Autor Wątek: naokoło kanapy  (Przeczytany 6503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline furley

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
naokoło kanapy
« dnia: Kwiecień 11, 2007, 15:26:03 pm »
czy wasze maluchy rowniez biegaja naookolo kanapy i wlaza w najciemniejsze dziury w pokoju ???

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
naokoło kanapy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2007, 18:23:00 pm »
:diabelek skąd ja to znam  :hahaha
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
naokoło kanapy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:00:46 am »
furley moje ganiają w berka naokoło kanapy i to trwa tak z 15 min ostrego biegu.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Gina

  • Gość
naokoło kanapy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2007, 13:39:48 pm »
U mnie kanapa jest przysunięta do ściany, więc królas nie może latać dookoła. Ale cwaniakowi to nie przeszkadza- jest tak mały, że mieści się pod nią :oh:  :P

Renata

  • Gość
naokoło kanapy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2007, 16:01:43 pm »
My zanim dosuniemy kanapę do ściany, najwpierw sprawdzamy gdzie jest uszaty bo już nam się kiedyś zdarzyło... :oh:

Agga

  • Gość
naokoło kanapy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2007, 19:07:36 pm »
Zawsze i dookoła wszystkiego - jak się nie da dookoła, to na, albo pod :DD

Offline Gunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Kobieta
naokoło kanapy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 14, 2007, 14:44:14 pm »
u mnie odbijają się od ścian albo szafy ;/ mam śliską podłogę i czasem nie wyhamują...

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
naokoło kanapy
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2007, 16:06:02 pm »
U mnie mój królik wymyślił sobie taką zabawe: idzie do kuchni i od kuchni na pełnym gazie wpada po miedzy biurko a łóżko i zatrzymuje się na ścianie. Tak szleje az pada koło mnie i śpi  :oh:  :oh:  :oh:

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
naokoło kanapy
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2007, 17:43:02 pm »
Miksia biegnie za kanapę a tam ma swój "plac zabaw" czyli rozne rolki, szmatki i firanki ;) tam zatrzymuje sie na dłużej ;)
Także rozpędza sie na dywanie a potem slizga na parkiecie,... polozylam jej chodnik aby wyhamowywała i taraz na nim jezdzi --> smiejemy sie, ze ma latajacy dywan  :DD



Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
naokoło kanapy
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2007, 19:13:46 pm »
jiong,  :co_jest  :co_jest  :co_jest  :co_jest

Offline furley

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
naokoło kanapy
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2007, 22:05:19 pm »
maluchy upodobały sobie włażenie do pudła na pościel :) I robią przegony w kanapie :P

Aadek

  • Gość
naokoło kanapy
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 25, 2007, 09:13:07 am »
Moje maleństwo pół dnia śpi pod łóżkiem... I uwielbia wchodzić w miejsce skrzyni na pościele.. Tyle że potem nie chce wyjść. Na szczęście nigdy mi się nie zdarzyło go tam przytrzasnąć.

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
naokoło kanapy
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 25, 2007, 21:45:04 pm »
Co do spania pod łóżkiem to moja mała woli stopniowe podgryzanie deski pod narożnikiem w nadzieji że pancia kiedys łupnie na podłoge i bedzie mogła po niej skakać do woli :bejzbol ! A szaleńcze biegi po chacie to też nie nowość tylko u nas kończa sie z reguły na mnie kiedy laduje franca rozpędzona jak czołg i pewnie myśli że ja też sie super bawie!
Mam królinke co subtelna jest jak młody hipopotam :DD

aga_rybeczka

  • Gość
naokoło kanapy
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 28, 2007, 09:24:35 am »
moj krolik robi sobie wyscig z mojego pokoju do kuchni i spowrotem  :P lub jak sie kolo niego stanie to zaczyna ganiac dookola nog hehe  :icon_biggrin pozdrawiam was i wasze kroliczki ucalujcie je odemnie :) :* :* :*
 



Aguś :)

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
naokoło kanapy
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 28, 2007, 16:23:36 pm »
Moja Fibi zawsze wieczorem dostaje głupawki i skacze jak szalona po dywanie z końcowym efektem przywalenia  w ścianę bo nie zdąży wyhamować na panelach... A jak wchodzi na panele to jej się słodziutko łapki rozjeżdżają. No i nie obędzie się bez zjadania moich książek szkolnych które leżą obok biurka na podłodze  :bejzbol    Chyba muszę je położyć w lepsze miejsce...

Wuszka

  • Gość
naokoło kanapy
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 28, 2007, 21:55:57 pm »
Kapsel biega wokoło fotelu jak szalony, łapki mu sie ślizgaja na apnelach a ja sikam ze smiechu bo to komicznie wyglada.

Jesli chodzo o dziury to oczywiscie , uwielbia lazić pod kaloryferem , i za szafkami ale jaknarazie wcychodzi z tych dziur.  :DD

Offline furley

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
naokoło kanapy
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 11, 2007, 16:33:02 pm »
tak apropos zjadania.

Zrobiłam sobie zielnik na zaliczenie z jednego przedmiotu ... patrze sie a tu czeremcha z upodobaniem wcina moje trawki ! (zbierane przez wieki) ... normalnie stwierdziłam że nie mam siły i kupiłam drugi zielnik :P