Autor Wątek: Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy  (Przeczytany 93926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 11, 2007, 20:49:31 pm »
Linka...na szczęście nie musisz kupować tego kalendarza jak ci sie nie podoba. Kolorowe ciekawe ramki mi sie akurat nie podobają i wolę rzeczy przejrzyste i proste. Zmiana czcionki pociąga za soba zmianę w formatowaniu całego kalendarium... i nie wiem czy to będzie dobre jak kalendarum zajmie nagle połowę kalendarza, poza tym nie mam czasu siedzieć nad tym kalendzarzem jeszce miesiąc bo bynajmniej nie było to robota na 5 minut. Co do strony głównej pisałam że będzie zmieniona - wystaczy przeczytać.... Kalendarz nie będzie sprzedawany w sklepach wiec jakieś kolorowe bajery nie muszą przyciągać wzroku.

Cieszę się, że niektórym sie podoba i mam nadzieje że nie piszą tak tylko z uprzejmości :)

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 11, 2007, 21:49:26 pm »
Jakbym tak pisała z uprzejmości, to bym nie zamawiała 3 sztuk  :P
Moim zdaniem kalendarz jest fajny, prosty, bez udziwnień i tak powinno być. To nie jest kalendarz artystyczny, zdjęcia są robione przez amatorów i nie można oczekiwać cudów.

A wydaje mi się, że możnaby parę sztuk wystawić na allegro :)

Koperek_wawa

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 11, 2007, 22:24:27 pm »
Wreszcie zobaczyłem efekt końcowy ;) Kalendarz jest lepszy niż wspaniały :D Ja zamawiam jedną sztukę. Na pewno  :P

anka1388

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 11, 2007, 22:57:45 pm »
mnie takze podoba sie ten kalendarz...
Wlasciwie dodam, ze nie jest on najlepszy jaki widzialam, ale jest ladny i przejrzysty :)

Oczywscie na pewno mozna by bylo go zrobic jeszcze ladniejszego, ale rozumiem ze przeciez brrunia nie jest profesjonalistka do robienia kalendarzy itp i nie chce poswiecic na to tez az tak duzo czasu :)

Ja raczej wezme jeden, choc jeszcze nie jestem pewna, poniewaz to wszystko zalezy od moich pieniedzy... teraz swieta i trzeba by bylo kupic jakies prezenty dla rodzinki :) jak od nich juz taki piekny, drogi dostalam :)
Ale mam nadzieje, ze znajda sie i pieniadze na kalendarz, zwlaszcza ze bedzie tam Duszek :D

P.S . Zdjecia Duszka wysle jutro :)

Linka

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 12, 2007, 15:20:30 pm »
Ej dziewczyny.
Wypowiedziałam własne zdanie - przecież tego chciałyście ;). Ja w programach komp. zielona więc nie pomogę jakbym nawet chciała, dlatego swojej pomocy nie ofiaruję.
Brrunia - nie powiedziałam, że mi się nie podoba. Po prostu nie powalił mnie z nóg. Od zdjęć nie oczekuje nic - wiem, że są robione przez amatorów. Czytałam, że strona główna będzie zmieniona. Ja przez tą czcionkę nic nie przeczytałam - nie wiem jak to będzie wyglądać w realu. Co do ramek - zwykła czarna ramka sprawi, że królik na tym zdjęciu będzie przyciągał uwagę, będzie jakby podkreśleniem tego co robi spk(czyli królikami).
Myślałam o osobie która zna się na obróbce zdjęc - zazwyczaj takie osoby znają się na rzeczy, robią to z przyjemnością, przy okazji mogą się "pobawić". Mogę kogoś poszukać, zapytać o  te zdjęcia (ramka - choć nie wiem czy ktoś się nie sprzeciwi, czy tez inne bajery takie jak ustawienie królika na zdjeciu np.). A tło będzie zmienione z białego? Czy kalendarz będzie na jednej stronie (np. a4) czy będzie przewracany (z reguły są droższe ale wygodniejsze)?
Szkoda, że nie będzie go można kupić np. w jakimś sklepie.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 12, 2007, 15:39:08 pm »
Brrunia, ja wprawdzie zamawiałam cztery sztuki, ale w związku z zachwytem moich najbliższych współpracowników  :lol poproszę o jeszcze dwa.  :bukiet

Mam nadzieję, że mnie nie wykopiecie, jak tak będę dodawać do zamówienia  :diabelek
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

justyna-gda

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 12, 2007, 16:09:40 pm »
Kalendarz jest super...  no tylko opisy nie do wszystkich króliczków są odpowiednie. Mój Maksio to w końcu nie Kluseczka  :>  :diabelek  
Ale ok podoba mi się bardzo :)

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 12, 2007, 20:02:29 pm »
Już instaluję Adobe Radera i sprawdzam co to jest ;)
3..2...1... ;)
O, ładnie, widzę, że są imieniny. Brruniu, mam taką sugestię. Jeśli nie zrobiłoby ci kłopotu, to może "ludzkie" imieniny zamienić na takie królicze ?
Bo znalazłam w Internecie to:
http://www.calendar.sk/animal_nameday-plx5hor.php
i jak zobaczyłam, że w tym kalendarzu są imieniny to odrazu mi się nasunęło na myśl ;) Nie ma tam wszystkich króliczych imion, więc takie extremalnie wymyślne jak np. "Ponyta" można zamienić na imiona królików z forum. Co wy na to ?
I kiedy ten kalendarz będzie dostępny i jak on będzie wyglądał po wydrukowaniu ? Byłabym zainteresowana, ale dopiero gdzieś po Bożym Narodzeniu, kiedy wpłyną mi fundusze :)

Arya

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 12, 2007, 20:10:20 pm »
Dodam swoje trzy grosze - ekstremalne imiona zamienione na imiona krolicze - wg. mnie pomysł ok, może siię przydać tym którzy nie mają pomysłów na imiona królicze.

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 12, 2007, 21:35:39 pm »
Cytuj
Myślałam o osobie która zna się na obróbce zdjęc - zazwyczaj takie osoby znają się na rzeczy, robią to z przyjemnością, przy okazji mogą się "pobawić"


heh...no akurat znam się trochę na obróbce zdjęć i grafice komp., kalendarz robię z przyjemnością, niektóre zdjęcia są już trochę obrobione przeze mnie (nie widac bo nie ma ich oryginałów) ale niestety nie mam na tyle czasu by bawić się ze wszystkimi, bo mam trochę swoich obowiązków ;)
Co do np. ramki... kalendarz będzie drukowny cyfrowo a przy druku cyfrowym powinno sie unikać jednolitych kolorów bo może nie wyglądać to najlepiej po wydrukowaniu...dlatego tło jest białe itp.  :>  
Co do czcionki, że może nie być czytelna... wersja do wglądu jest to wersja w słabej jakości i w rzeczywistości myśle że będzie to czytelne, format będzie A3 (było już o tym pisane) i będzie przewracany od góry, nie składany na pół :)
Oczywiście przed drukiem będę robic wydruk próbny więc jak cos bedzie nie czytelne napewno zmienię.

Ola_Krk

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 13, 2007, 11:39:45 am »
Kalendarz jest śliczny :) Brrunia świetna robota! :) Ja zamawiam 6 :)

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 13, 2007, 11:49:33 am »
kalendarz prawie gotowy, jest juz pierwsza strona - mi sie podoba...;) ale jeszcze nie wrzuciłam jej na serwer...a może jej nie umieszcze wcale i będzie jakaś niespodzianka :P
dołożyłam tez imiona króliczków :)
 
hallo... anka1388...czekam jeszce tylko na zdjęcia duszka...

Mam prośbę...czy jest ktos chętny by mi pomóc???  :lol
By zrobic listę wszystkich chętnych na kalendarz?? Najlepiej wraz z adresami :)

Ola_Krk

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 13, 2007, 12:00:06 pm »
Mogę się tym zająć :)


Do wszystkich chętnych wysłałam info na pw. Czekam na odpowiedzi :)
Jeśli ktoś jeszcze chciałby kalendarz najlepiej niech pisze od razu do mnie na pw podając ilość kalendarzy i adres, na który mają być wysłane, to będę powiększać listę :)
Ustalmy może jakąś konkretną datę, do kiedy będziemy zbierać zamówienia. Tego dnia przekażę listę brruni w celach realizacji ;)

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 13, 2007, 15:32:10 pm »
Hm, a co z tymi imieninami ?  rozpatrzył to ktoś :P

Hm, i jeszcze mam pytanie na jakim papierze to będzie drukowane i ile kartek będzie wchodzić w skład ? Tzn, czy będzie sześć drukowanych z dwóch strony, czy 12 tylko z jednej ? I jak te kartki będą połączone ? xD Wiem, dociekliwa jestem, ale chciałabym się konkretnie dowiedzieć ;))

anka1388

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 13, 2007, 16:08:36 pm »
Cytuj
hallo... anka1388...czekam jeszce tylko na zdjęcia duszka...

Ja wiem, ja wiem... wlasnie chcialam wyslac, ale nie wiem na jakis adres ;/

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 13, 2007, 17:02:52 pm »
super Ola ze możesz sie zajac listą - wielkie dzięki :)

I nie wiem jak tam wcześniej pisąłam o terminie... :/  ale przed świętami nie da rady, ale mam nadzieje że p[rzed nowym rokiem będzie... Maja sporo roboty przed świętami i mogą się nie wyrobić...:( do świąt... A II sprawa to wysyłka...wiadomo jak nasza poczta polska działa.[/quote]

Ola_Krk

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 13, 2007, 17:03:09 pm »
Możesz wysłać na jola.wojtycza@kroliki.net. Nie wiem czy na tego maila brrunia zbierała zdjęcia, ale chyba nie powinno być kłopotów.

[ Dodano: Czw Gru 13, 2007 5:04 pm ]
Jakie zgranie^^


Skoro ma ich nie być przed świętami to może umówmy się, że przyjmować zgłoszenia będę do 31.12.2007. Może tak być?

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 13, 2007, 17:26:09 pm »
Ola...
Może tak być, bo zawsze mnożna kalendarzy dodrukować, ale fajnie by było by lista była wczesniej - najlepiej w tym tygodniu...- przybnajmniej z orientacyjną ilością :) bo będę wiedziała ile ma mi ten znajomy ich wykonać :P Ja tak liczyłam na początku ale teraz już straciłam orientacje bo chyba chętnych coraz więcej, można druknąć zawsze więcej i można te co zostaną sprzedawać albo dać info na stronie adopcyjnej że sa do kupienia - heh info na stronie to juz miałam załatwic troche temu ale jakoś mi z głowy wypadło :)

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 13, 2007, 18:01:19 pm »
Hello, czy ktoś mi odpowie odnośnie tych króliczych imion ? :P

anka1388

  • Gość
Kalendarz SPK z królikami adopcyjnymi - zapisy
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 13, 2007, 18:18:19 pm »
ok. juz przesylam na jola.wojtycza@kroliki.net .  :)

Edit
jednak przesle na e-mail Brruni ... bo ostatnio z wp mi sie nie chcialo wyslac na zaden adres  ktory ma  @kroliki.net  ;/