Autor Wątek: Drugi Domek =)  (Przeczytany 3647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tusia94

  • Gość
Drugi Domek =)
« dnia: Czerwiec 07, 2007, 16:20:19 pm »
Moja kochana Mania zrobila sobie w mojej szafce drugi domek ... szafka jest zaopatrzona w kocyki zeby  bylo jej wygodnie !! Czy wasze pupile tez maja drugi kącik ... ??
Mania wiekszosc czasu ( oczywiscie gdy jest na wolnosci ) przebywa w szafce ... i zawsze kladzie sie w niej na boczek i chce zeby ja glaskac ( uroczy widok ) POZDRO czekam na odp. !!

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Drugi Domek =)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2007, 21:52:45 pm »
Ale fajniusio. Moje buby uwielbiają lezaeć za fotelem przy kaloryferze. To ich kącik
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

tusia94

  • Gość
Drugi Domek =)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2007, 22:10:53 pm »
maro,

To fajnie !! Mysle ze króliki lubia przebywac w milusich miejscach { to oznaka ze jest im dobrze w domku } Podrawiam ciebie i twoje krolisie =*

anka1388

  • Gość
Drugi Domek =)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2007, 16:50:12 pm »
Moj Misiek lubi sie klasc w rogach pokoju... ;)

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Drugi Domek =)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2007, 14:20:00 pm »
Swego czasu moj poprzedni królas Trusia uwielbiał przebywac w mojej szafie na dolnej polce, przysunełam mu tam klatke i otworzyłam bok(klatka jest skladana) zeby mial do niej bezposrednio dostep... Poscieliłam mu ta polke kocykiem i siedzial tam całymi dniami, nie dal sie wygonic :P ... Moj Szarun natomiast uwielbia lezec pod stolem, za swoja klatka lub pod taboretami, wszedzie gdzie mozna sie ukryc... Kroliczki juz tak maja, uwielbiaja nory ;)
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Balb

  • Gość
Drugi Domek =)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2007, 14:30:51 pm »
Ulubione miejsce Filipa to WC. Obowiazkowo przewraca szczotke do sedesu a potem kladzie sie obok na dywaniku i zadowolony oglada swoje dzielo. :bejzbol

Miejsce randek z Miecka jest bardziej tradycyjne, rog pokoju za fotelem ewentualnie po poludniu kokosowy dywanik pod stolem.

Rafał_0.o

  • Gość
Drugi Domek =)
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2007, 16:42:09 pm »
Ja mojemu zrobiłem kryjówke z kartonu na dnie jest kocyk to jego ulubione miejsce w całym domu  :DD

Gina

  • Gość
Drugi Domek =)
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 26, 2007, 20:19:19 pm »
Moja wredota wlasciwie nie ma jednego ulubionego miejsca. Jak wchodzę do pokoju często muszę go szukać po wszystkich kryjówkach- pod szafą, za drzwiami, na pufie, pod oknem za firanką lub na... maszynie do szycia :P