moge jeszcze dodac, ze poznalam wiele nowych milych, ciekawych osob... :)
Wielkim doznaniem dla nas bylo tez to, ze piewszy raz bylysmy w Palacu kultury i pierwszy raz na takich targach. :) Mozna dodac jeszcze, ze b. podobaly nam sie rybki, swinki, myszki, pajaki, kotki  i inne zwierzaki...
Zrobilam tez troche zakupy na targach. Pieskowi kupilam z mama obroze, pileczke, kosc, i takie smakolyki. a krolikowi karme Cuni complete na stoisku wersele laga (bylam mile zaskoczona, ze dostalam jeszcze fajne pudeleczko na ktorym byly zdjecia kroliczkow (jak juz pisala Ais, taka plastikowa torbe w kwiatki oraz plakat ras swinek morskich :) ). Chcialam tez kupic Miskowi (krolikowi) zagrodke , ale niestety tam nie umialam znalezc. Zamowie przez internet.
Do domu (ja z mama) wrocilysmy wesole i bardzo zadowolone. :)  oraz szczesliwe ze w jakis sposob moglysmy pomoc.
Pozdrawiam wszystkich z SPK a zwlaszcza tych ktorych poznalam :)

mycha_85

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 10, 2007, 16:58:37 pm »
Ja również byłam na targach, dokładnie w sobotę.Na chwilę podeszłam do stoiska spk i wrzuciłam parę zł na Fred'a..biedaczek :przytul  ale przynajmniej ma już właścicielkę. Chciałam porozmawiać z lek.wet. ale niestety miała być dnia następnego. Zwinęłam parę ulotek i naklejek :DD

Odwiedziłam większość stoisk, kupiłam karmę Cuni Complete, w prezencie otrzymałam również śliczną puchę Versale-Laga na karmę i torbę w kwiatki :lol

Na innym stoisku(czeski producent) kupiłam nowatorską ściółkę "siankową":) BRAMI 4kg za 7zł. Bardzo fajna w dotyku, nie ostra. Ale niestety nie wiem jak wchłania bo maluchy jeszcze nie chcą siusiać w kuwecie..

Poza tym bardzo podobała mi sie wystawa świnek,gadów i akwarystyki. Jeśli chodzi o koty rasowe to spotkałam się z nieprzyjemnymi incydentami. Parę nadętych bab wystawców.. :co_jest  - w sumie nie wiem po co tam w ogóle przyjechały.

Dłuższą chwilę spędziłam na stoisku firmy Wildlife.W swojej ofercie mają karmę dla psów, kotów i małych zwierzaków(Rodent Food), m.in. dla królików(granulat). Skład zapowiada się ciekawie, firma dopiero wchodzi na rynek choć słyszałam że w animalia.pl już mają te produkty w sprzedaży.

Chcę jeszcze dodać że stoisko spk stało w doskonałym miejscu bo od razu na wejściu, jednak było tam największe zamieszanie i hałas. Ciekawa też jestem czy udało się zebrać sporo kaski na Fredzia?

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 10, 2007, 22:27:04 pm »
Karusia:  chyba zadna z nas koszulki nie kupila, ja zamierzalam kupic, ale krecily sie tam tlumy , a jeszcze chcialabym ja mierzyc, wiec w koncu machnelam ręka.

Anka 1388: bardzo bardzo bardzo dziekuje Tobie i Twojej mamie za przybycie i pomoc na stoisku :) mam juz zdjecia, na ktorych jestes widoczna w kroliczych uszach, jak rozdajesz nagrody naszym laureatom :)

Przypominam ,ze nagrodzilismy 3 firmy: dostaly dyplomy oraz plytki cd z prezentacjami z konferencji oreaz z aktami prawnymi:

Versele Laga - 2 dyplomy: za Duo Cuni ( drugi rok z rzedu nagroda) oraz za Cuni Complete
Aller Petfood - 1 dyplom za Wildlife Premium Rodent Food (granulat dla gryzoni - sklad b dobry wg doktor Jałonickiej z Oazy, ktora przyszla do nas w niedziele, to ten granulat, o ktorym wspominacie wyzej)
Animalia.pl - 1 dyplom za "profesjonalizm sklepu internetowego".
Dodatkowo sama plytke dostal tez wlasciciel sklepu zoologicznego Inter Zoo Adam - jako poczatek naszej wspolpracy w kwestii poprawienia warunkow, w jakich sprzedawane sa kroliki, jesli jego sklep zacznie spelnic wymagania, ktore do niego niebawem wystosujemy ,w ramach nowej kampanii pt sklep przyjazny krolikom, wtedy byc moze dostanie nagrode za rok. Na razie plytka wreczona publicznie jest zachetą z naszej strony i ma zadanie motywujące.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 10, 2007, 22:30:36 pm »
Mycha_85:

na Freda uzbieralismy dokladnie 221,59 zl - przeliczone komisyjnie. starczy na razie na oplacenie hotelu i lekarstw przed operacja, ktora odbyla sie tydzien temu ( operacja oplacona zostala juz dawno - 220 zl) oraz na oplacenie zabiegu kontrolnego i czyszczenia rany po ropniu, ktory ma byc bodajze jutro ( we wtorek). Powinno tez starczyc jeszcze na 2 kolejne zabiegi czyszczenia.

anka1388

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 10, 2007, 23:26:39 pm »
Nie ma za co. Ciesze sie, ze Was wszystkich poznalam i ze moglam w jakis sposob pomoc. :) za rok uprzedzam, ze tez sie na to pisze :)

Linka

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 11, 2007, 17:14:46 pm »
Będą jakies zdjęcia? :>

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 11, 2007, 18:46:59 pm »
będą jak je wrzucę :)

Linka

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 11, 2007, 20:44:52 pm »
Czekam z niecierpliwością ;)

anka1388

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 11, 2007, 21:00:20 pm »
ja tez je z checia zobacze :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 12, 2007, 23:09:12 pm »

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 15, 2007, 13:21:07 pm »
Cytat: "ais"
na Freda uzbieralismy dokladnie 221,59 zl

Ja tez sie dołozyłam naturalnie :P
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 11, 2009, 22:54:29 pm »
Temat do odklejenia i zamknięcia. :)

nuka

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 11, 2009, 23:08:38 pm »
tajniak,
a co takie porządki na forum robisz? Nikomu nie przeszkadza, że temat ma już swoje wąsy a nadal nie jest zamknięty.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 11, 2009, 23:12:37 pm »
Ale jest jako ogłoszenie, a to może odstraszać czytelników (bo co pomyśleć o forum na którym jest temat zdezaktualizowany o 2 lata i nadal jest jako ogłoszenie).

nuka

  • Gość
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 11, 2009, 23:17:16 pm »
Jeżeli ktokolwiek to przeczyta, to uzna, że jak zawsze, że nie ma kasy dla osoby śledzącej takie tematy na bieżąco. Czyli jest dobrze, bo wszystkie fundusze idą na cele statutowe.
Ty też od września 2007 nie zainteresowałeś się tym tematem, czemu nagle dziś?

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Zoomarket 7, 8 i 9 wrzesnia 2007 PKiN Warszawa
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 12, 2009, 11:26:07 am »
nuka, bo zauważyłem? Zresztą nie wiem o co się mnie czepiasz.
Cytuj
Jeżeli ktokolwiek to przeczyta, to uzna, że jak zawsze, że nie ma kasy dla osoby śledzącej takie tematy na bieżąco. Czyli jest dobrze, bo wszystkie fundusze idą na cele statutowe.
Czyli nowej strony także nie powinniśmy mieć? Naprawdę, żeby ktoś nas szanował to to wszystko musi wyglądać dobrze od A do Z, a tak to zobaczą jaką taką stronę, a później wejdą na forum i uznają, że jesteśmy niepoważni. Nie rozumiem po co w ogóle dyskutować nad tym.