Autor Wątek: Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy  (Przeczytany 94943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sen

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #300 dnia: Wrzesień 02, 2008, 21:40:14 pm »
Śnieżka służy swą urodą do kalendarza  :diabelek

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #301 dnia: Wrzesień 02, 2008, 21:44:37 pm »
Kasiula86, no to wszystkiego naj...naj w dniu rocznicy  :bukiet Uściski dla uszaka :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #302 dnia: Wrzesień 02, 2008, 22:28:00 pm »
aaaaa faktycznie! :jupi Myszy też stuknął roczek u Jadwini Zająca i Misia  :jupi

Kasiula - życzę Ci jeszcze wielu takich rocznic  :* dużo zdrówka dla Ciebie i uszatków !
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

natalia_85

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #303 dnia: Wrzesień 02, 2008, 22:49:26 pm »
jestem za tym, żeby w kalendarzu była Matylda;)

Ola

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #304 dnia: Wrzesień 03, 2008, 22:43:36 pm »
Moim skromnym zdaniem :) taki kalendarz dobrze jakby był z króliczkami do adopcji lub tymi adoptowanymi, koniecznie z logiem SPK i krótkim opisie czym się zajmuje Stowarzyszenie, żeby bardziej zakorzenić ludziom w główkach ideę adopcji i że wogóle coś takiego istnieje, jak ADOPCJA KRÓLIKÓW.
Praktycznie wszyscy którym wspominałam o SPK, stronie i adopcji królików nawet nie wiedzieli, że coś takiego jest...
WY tu wszyscy siedzicie w temacie, ale znajome mi osoby nawet takie, które mają otwarte serce dla zwierząt, mówiły np. tak: "że pieski strony adopcyjne mają to wiem, ale o króliczkach to dopiero teraz się dowiedziałam, że też można adoptować :)"

Poza tym wiele osób, które nie znają, nie miały, nie mają królika nie do końca traktuje te zwierzątka "poważnie", nie wiedzą np. że z takim zwierzątkiem można mieć naprawdę fajny kontakt. Taki kalendarz dałabym niektórym edukacyjnie :) bo..
"Co (w zasadzie kto :)) człowiekowi jest znane wydaję się przyjazne, warte zachodu i uczuć"

Hmmm może by dodać w niektórych miesiącach takie zdjęcia jak np plakaty spk np apel rumburaka, czy o nie kupowaniu króli na prezent. To ostatnie to dałabym w miesiącu np przed świętami, może jak ktoś popatrzy to mu wybije się z automatu taki pomysł z głowy!
Przykładowo w kalendarzu - 3 takie wybrane "akcje" + niektóre miesiące króliki już adoptowane + te jeszcze do adopcji. To taki pomysł, żeby było EDUKACYJNIE i "całościowo" ;)

ps. ja i tak na 100% chciałabym taki kalendarz, już nawet nie ważne jakie i czyje będą króliczki i tak pałam wielkim uczuciem do wszystkich  :lol więc miło będzie zaczynać dzień patrząc na te uszaki i tak WSZYSTKIE NASZE SĄ :)

Pixia

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #305 dnia: Wrzesień 13, 2008, 20:37:57 pm »
Przeczytałam tylko kilka początkowych stron na resztę nie ma szans.
Troszkę posługuję się programem graficznym więc myślę że taki kalendarz nie byłby problemem. Można również pomyśleć o kartce np. promującą adopcje króliczków.
Bo szczerze mówiąc ja pierwszy raz przeczytałam o odopcji odwiedzając forum.
Jeżeli mogę jakoś pomóc to proszę o pw.

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #306 dnia: Wrzesień 13, 2008, 21:11:37 pm »
Ostatnio sporo myślałam o kalendarzu i czy bym w tym roku tez mogła się nim zająć... i jeśli nie macie nic przeciw to mogę coś popróbować  :lol

Tak jak i w poprzednim roku do kalendarz trafiają króliczki z adopcji, względnie sześć adopcyjnych i sześć nie, ale uważam, że jeśli adopcyjnych będzie na tyle to jestem jednak za adopcyjnymi – ostatecznie kalendarz ma promować działalność SPK. Myślę że najfajniej byłoby zebrać zdjęcia króliczków adoptowanych tylko w 2007 roku. Jest prośba (zalecenie ais :))by na zdjęciach królików nie było widać klatek i krat tylko by były na swobodzie, no i by zdjęcia były naprawdę dobrej jakości.
Co do okładki jest propozycja kilku osób by była na niej Matylda (chyba każdy z forum zna jej smutną historię) - myślę że Matylda w kalendarzu musi sie znaleźć koniecznie, ale osobiście myślałam by poświęcić jej jednak jeden z miesięcy. Sama miałam pomysł by zorganizować konkurs „królik na okładkę” i by zwycięskie zdjęcie znalazło się na okładce kalendarza – w związku z tym moje pytanie co o tym myślicie? Jednak bez względu na to, który króliś trafi na okładkę zdjęcia można do mnie wysyłać – brrunia@o2.pl lub jola.wojtycza@kroliki.net

naomi19

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #307 dnia: Wrzesień 14, 2008, 10:22:59 am »
brrunia- a czy w tym roku wyrobiłabyś się do świąt?

Gina

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #308 dnia: Wrzesień 14, 2008, 12:54:52 pm »
Myślę, że pomysł konkursu by wyłonić zdjęcie na okładkę jest bardzo dobry :)
Jest kilka naprawdę pięknych i chwytających swoją historią za serce króliczków adopcyjnych.

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #309 dnia: Wrzesień 14, 2008, 16:53:43 pm »
Cytat: "naomi19"
brrunia- a czy w tym roku wyrobiłabyś się do świąt?


To zależy w dużym stopniu od tego jak szybko będą zdjęcia i czy projekt się spodoba zainteresowanym.
No i jak z drukiem będzie... sama postaram sie dołozyc starań by się wyrobić do świąt

naomi19

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #310 dnia: Wrzesień 14, 2008, 22:01:00 pm »
Co do zdjęć, to mozna dać czas tydzień- dwa na nadesłanie zdjęć, a z drukiem chyba nie powinno byc problemów. Największa praca będzie Twoja, żeby kalendarz był estetyczny :)

Ola

  • Gość
:)
« Odpowiedź #311 dnia: Wrzesień 15, 2008, 14:54:22 pm »
hihihi to dajcie kandydatów do konkursu, będziemy głosować :)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #312 dnia: Wrzesień 15, 2008, 17:29:17 pm »
hmm...mój mail ze zdjęciami właśnie usiłuje się wysłać. Brruniu, czy gdyby się nie udało, to mogę wysłać Ci foto spakowane?
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #313 dnia: Wrzesień 15, 2008, 18:50:32 pm »
Zdjęcia moga byś spakowane, ale zdjęcia się dobrze nie kompresują więc chyba na jedno wychodzi, jak nie będą chciały się wysyłać to moge je pobrać z jakiegos serwera ftp itp.

Jadwinia twoje zdjęcia doszły ;)

[ Dodano: Pon Wrz 15, 2008 9:54 pm ]
Założyłam nowy kalendarzowy temat, więc zapraszam na niego http://forum.kroliki.net/topics4/4474.htm

Skoksik

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpień 20, 2009, 20:54:16 pm »
Mam pytanie, bo nie widziałem gdzie są zapisy na kalendarz 2010. Szukałem w opcjii "szukaj" ale nie znalazłem. I czy jeszcze można zapisać króle, wysłać zdjęcia, bardzo bym chciał, żeby moje króliki były na kalendarzu. Był by to dla mnie wielki zaszczyt.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #315 dnia: Sierpień 20, 2009, 20:58:07 pm »
A masz je z adopcji SPK?
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #316 dnia: Sierpień 20, 2009, 21:24:34 pm »
Zapisy sa na kalendarz, ale zeby go kupic ;) A fotki do kalendarza zglaszaja osoby, ktore adoptowaly kroliczka z SPK :)

anna_b5

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #317 dnia: Sierpień 21, 2009, 07:58:16 am »
A gdzie są te zapisy na kalendarz 2010? Ja też taki chcę, nawet dwa...

Balb

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #318 dnia: Sierpień 21, 2009, 10:29:22 am »
Chyba jeszcze nie ma zapisow na 2010.

anna_b5

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpień 21, 2009, 10:51:00 am »
Aha... mam nadzieję, że jak będą, to będzie to dobrze widoczne:)