Autor Wątek: Nie wwoz a wywoz krolika Z anglii...  (Przeczytany 3217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Izis

  • Gość
Nie wwoz a wywoz krolika Z anglii...
« dnia: Sierpień 06, 2007, 18:41:18 pm »
Chce mierzyc sily na zamiary i nie byc osoba malo odpowiedzialna, zwlaszcza ze niedlugo zostane mamą  :diabelek  A wiec do rzeczy. Mieszkamy obecnie w centralnej anglii ale w okolicach daty 1 grudnia 2008 roku wracamy juz na stale do Polski (  :DD  ), w moim domu zawsze byly zwierzeta, glownie psy ale i kroliki tez. Tu brakuje mi okrutnie jakiegos szwedajacego sie po domu nochalka. Wiem ze wyjazd z tego kraju z psem laczy sie z takimi samymi sprawami papierkowymi, w zasadzie, jak wjazd wiec z zakupem psa czemkamy do powrotu do ojczyzny. Chce za to kupic krolika, bo slyszalam ze z przekroczeniem granicy przez te zwierzta nie ma wiekszych problemow... wole sie jednak upewnic, bo jak okaze sie ze nie damy rady go zabrac to zrezygnuje z zakupu z przyczyn oczywistych (nie zosawie go tu przeciez na pastwe ani nie oddam do sklepu zoo :bejzbol ). Reasumujac, czy ktos z Was juz WYJEZDZAL z anglii z nochalkiem? albo mial takowych znajomych? moze ktos cos slyszal? Bede wdzieczna za jakiekolwiek "znaki"  :przytul

ankabro

  • Gość
Nie wwoz a wywoz krolika Z anglii...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2007, 09:25:25 am »
Też jestem zainteresowana tą kwestią :)
Mam pewne wielkie długouche marzenie ale do realizacji tylko jeśli da się przywieźć królika z anglii.
Na pewno wiem, że musisz zaplanować podróż samochodem a nie samolotem-chyba że nie tanimi liniami tylko Lotem itp.
KOntrolują z tego co wiem z psich i kocich tematów najbardziej przy wjeździe/wyjeździe do tunelu. Szukałąm jakichs informacji ale na razie nic nie znalazłąm :(