Autor Wątek: Król w łozku  (Przeczytany 16158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kalciaa92

  • Gość
Król w łozku
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 13, 2008, 11:47:25 am »
Myślę o tym, zeby wypuścić swojego królika na noc, ale się boję. Ojoj uwielbia siedziec na łóżku i ZAWSZE po wyjściu z klatki wskakuje na nie. Boję się, że kiedy zasnę, Ojoj wskoczy na łóżko a ja np. obrócę sięna drugi bok i go zgniote. Jak duże jest prawdopodobieństwo, że właśnie tak będzie?

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Król w łozku
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 15, 2008, 11:52:25 am »
Mój Groszek śpi w nogach :D Też się trochę bałam, że go zgnieciemy, ale raczej jestem osobą, która się mało wierci więc królik jako płochliwe zwierzę, które ma raczej lekki sen zdąrzy odskoczyć. Przynajmniej u mnie nic się nie dzieje.

kick_back

  • Gość
Król w łozku
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 10, 2008, 21:20:07 pm »
Ja z moim nie spałam.. :):) Ale łóżko zawsze zabobkowywał na śmierć ;);) :P

majcia4

  • Gość
Król w łozku
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 03, 2009, 15:30:57 pm »
ja z Punią to bym mogła spać ona po pierwsze ani nie sika ani nic tylko się boję zę ją przygniote albo że mi tapetę pogryzie lub kable...

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Król w łozku
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 03, 2009, 15:46:03 pm »
Cytat: "majcia4"
boję zę ją przygniote albo że mi tapetę pogryzie lub kable...

To królik w ogóle nie biega po domu? Cały czas w klatce? :>
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

majcia4

  • Gość
Król w łozku
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 03, 2009, 15:47:10 pm »
NIEEE NO CO TY!!! Biega nawet teraz!! tylko w nocy nie biega....

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Król w łozku
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 03, 2009, 20:05:41 pm »
Mój by przegryzł co się da. xD"


Offline Ironia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
Król w łozku
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 04, 2009, 00:33:36 am »
Mój biega cały czas śpi ze mną przy głowie. przez jakiś czas też usiłował zaznaczyć mi kanapę ale dał za wygraną. Sposób: za każdym razem jak cokolwiek zostawił miejsce prałam, kładłam koc a na to poduszki w miejscach gdzie było mokro. Po miesiącu problem zniknął. Teraz uchol atakuje poduszki przednimi łapkami ale to mi wygląda na zabawe i wogóle sie nie przejmuje. No może tylko jak wracam do domu to czasem ze szczęścia zostawi jakiś bobek jak tak fruwa podłoga-kanapa-podłoga ale to chyba przez nieuwage :)

majcia4

  • Gość
Król w łozku
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 04, 2009, 09:02:20 am »
muhahaha i jest!!! udało się spałam z Punią w łóżku .. tylko raz mnie obudziła!! Wskoczyła mi na głowe xD przez całą noc ani jednego bobka ani siusiu no kompletnie czysty królik!! Ale u nas duużo śniegu wychodzicie na śnieg z królisiami?? Punia w nocy troszke pogryzła listki draceny ale chyba nic się nie stanie? Punia w łóżku rozłożyła się na pól metra!!! ojo joj ale długaśna była :)

Anula_un

  • Gość
Król w łozku
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 04, 2009, 10:41:46 am »
:) mój LIlu tez wogóle nie jest zamykany w klatce. Śmiga cały czas po pokoju. Śpimy razem, a rano zawsze podbiega by się pomiziać przywitać, i robi speedowe 3-4 okrązenia wokół mnie:):)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Król w łozku
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 04, 2009, 11:48:54 am »
Cytat: "majcia4"
Punia w nocy troszke pogryzła listki draceny ale chyba nic się nie stanie

Dracena jest rośliną toksyczną/szkodliwą dla królików! Trzymaj króliczka z dala od wszelkich roślin doniczkowych, ciętych i wszystkiego innego, czego zjedzenie mu może zaszkodzić! Otruć się draceną nie powinien, zwłaszcza jeśli zjadł niewiele, ale królik jest młody i na wszelki wypadek obserwuj uszaka - gdyby miał jakieś objawy, leć do weta. A na przyszłość warto unikać niepotrzebnego zagrożenia.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

majcia4

  • Gość
Król w łozku
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 04, 2009, 15:41:54 pm »
OK DZIĘKI!

Preah

  • Gość
Król w łozku
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 15, 2009, 08:00:43 am »
Juki to króliczek niesłychanie kochany i grzeczny (w dzień ;)), ale przy tym konsekwentny i uparty  :> Jeśli coś sobie postanowi, dopnie swego. Zagródka to dla niego za mało, co wyraźnie i dobitnie nam komunikuje - summa summarum, po cyklu nocnych koncertów i moich nieudanych ekserymentów z wyciszaniem kojca (pokrowce na ściany zagródki, etc.), Juki został dziś wypuszczony na noc. Radości tego zwierzaka nie da się opisać  :DD Brykał całą noc, regularnie odwiedzajac moją poduszke i ucinając sobie drzemki obok mojej twarzy. Pomimo dokładnych zabezpieczeń pokoju, uznał, że róg wykładziny wymaga korekcji, podobnie jak kilka włosów na mej głowie, które mi uczynnie przystrzygł ;) Rano odtańczył taniec dziękczynny, wywinął kilka koziołków, pochłonął śniadanie i po odebraniu porannego przydziału głasków udał się do swego ulubionego kącika na sesję z Morfeuszem, która przydałaby się i mnie, bo spałam dziś w trybie czuwania ;)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Król w łozku
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 15, 2009, 08:48:44 am »
Preah, skonałam ze śmiechu po przeczytaniu Twojej opowieści  :hahaha
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Król w łozku
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 15, 2009, 10:22:21 am »
Preah, dobre, dobre  :hahaha  ja też włączam tryb czuwania momentami :D np. kiedy leżę sobie z Precluchem, głaski-głaski, mi się oczka zamykając, po chwili czuję taki 'myk' z łóżka i królik lata po pokoju sam, a ja śpię z uszami naokoło głowy  :lol
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Preah

  • Gość
Król w łozku
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 15, 2009, 10:40:53 am »
Dziewczynki, dzięki za wsparcie uśmiechem w niedoli  :icon_curve
 :bukiet

a ja śpię z uszami naokoło głowy

Coś o tym zaczynam wiedzieć  :lol

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Król w łozku
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 15, 2009, 10:48:34 am »
U mnie kiedys tez było tak pieknie, ale... No właśnie :( Ciapula się zmieniła, pojęcia nie mam czemu (pewnie juz o tym czytaliscie w innym temacie). Ostatnio zaryzykowalam i znowu ich puściłam na noc, to mało, że leżałam na dziesiątkach bobków to jeszcze jak Ciapula w nocy zbliżyła się do mojej twarzy to mój sen za każdym razem zostawał boleśnie przerwany jej zębami.... A kiedyś było tak pieknie :buu Na pościeli ani jednego bobka, w nocy nie budziły mnie zeby, a języczek mojej białej królewny, kroliczki wesoło witały mnie rano i zawsze jak się budzilam leżały mi razem w nogach...  :( :(
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."