Autor Wątek: Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji  (Przeczytany 25688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Natulec

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 07, 2007, 16:28:02 pm »
transport już jest :) w niedzielę Mamba będzie u mnie  :jupi
Mambocha już od jakieś czasu była w przechowalni u Agnieszki Słodkie Uszy, na szczęście nie musiała siedzieć w schronisku tyle czasu.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 07, 2007, 16:30:14 pm »
Módl się, żeby PKP nie zażartowało primaaprilisowo  :diabelek
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

anka1388

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 07, 2007, 17:10:57 pm »
Natulec,  super! to jeszcze 2 dni i bedzie u Ciebie :) Trzymam kciuki aby dobrze znosla podroz :)

Natulec

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 07, 2007, 17:37:04 pm »
Bosniak napewno dobrze zaopiekuje się Mambą :)
a PKP lepiej niech nie robi swoich żartów  :PP

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 07, 2007, 22:37:40 pm »
Oooo, to super, strasznie się cieszę, że Mamba już niedługo będzie w swoim nowym domku  :jupi
Bosniak to dla Ciebie  :bukiet

slodkie_uszy

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 07, 2007, 23:21:44 pm »
no moje dwie krolicze pary uszu ode mnie odjezdzaja  ;(  Mambocha-wredziocha, slodka jest niesamowicie i taki zbój lekki jak sie dobrze poczuje gdzies i Diegus-z kolei slodzinka, ktora daje sie brac na rece, przytulac i ktory  mojemu Pasztetowi przez kraty uszy wylizuje a Tamcia jest w nim zakochana. amnestria kroliczki faktycznie byly w schronisku kolo 2 miesiecy,ale pania weterynarz mamy super i u nas ogolnie naprawde krole , chociaz schronisko nie jest w ogole dla kroli, traktuje sie je dobrze, a pani wet wszystkie krolisie jesli tylko mozna sterylizuje takze zlego slowa na schronisko nie dam powiedziec :) od wrzesnia na poczatku byly u hannelli w przechowalni a potem od konca wrzesnia u mnie. a ostatnio musze pochwalic schronisko, ze sami do mnie zadzwonili, ze jest krolis i tak trafila na nasze strony Toszka, ktora tez jest w przechowalni z kolei u joalex, ktora zajmuje sie jej adopcja .
trzymajcie teraz kciuki,zeby ta cala ukladanka sie pieknie ulozyla-przyjazd bosniak, jazda do wawy, odebranie Mambosi i dojazd bosniak do domku, no i oczywiscie za przyjazn Kluski z Diegusiem  i zeby Mambosia byla grzeczna w nowym domku :blaga:
oj, ide spac, bo jutro bosniak zjezdza  :jupi  :blaga:

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 07, 2007, 23:37:45 pm »
Słodkie, ajlawju  :heart
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

slodkie_uszy

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 07, 2007, 23:43:24 pm »
ajlawiu tuuu  :heart  :heart  :heart  zjezdzaj do tego Poznania, bo juz trase przemyslilam jaka cie przegonie, cobys poznala troche tej "mojej" ziemi , bo przeciez ja naplywowa z prowincji  :> dwa krolisie z Poznania zaadoptowala, a nie zna ziemi co to wydala takie cuda  :oh:

Natulec

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 08, 2007, 10:23:09 am »
slodkie_uszy,  pewnie "trochę" się przywiązłaś do Mamby przez ten czas, ale nie martw się będę starała się nią tak opiekować żeby było jej jak najlepiej :)

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 08, 2007, 10:41:18 am »
Słodkie_uszy to super, że w Poznaniu taka świetna organizacja z tym wszystkim  :jupi
Szkoda tylko, że tyle królisiów jest oddawanych :(
Jak ja chciałam adoptować króla, to chyba nie było żadnego z Poznania, a teraz... :(

Jakby była potrzebna jakaś pomoc, czy przechowalnia to daj znać, służę pomocą :)

A Czacza też chyba niedawno znalazła domek?

slodkie_uszy

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 08, 2007, 11:13:57 am »
natulec-oj, przywiazalam, przywiazalam, a szczegolnie moj maz  :> on to rzadko kiedy sie przywiazuje bardzo do jakiegos krolisia , ktorego mamy na przechowaniu, a Mambosia jest jednym z tych nielicznych, ja to najchetniej wszystkie bym zostawila :) byl plan, ze jak Diegus nie znajdzie domku (bo jednak ma to oczko, przez ktore nie widzi, wiec adopcja byla utrudniona) to zotanie u nas-bo u nas to tylko jakis samiec moglby ewentualnie na trzeciego przyjsc, samice Tamara męczy i widac z daleka , ze konkurencji nie zniesie, Pasztet to taki pokojowy jest  :lol  ale bosniak otworzyla serducho  :bukiet i chce malego adopctowac, Klusia (nastepna moja ulubienica  :diabelek)  bedzie miala towarzystwo, wiec wszystko sie pieknie uklada
Czacza znalazla domek dokladnie tego samego dnia co Mamba-ja mialam rozmowe z kandydatka w Poznaniu a kolezanka w Warszawie z Natulcem :DD ale one musza byc siostrami-tak podobne, tak samo kochane, takiego samego zboja w oku maja :)
Kasiula-bede pamietala i wierz mi, ze skorzystamy  :diabelek z gory dziekuje  :bukiet a propos, przyjedzie do nas stokrotka z gorzowa, moze juz tak natychmiast chceesz pobawic sie w przechowalnie ?  :diabelek
organizacja troche sie poprawia, juz w lutym zostawilam namiary na mnie, zeby w razie czego dzwonili,ale widocznie to umknelo, Hannelli jak jechala odebrac krolisie ze schroniska to zostawila wiekszy wydrukowany caly plakacik, to teraz juz maja powieszone na tablicy korkowej i wiedza gdzie dzwonic.) Hanneli strasznie duzo robi dla krolisi w Poznaniu  :bukiet  :bukiet  a jeszcze mamy kolezanke joalex teraz tez z SPK to naprawde fajnie sie pracuje  :lol

anka1388

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 08, 2007, 11:43:12 am »
to super, ze Czacza tez znajdzie domek i Diego tez :)

Ale macie tam swietny zespol w tym Poznaniu :) na pewno fajnie sie tam pracuje ... :)
W mojej okolicy niestety nie ma osob z spk...  
Ale moze kiedys (jak bede juz dorosla) tez sprobuje stworzyc taki zespol, bo juz sie nastawiam aby w wprzyszlosci pomagac krolikom w adopcji :)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 08, 2007, 12:57:48 pm »
Słodziaku gratulejszyn udanych adopcji, dziewczynki trzymamkciuki za transport, wiem jakie to przezycie.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Hannelli

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 08, 2007, 14:35:33 pm »
Ja też trzymam kciuki za Mambę i Diego. Oba są słodkie, chociaż Diego pewnie ładnie podrósł od czasu jak go widziałam.
Więc z tej "partii" królasów do adopcji została tylko Katarina. Muszę przyznac ze niezła z niej zołza. Na początku bez opamiętania atakowała rękę lub nogę. Teraz widzę że trochę miarkuje i zdarza się jej to rzadko. Ostatnio jak ją wzięłam na ręce i zaczęłam głaskać, to miała taki odlot że zrobiła się prawie bezwładna. Ale gdy ją postawiłam znowu wróciły do niej wigor i zuchwałość. Mam nadzieję że Katarina zmieni się tak jak Zorro, który był identyczny w zachowaniu. Teraz Zorro jest do rany przyłóż.

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 08, 2007, 17:06:02 pm »
Słodkie_uszy, po świętach wyjeżdzam na parę dni. Z moimi ucholami zostanie mój narzeczony, który jest totalnie zapatrzony w Jadzia i nie widzi innych królików, dlatego wolałabym go za bardzo nie obarczać dodatkowym obowiązkiem (tak to jest z moim facetem, że to, co dla mnie jest największą przyjemnością, dla niego jest obowiązkiem.. Nie rozumie, że króle trzeba do siebie przekonać i wkurza się jak Obi i Kisa wolą swoje towarzystwo, niż jego  :zdenerwowany a ja im się nie dziwię  :P )
Tak więc natychmiast nie za bardzo, ale od razu po nowym roku, zdecydowanie jak najbardziej :)

Ale jak to jest z tym przechowaniem? Tzn chodzi mi o to, gdzie mieszkają u Was królasy na przechowaniu? Ja mam teraz, od kiedy Obi przeprowadził się do Kisiaka, wolny kojec, więc mogłabym go wykorzystać, ale jak to jest u Was?

Mam nadzieję, że Katarina (i wszystkie inne króle, nie tylko z Poznania) szybko znajdą nowe domki, a dla Was nie będzie już roboty  :lol

Trzymam kciuki za jutrzejszą podróż Bosniaka, Mamby i Diego  :bukiet

Natulec

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 08, 2007, 17:06:53 pm »
slodkie_uszy, chyba ciężko się nie przywiązać do takiego zwierzaka, ale jak się prowadzi przechowalnie, to lepiej się tego nauczyć, bo inaczej byłby dom przepełniony królikami ;)
ja już odliczam godziny do przyjazdu Mamby  :DD
bardzo Wam dziękuję za pomoc dziewczyny :)

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 09, 2007, 11:59:04 am »
Dziewczyny dajcie znać jak Mamba i Diego znieśli podróż :)

slodkie_uszy

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 09, 2007, 12:55:28 pm »
wlasnie dostalam smsa od natulca, ze mambosia juz zwiedza teren swoj :) na razie ma jeszcze troche stresiku, ale bosniak mowila, ze w podrozy byly obydwa grzeczniutkie, tylko jadly sianko, marcheweczke, albo spaly, dzielne krolisie  :DD a diego nadal w trasie, za 20 minut bosniak ma pociag juz w swoim kierunku. a ja oficjalnie dziekuje natulcowi za adopcje Mambosi  :bukiet  :bukiet  :bukiet  (a zaadoptowala ja, chociaz uprzedzalam, ze to dosc glosna krolinka, slodka nieprzecietnie ale zboj  :diabelek ) a bosniakowi za adopcje, za wielka pomoc przy transporcie, za ogrom przysmakow dla krolisi i za to , ze zasponsorowala szczepionki dla naszych krolisi poznanskich  :bukiet  :bukiet  :bukiet
a do mnie dzis zjezdza stokrotka, ktora przywozi od niki joalex :)

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 09, 2007, 13:24:40 pm »
:hahaha  Ty się słodkie_ nie uwolnisz, od tych króli gorzowskich- odratowanych  :oh:  chyba, że zupełnie przestanę do zoologików zachodzić ( a już prawie nie chodzę- męża ganiam :D po żarcie dla zwierzyńca  :P  )
 No ale co z tego jak raz wejdę i  :oh:  :( zaraz trafiam.... i :>  MUSZEM :diabelek

     Stokrota już u Asi i teoretycznie powinna już być " w drodze" do Poznania ale.... dopiero po powrocie do domu zobaczyłam która jest godzina i że się TAK ZASIEDZIAŁAM U ASI
  :icon_redface  ... no nie mogłam tak wyjść po prostu  :heart

 Także Aguniu się szykuj, bo do Was kolejna gorzowianka przyjeżdża  :hahaha
Życie jest piękne... pomimo wszystko

anka1388

  • Gość
Znowu cztery króliki z poznańskiego schroniska do adopcji
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 09, 2007, 13:34:01 pm »
bardzo fajnie :)
czekam na wiadomomosc Natluca jak tam Mamba w nowym domku :D
Stokrotka na pewno znajdzie dobry domek :) juz slodkie_uszy sie o to postaraja :D
Ja sie Tobie wcale nie dziwie, ze ratujesz te male kroliczki z zoologa nika73,
na pewno bylo Tobie trudno rozstac sie z Stokrotka...