Autor Wątek: Głaskanie...  (Przeczytany 4814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anka1388

  • Gość
Głaskanie...
« dnia: Czerwiec 23, 2007, 21:05:26 pm »
Przeglądałam tematy , ale nie znalazłam takiego, gdzie mogłabym zadać to pytanie. Jeśli jestem ślepa, bo są takie tematy itp. to przepraszam ;)  

Wiadomo, że są króliki które lubią być głaskane, a niektóre nie. Chciałam się Was zapytać jak rozpoznać czy królik lubi, że się go głaszcze czy nie?

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Głaskanie...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2007, 21:26:37 pm »
Dziwne to Twoje pytanie :> Jak krolis nie lubi glaskania to poprostu nie przychodzi na glaski,ucieka.jak lubi to domaga sie pieszczot,zgrzyta zabkami,lezy potulnie,tuli sie,niektore wskakuja na kolana,obok nas na tapczan,moje ucholki przy pierwszym dotyku to kicajki tylne  smiesnie wyciagaly :P ,niektore liza po rekach itd. nic wiecej na mysl mi nie przychodzi.
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Rafał_0.o

  • Gość
Głaskanie...
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2007, 21:32:54 pm »
Nic dodać nic ująć   :DD

anka1388

  • Gość
Głaskanie...
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2007, 21:42:06 pm »
Reniaw.
dzieki. Wlasnie o to mi chodzilo. ;)

Ratana

  • Gość
Głaskanie...
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2007, 00:59:44 am »
A moja Paskudka jak ją głaszczę między oczkami to czasem tak zniża łebek, co to może oznaczać?  :>
ostatnio nawet sama przychodzi i dźga noskiem moją rękę i też obniża głowę i jakby czeka na pogłaskanie (?) ... nie wiem jak to interpretować :P co sądzicie?

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Głaskanie...
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2007, 13:13:11 pm »
Jak Cie traca noskiem to chce glaskania i sie domaga.Jak przy glaskniu  zniza lepek to jest jej bardzo dobrze :P
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

anka1388

  • Gość
Głaskanie...
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2007, 14:01:21 pm »
Moj tez zniza lebek. i tez wlasciwie nie wiedzialam co to oznacza... Jest mu bardzo dobrze... hm... to fajnie ;)

Szczezuja

  • Gość
Głaskanie...
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2007, 19:35:02 pm »
eh, ja też tak sądziłam - o naiwności... Ostatnio obserwowałam poczynania Szczeżui i Migotki w wannie - Migotka wylizywała Szczeżujstwo po całym pyszczku i oczach, a ruda zołza coraz głębiej wpychała jej łeb pod brzuch albo pod pysk. Jak jej się nudziło to gryzła, obsikiwała, drapała... słowem zero sympatii. Tak sobie od tej pory myślę, że wpychanie łebka pod rękę to powiedzenie "to ja tu rządzę, ty jesteś od głaskania mnie"; za to wylizywanie rąk to z kolei chwilowe uznanie naszej dominacji albo przynajmniej równouprawnienia.

Wuszka

  • Gość
Głaskanie...
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 27, 2007, 16:00:33 pm »
a mój Kapsel zawsze gdy leże na łozku wskakuje do mnie, wkłąda łepek pod reke i musze go głaskać jak juz mi się nie chce to wkłada łepek pod drugą reke i tak wkólko,

nie zaobserwowałąm czy zniża łepek on poprostu sie rozpłaszcza na kołdrze i lezy a ja go głasiam ,


a poza tym lub jeść czekolade moze ktoś mnie zaraz zjedzie , ze nie może jesć ale .... nie je czekolady nałogowo jak już to daję mu ocipenke na paluszku a on zlizuje ale sie cieszy  :DD  tylko potem wygonic go nie mogę

anka1388

  • Gość
Głaskanie...
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 04, 2007, 12:43:09 pm »
Pisal tu ktos, ze jak krolik zniza lebek przy glaskaniu to ze jest mu dobrze...
Ale ja ostatnio mam watpliwosci co do tego...  Moj Misiek jak go glaszcze w klatce to nie tylko zniza lebek, ale sie prawie kladzie... Czy to objaw zadowolenia czy ze sie boi ?

Ola_Krk

  • Gość
Głaskanie...
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 08, 2007, 12:52:56 pm »
Pulpet jak ma chęć na głaskanie to sie rozplaszcza na podłodze. Zabawnie to wygląda :)
I siłą rzeczy zniża łebek, ale po zgrzytaniu ząbkami wnioskuję, że mu się podoba  :jupi