Autor Wątek: Przywitania i...  (Przeczytany 85726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jan_Kreisler

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 28, 2005, 18:11:09 pm »
Witaj Lupus :D

Ania

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 29, 2005, 16:23:36 pm »
HEjo  ;-)

Lupus

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 30, 2005, 11:41:04 am »
Tak się zastanawiam czy dołączyć do SPK?? Ciągle o tym myśle no i nie wiem :(

meliska

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 30, 2005, 14:28:02 pm »
Dzien dobry  :)  wlasnie sie zalogowalam i witam wszystkich swoim pierwszym postem  ;-)

Elaiss

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 30, 2005, 15:00:12 pm »
Witam wszystkich :)  mam na imie Sylwia i jestem z Krakowa, mam w domu małego rudego urwisa :) chciałabym w jakis sposób pomóc SPK  :) pozdrawiam wszystkich  :hej:

meliska

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 30, 2005, 15:06:02 pm »
Moj a raczej moja tez jest ruda a urwis z niej szalony hehe i tez nazywam sie Sylwia :D witam serdecznie :)

Jan_Kreisler

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 30, 2005, 17:49:49 pm »
Witaj Elaiss  :D WItaj Meliska  :D

działania w Krakowie koordynuje iza mail: spk_iza@o2.pl

Lupus

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 05, 2005, 09:58:35 am »
Witam Eliass i Meliske

Meliska jeden z moich królików też jest rudy :) i ma nie poskromiony charakter. A najgorsze jest to że mój rudzielec nie lubi weterynarzy, ale o tym w dziale "choroby" temat "o chorobie i leczeniu mojej Koniczyny". Zapraszam do przeczytania

mrówka

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 14, 2005, 18:06:04 pm »
Ludzie!!!!! Ja też się chciałam przywitać :hej: , ale gdzie wy jesteście.....?? :>  ostatni post z lutego?? hmmm.... w każdym bądż razie WITAM :mrgreen:  mój piękny biało-rudy Kjójiczek o niebieskich oczkach jest u mnie zaledwie od 3 tygodni :mrgreen: wariatką to ona jest zdecydowaną!!! :hehehe: skika, biega...prawie lata hihi :D lubi być głaskana za lewym uszkiem (często wtedy robi się plackata na maxa :D ) klateczka to służy jej z reguły do spania,jedzenia (choć nie zawsze) no i zamykam ją jak wychodzę z domku :? bo psotnik z niej niesamowity :hehehe:
To się przedstawiłyśmy  :mrgreen:
pozdróweczka

Offline kapi

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1432
    • http://www.kapiszonek.prv.pl
Przywitania i...
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 14, 2005, 18:46:29 pm »
Witaj,
Jesteśmy jesteśmy :D i zachęcamy do przyłączenia się do nas :D
Każdy ma takiego królika na jakiego sobie zasłużył ;-)  
spk@kroliki.net

mrówka

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 14, 2005, 22:39:11 pm »
a pozaglądam nieraz :mrgreen:
zastanawiałam się też czy nie mogę w jakiś sposób pomóc, ale tak: auta własnego, osobistego nie posiadam, często nie podróżuję niestety :(  (oczywiście dam znać jak trafi się jakiś wyjazd, więc potworka będę mogła przetransportować  :D ) ........czasu na siedzenie przed kompem i możliwości (mam jednego kompa na 4 użytkowników :) )raczej też brak .......... jeżeli chciałabym zaoferować przechowywanie zwierzaków to musiałabym wiedzieć jak dokładnie to wygląda i na jakich zasadach działa :mrgreen: więc poszukam, ale może tak na wszelki kontakty do ludzi, którzy się tym zajmują :????:  :D  bardzo proszę :) hmmm ...... jak tylko wpadnę jeszcze na jakiś pomysł co tu dla was zrobić dam znać  :mrgreen:

Lycaon

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 23, 2005, 22:16:59 pm »
Cześć właśnie przed chwilą sie zarejestrowałam :)

DOT

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 24, 2005, 22:55:59 pm »
Witamy. Napisz coś więcej o sobie i swoim ucholku- ile miał lat, jak wyglądał, itd.

Robalek

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 25, 2005, 00:09:59 am »
A ja chyba mam podejrzenie........ kolejna tożsamość tej samej osoby?

Robalek

Lycaon

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 25, 2005, 13:27:38 pm »
coś ty dot nie poznajesz mnie???NO kto na doopie  ma bzika na punnkcie Likaonów(lycaon pictus)
a co do gangstera- baranek , biały, zmarł ja miał 5 lat, był mój ale mieszkał u cioci,   był bardzo przyjazny wobec ludzi i innych zwierząt :)

Robalek

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 25, 2005, 13:33:41 pm »
A może ktoś mi kompetentnie wyjaśni, co to jest rzeczony lycaon czy też likaon, bo ja mam magisterkę z biotechnologii, ale chyba na tych zajęciach mnie nie było...

Przypomina mi się opowiadanie Haska (tego od Szwejka), w którym główny bohater został redaktorem naczelnym pisma przyrodniczego, ale jego profil wydał mu się zbyt banaln, więc wymyślał i opisywał nowe zwierzęta. Tudzież pisał porady w stylu "aby bydło się nie płoszyło, należy nacierać atakujące je owady terpentyną". A przypomniało mi się to dlatego, że główny bohater przyjmował przedpłaty na wilkołaki syberyjskie. :D

Robalek

Ami

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 25, 2005, 13:47:55 pm »
Cytuj
był mój ale mieszkał u cioci

E,to co za Twój,nie Twój tylko cioci :] A w zasadzie to czemu wcześniej o nim nie mówiłaś,na doopie też nic o nim nie mówiłaś,dopiero teraz od niedawna zaczęłaś :>

A poza tym,Clear,to bardzo dezorientujące jak logujesz się na "100" forach,na każdym pod innym nickiem,a i tak jak np. na doopie 3 razy zmieniasz nicka po zalogowaniu  :P  Wybierz sobie jakiś jeden nick,albo ze 2 ale żeby miały coś ze sobą wspólnego,już prędzej zrozumiem :Clear i Clear Rivers - ten pierwszy jako skrót drugiego,jak miałaś na doopie.  A nie: Clear,Clear Rivers,Jeffi,Lava,Lycaon,PPSIARA itp. - to już po prostu nikt nie wie gdzie ty to ty :P Bo te nicki nie mają ze sobą nic wspólnego :P Zandej choćby wspólnej cząstki itp. :/  A i o tych likaonach też chętnie posłucham :hehehe:

Lycaon

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 25, 2005, 14:05:03 pm »
Lycaon na pewno istnieje z książki przyrodniczejj mam o nim informacje zaraz ci dam kilka info o nich:
                                  LIKAON(Lycaon pictus)
Info z książki-Takkiej plamistej sierści o niepowtarzalnych wzorach jak u likaona nie ma nikt w roddzinie psowatych. Te afrykańskie dzikie psy żyją w zorganizowanych grupach rodzinnych liczących 40-60 osobników. Stado zajmuje 1000 km kwadratowych. W stadzie rozmnaża się tylko para będąca na szczycie hierarchii, podobnie jak u wilków. Polujące likaony tropią zdobycz długotrwałym pościgiem, a wyczerpaną rozszarpują na kawałki i zjadają. Dziś likaony są gatunkiem ginącym, który już zniknął z zachodniej i środkowej Afryki.

Na stronie http://www.drapiezniki.republika.pl/afryka.htm są inne info tylko nie tylko o likaonach tylko jeszcze o innych jak chcesz to znajdziesz.

a oto linki do fotek:
http://www.ufba.br/~zoo4/lycaon.gif
http://pageperso.aol.fr/lolanimal/images/lycaon02.jpg
http://terresdepredateurs.org/lycaon.gif
http://www.leszoosdanslemonde.com/images/zoo_monde/europe/suisse/basel/lycaon_2002_2_small.jpg  


W google jest jeszcze więcej ale te są najładniejsze chyba.

Czemu o nim nie wspominałam- bo zazwyczaj nie przepadam o wspominaniu zmarłych bo zaraz sie rozczulam. A był mój przez trzy lata , a dwa mieszkał u cioci,mama go dala cioci bo  uzył swoich ząbków :mrgreen:

Ami

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 25, 2005, 14:18:49 pm »
Cytuj
mama go dala cioci bo uzył swoich ząbków


i teraz mówisz,że niedługo znów będziesz mieć królika? A co będzie,jak ten kolejny też "użyje swoich ząbków"? Dasz go cioci? Przemyśl to Clear,bo królik to nie zabawka.

Lycaon

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 25, 2005, 14:24:42 pm »
nie dam jej go oddać, apozatym teraz nie odda bo gdyby miała zamiar oddawać każdego zwierzaka który użyje zębów to już bym nie miała mojego yorka mikiego(który tak zgryzł słóż że trza by ło nowy kupować) i mojej chomiczki Pysi która wygryzła big dziury w kilku bluzkach, a panda chyba jeszcze nic nie zgryzła przynajmniej nie pamiętam ;)