Autor Wątek: Chciałabym drugiego tuśka :)  (Przeczytany 2491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aśka

  • Gość
Chciałabym drugiego tuśka :)
« dnia: Marzec 21, 2007, 14:05:22 pm »
Witam po długiej przerwie wróciłam na forum. Ed wszystkich serdecznie pozdrawia  :krolik . na początku chciałam wam napisać że mój tusiek przeżył wylew   ;(   ale jest już ok. to było straszne i nie chce do tego wracać.
ale do rzeczy:
doradżcie mi jakiego najlepiej kipić króliczka by nie było problemów z Edziem.
Ed jest bardzoooooooooooo rozpieszczony (zresztą wasze pewnie też :)
chciałabym też drugiego chlopczyka można tak  :hmmm ?
Ed jest po kastracji więc?
prosze piszcie za i przeciw dwóm łobuzom w domu.
Zależy mi na zdaniu kogoś z doświadczeniem. Ed ma dwa lata i jest bardzo grzecznym chłopczykiem ale nie wiem jak zachowa sie w momencie gdy pojawi sie nowa kulka sierśći  :icon_rolleyes
czekam na odpowiedzi  :dookola:
Pozdrawiam pa.  :papatki

Szmiddtt

  • Gość
Chciałabym drugiego tuśka :)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2007, 21:45:36 pm »
Jeżeli jest wykastrowany to jego nowy kolega także powinien być, inaczej będzie próbował dominować nad Twoim dotychczasowym królikiem i może mu dokuczać. Dlatego jeżeli pragniesz kupić/wziąć drugiego uszatego kolegę to koniecznie go wykastruj. Najlepiej powinien być w podobnyw wieku. Powinny się wtedy zaprzyjaźnić, ale zaprzyjaźniać trzeba ostrożnie. To tyle ode mnie. Na pewno ktoś da Ci więcej/inne/lepsze porady.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Chciałabym drugiego tuśka :)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:56:16 am »
Asia, uwazam również, że drugi powinien być wykastrowany i w podobnym wieku. Ale nikt nie da Ci gwarancji na to jak zareaguje Twój pupil. Moje małpy strasznie długo sie zaprzyjaźniały, a u innych trwało to bardzo krotko, poczytaj na forum posty w temacie zaprzyjaźnianie. Ja polecam Ci stronę adopcyjną SPK mamy bardzo wiele króliczków które czekają na dobry domek.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni