Autor Wątek: Morderstwo z premedytacją na niewinnym stworzeniu..  (Przeczytany 4930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elvira

  • Gość
Morderstwo z premedytacją na niewinnym stworzeniu..
« dnia: Czerwiec 28, 2007, 17:31:19 pm »
Zobacz filmik  tylko dla widzów o stalowych nerwach... tragedia:(

I następny  morderca :( takich to wykastrować i niech zdychają w najgorszych męczarniach !

ps/ to się dzieje z króliczkami które "przygarnia" ktoś dla swojego "pupila" ... nie da sie pojąć..

elvira

  • Gość
Morderstwo z premedytacją na niewinnym stworzeniu..
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2007, 17:33:32 pm »
Szczerze ? podałam wam te filmy, ale ja nie obejrzałam żadnego z nich...mi przed obejrzeniem wystarczyło że komentarze przeczytałam.. chyba za bardzo kocham zwierzątka, nie na moje nerwy jest zobaczyć te filmy:( kiedyś moze sie przełamie..ale wątpie..

elvira

  • Gość
Morderstwo z premedytacją na niewinnym stworzeniu..
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2007, 17:36:17 pm »
Obejrzałam za to ten filmik  czego bardzo żałuję, ponieważ obraz tej myszki będzie chodził za mną już chyba do końca życia.. obejrzałam go dobre 3 miesiące temu.. takich widoków się nie zapomina, zwłaszcza na tym filmie poniżej.. ktoś kto go wstawiał na smoga, dobrze stwierdził, że takie filmy kręcą tylko popaprańcy.. chociaż ja bym mocniej określiła tych ludzi, jednak kultura na to nie pozwala.. Zabić ich to mało, najlepiej wrzucić do basenu z piraniami żeby poczuli na własnej skórze ile cierpienia zadali niewinnemu stworzonku !!

elvira

  • Gość
Morderstwo z premedytacją na niewinnym stworzeniu..
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2007, 17:39:58 pm »
Jak szaleć, to szaleć, oto kolejny film, który dowodzi o ludzkiej bezduszności, o głupocie i egoizmie wobec innych stworzeń, kobieta (właśnie, ta niby delikatna płeć piękna) która połknęła żywą myszkę zobacz film

ps/ pani życzymy dłuuuugiego i jaknajbardziej bolesnego pobytu na wc =)  :diabelek

elvira

  • Gość
Morderstwo z premedytacją na niewinnym stworzeniu..
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2007, 17:44:14 pm »
Tu coś mniej drastycznego, ale i tak głupiego.. właściciel freci dał jej baaardzo ostrą papryczkę biedna jak smok wawelski do picia rwała zobacz

elvira

  • Gość
Morderstwo z premedytacją na niewinnym stworzeniu..
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2007, 17:46:31 pm »
No dobra dobra, zakończę pisanie pozytywnym akcentem... na poprawienie humoru, co prawda nie przynoszący wiary w ludzi, lecz w przyjaźń zwierzątek, między chomiczkiem dżungarskim a kotkiem filmik pt Tom i Jerry

Rafał_0.o

  • Gość
Morderstwo z premedytacją na niewinnym stworzeniu..
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2007, 18:46:05 pm »
Niech se odetna reke i dadza ja wezowi POPAPRAŃCY !!!

Kinnia

  • Gość
Morderstwo z premedytacją na niewinnym stworzeniu..
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 29, 2007, 12:17:57 pm »
aż dziw mnie bierze że ludzie sa tak okrutni :/ :/

anecia

  • Gość
Morderstwo z premedytacją na niewinnym stworzeniu..
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 01, 2007, 00:11:26 am »
Boże  ;( ... ludzie są okrutni , czym im zawinił ten króliczek ? :( .
Płakać mi się chce .