Autor Wątek: :D:D:D:D:D  (Przeczytany 4019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

angelene

  • Gość
:D:D:D:D:D
« dnia: Maj 02, 2007, 20:56:28 pm »
hmmm.... jakby to napisać.....

wydaje mi się, ze pigi jest....... PANEM KRÓLIKIEM :DD

u poprzednich właścicieli była/był 2 lata i dostalismy ją/jego jako ją :wow

a mnie się wydaje, że ma sisiorka :co_jest

no i znaczy teren moczem :oh:

sonika

  • Gość
:D:D:D:D:D
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2007, 21:04:44 pm »
samice też znaczą teren i czasami obskakują nogi to normalne, jeżeli nie jesteś w stanie określić płci to idź z królikiem do weta, głaski dla uszatego

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
:D:D:D:D:D
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2007, 21:05:50 pm »
Uuuuuuuuu... No to ładnie  :P   Niezła niespodzianka hihi  Mam nadzieję że moja Fibi nie zrobi mi takiej niespodzianki ale nie wydaje mi się że to chłopiec bo robi sobie gniazdko z sianka ;)

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
:D:D:D:D:D
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2007, 21:08:32 pm »
hmn że tak powiem  :lol a klejnoty rodowe są??  :diabelek chyba, że po kastracji kawaler  :co_jest  a co wet na to??  :P U mnie Tosia zamieniła się w Tośka  :rotfl2  a Frania we Franka  :P  i to już był dla mnie max   :oh:  
Ciekawe czy Rysia pozostanie dziewczyną ??  :lol  :diabelek
Życie jest piękne... pomimo wszystko

sonika

  • Gość
:D:D:D:D:D
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2007, 21:23:16 pm »
Mac króliś odkupiony przeze mnie od dziewczyny która by go zagłodziła na śmierć miał być dziewczynką, zrobił niespodziankę, Gin kupiony jako towarzystwo też zrobił jajko niespodziankę  a Luna była kupiona jako 100 % facet i co też niespodzianka, wyszła dziewczyna, dopiero w domu po dokładnych oględzinach okazało się czym są  :PP

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
:D:D:D:D:D
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2007, 21:26:46 pm »
Aż się czasem zastanawiam czy króliczki nie mają takiego talentu (jak pewna rasa żab egzotycznych) do zmieniania płci w braku osobników przeciwnej płci   :co_jest

angelene

  • Gość
:D:D:D:D:D
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 03, 2007, 06:53:51 am »
Cytat: "Lena"
Aż się czasem zastanawiam czy króliczki nie mają takiego talentu (jak pewna rasa żab egzotycznych) do zmieniania płci w braku osobników przeciwnej płci   :co_jest



 :DD  :co_jest  :co_jest  :co_jest  :co_jest  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha  :hahaha

Offline furley

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
:D:D:D:D:D
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 04, 2007, 09:05:28 am »
hmm ... moje są na pewno parką ... nawet w książeczkach mają płeć wpisaną :)
Jeżeli Pigi nie jest po kastracji :P to możesz sprawdzić czy ma jajeczka :) U królików są nie owłosione więc rzucają sie w oczy :P:P:P