Autor Wątek: odnosnie tupania  (Przeczytany 3158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

skorpion81

  • Gość
odnosnie tupania
« dnia: Maj 17, 2007, 09:26:38 am »
Opiszę Wam jak terroryzuje mnie Tygrys.

Wczoraj miałam problemy z netem w domu. Korzystam z iPlusa. Przyszłam z pracy i nadal neta nie było, więc zadzwoniłam do działu technicznego iPlusa. Tygrys oczywiście został wypuszczony z klatki, dostał żarcie, a ja w tym czasie siadłam przed kompem i gadałam z konsultantem. Jak tylko zaczęłam gadać to Tygrys zaczął tupać i latac jak oszalały. Nie dał się wogole pogłaskać tylko tupał i tupał. Rozmowa z konsultantem trwała 45 minut i tygrys cały czas tupał. Bałam się trochę czy sobie krzywdy nie zrobi tym tupaniem, ale nie mogłam przerwać rozmowy z konsultantem bo tam strasznie ciężko się dodzwonić i ciężko znaleźć kogoś sensownie gadającego (a ten z którym gadałam był całkiem kompetentny).
Gdy skończyłam rozmowę, tupanie ustało  :hmmm  Dał się pogłaskać i wszystko było ok.
Zadzwoniłam do mojego brata aby się skonsultowac w sprawie instalacji sterowników i kontrolerów do modemu, bo niby tego mi brakowało i dlatego net nie dzialał. Znów tygrys zaczął tupać. Cholercia. skończyłam więc rozmowę i Tygrys się uspokoił.

Nigdy tak się Tygrys nie zachowywał podczas moich rozmów telefonicznych. Nie wiem co mu się wczoraj stało - włączył mu się terrorysta i był zazdrosny, że to nie nim się zajmuje?

co dziwne jak siedze przy kompie i się nim nie zajmuje to nie tupie tylko włazi na łóżko (obok biurka) i pokazuje że jest, albo też obgryza mi nogawki  :diabelek
W domu było cicho, sasiedzi też byli dość cicho  :> , a okno zamknięte bo wczoraj dość zimno u nas było. Wiem, że króle maja rewelacyjny słuch i niekoniecznie można ustalić co go zaniepokoiło, ale tu było sprzeżenie z moją rozmową telefoniczną. Rozmowa - tupanie. Brak rozmowy- brak tupania.
ktoś ma jakieś opinie?

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
odnosnie tupania
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2007, 12:15:36 pm »
Hahahaha Świetny królik  :P

Joanna1991

  • Gość
odnosnie tupania
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2007, 20:07:56 pm »
Nom... nie zły... może zazdrosny  :>

anka1388

  • Gość
odnosnie tupania
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2007, 16:52:45 pm »
hehe. ale masz fajneg krolika. zazdrosnik jeden;p

PoziomKaa94

  • Gość
odnosnie tupania
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2007, 15:50:11 pm »
Z tego co opisujesz to może rzeczywiście jest zazdrosny :P Ja szczerze mówiąc nie wiem jak wygląda tupanie królików, mój skarb nigdy nie tupał :P A może tupał, ale ja nie wiedziałam, że to to... :P