Autor Wątek: ugryzła mnie w nocy!  (Przeczytany 3205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malolata

  • Gość
ugryzła mnie w nocy!
« dnia: Maj 08, 2007, 17:29:31 pm »
Jak już pare osob wie to mam królisię od wielkanocy, ma ona ok 6 lat i jest dosyc zdziczala, zostaje caly dzien i noc wypuszczona po pokoju w ktorym śpię z moim chlopakiem, wskakuje na lozko i buszuje po nas, jednak ostatnio mnie "ugryzla",nie jakos specjalnie mocno ale jednak. ok 3 w nocy to było, w rękę. Co to mialo znaczyc? mialam sie obudzic i zwrocic na nią uwagę:>?
 teraz zamykamy Niuśkę na noc w klatce dlatego ze nie mozemy spac poniewaz sie gania z kotem i sie wyglupiają. Naszczęście nie wali w kraty.

patrycjapati

  • Gość
hym??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2007, 10:25:37 am »
Bardzo mocno?? :( mója ucholka podgryza mnie jak chce żebym się z nią troche powygłupiała.. ja czuje jej ząbki ale nigdy mnie nie boli.. ale wiem jak to jest mieć "dzikuska" :) miałam króliczka, którego znalazłam miał na imię ZNAJDA .. (opisywałam już kiedyś tę historię :P ) na początku nie dawałam sobie rady bo nie lubił w ogóle DOTYKU.. ale poświęciłam mu dużo czasu .. byłam bardzo cierpliwa :DD  jak mnie gryzł to mówiłam jak do psa  :P  :diabelek  ale nigdy go nie płoszyłam.. nio i w ten sposób zaprzyjaźniliśmy się i stał się posłusznym królikiem :DD  poFFodzonka :*

Moli

  • Gość
ugryzła mnie w nocy!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2007, 14:20:05 pm »
Twój królik, wykorzystał to,że został wypuszczony na wolność na noc i może poczuł sie trochę samotny, dlatego też chciał Ciebie obudzić, żebyś się z nim trochę pobawiła. Także to normalne, bo moja Moli kiedyś też mnie gryzła ale zaczęłam się z nią bawić, to zachoweanie ustało.  :>

malolata

  • Gość
ugryzła mnie w nocy!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2007, 21:05:24 pm »
dzieki:) nie, ona nie ugryzla mnie bardzo mocno, chociaz wybudzilam sie. teraz krolik na noc jest w klatce poniewaz strasznie biega i hasa, bez względu na to ile czasu jest na zewnątrz, cięgle w ruchu:)

Mandragora21

  • Gość
ugryzła mnie w nocy!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2007, 10:00:39 am »
Ja myślę, że się przestraszyła, króliś to nie piesio, nie gryzie dla zaczepki  :diabelek , tylko zeby sie bronić.
Miałam taką samą sytuację - mój Bobek spi u mnie na łóżku w nogach i kiedyś mnie uszamał w palec :zdenerwowany
Po prostu gwałtownie poruszyłam nogą, króliś się wystraszył i zaatakował.

kasik

  • Gość
ugryzła mnie w nocy!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2007, 18:15:58 pm »
Witaj,mnie mój króliczek tez podgryza,szczególnie po kostkach,zwraca w tem sposób uwagę na siebie i chce zebym poświęciła jej czas:))  raz włozyłam nos do klatki :)) i też zostałam polizana a po czym ugryziona ;)) Pozdrawiam