Autor Wątek: Przywitania i...  (Przeczytany 85082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nikola

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 16, 2007, 19:45:29 pm »
No to i ja się przywitam :) Mam na imię Monika. Nick Nikola używam już od ładnych paru lat, od niego powstały również skróty Niko i Nika :) Mam 20 lat i mieszkam w Siemianowicach Śląskich (koło Katowic).

Prawie 10 lat mieszkała u nas króliczka, której imię to.. Maciuś :) Kiedy do nas przybyła, nie znaliśmy jej płci, a potem już nie zmienialiśmy imienia, więc tak zostało. Niestety ucholka odeszła kilka tygodni temu.. Była kochanym białym króliczkiem o czerwonych oczkach. Na zawsze zostanie w naszej pamięci. Przeżyła z nami wiele pięknych lat (do jej 10 urodzin zabrakło około 2 tygodni). Po jej odejściu nie wiedziałam, czy jeszcze kiedyś zdecyduję się na wzięcie kolejnego ucholka..

Jednak będąc w sklepie zoologicznym, serce skradł mi biało-szary baranek i wiedziałam, że bez niego nie wyjdę. Drops (Dropsik, Dropsiu, Dysiu etc) jest przeuroczy, strasznie ciekawski, wszędzie go pełno. Na razie jesteśmy na etapie nauki czystości i przyzwyczajania naszego piesia Tobisia do nowego malucha.

To na razie tyle :) Czas rozejrzeć się po forum przed rozpoczęciem postowania ;)

Kinnia

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 16, 2007, 20:48:21 pm »
witamy :)

ja w sumie tez sie nie przywitałam tylko tak od razu wparowałam w tematy :oh:

Mam na imie Kinga, mieszkam w Koninie(100km od Poznania). Królika miałam od 6 lat ale na to forum miałam okazje wejsc całkiem przypadkowo i tak juz sie tu zadomowiłam :) Zapisałam sie na to forum we względu na Lopeza ale niestety niedawno ode mnie odszedł tam, za Tęczowy Most :( Narazie królisia nie mam ale w sierpniu planuje kupic lub byc moze jakiegos przygarnąć z adopcji :)


Witam :bukiet  :bukiet

anka1388

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 01, 2007, 12:53:42 pm »
Juz kilka dni dzialam na tym forum a jeszcze sie nie przywitalam.
a wiec : WITAM Wszystkich ;)

A co do mnie to Jestem Ania i mam 14 lat ;) Mieszkam w Ostrzeszowie z moja rodzinka, kroliczkiem Miśkiem i psem Lucky'm ...
Od niedawna mysle czy zostac posrednikiem adopcyjnym... Jeszcze nie wiem jak zdecyduje. Boje sie , ze bym nie dala rady...
Mam jeszcze kilka pytan odnosnie tego:
1. Czy posdrednikiem adopcyjnym moze zostac osoba niepelnoletnia ?
2. Czy sa dokladnie jakies zobowiazania...? tzn. Mozna kiedys zrezygnowac z dalszej pomocy (z powodu np. braku czasu...) ?

Mam tez pytanie czy jest ktos czlonkiem SPK lub pomagajacy krolikom w Ostrzeszowie lub w okolicy ??? ;)

Offline Kitty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
    • facebook
Przywitania i...
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:41:49 pm »
Ja za pomnialam sie tu przedstawić a więc:
Mam na imię Ania lat 20 obecnie zdałam maturke i ukończyłam technikum handlowe,mieszkam w Oświęcimiu.Dziś jade po Gizmo :jupi.Zakochana do szalenie w moim Tygrysku. To tyle reszte dowiecie sie jak mnie bliżej poznacie

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Przywitania i...
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 15, 2007, 22:57:28 pm »
Witam serdecznie, mam na imię Ania (37 lat) mieszkam w Olsztynie i 10 dni temu dzięki adopcji SPK i Brruni przyjęłam do swego domku królinkę z W-wy : Mikę  :jupi  :lol Miałam wcześniej kochanego królisia Pysia, który żył 7 lat, ale niestety biega już za tęczowym mostem od 2 miesięcy  ;(  :buu  ;( Bardzo go kochałyśmy z córą, a teraz kochamy Mikusię jednocześnie pamiętając na zawsze o Pysiaczku  :heart Chciałam pozdrowić wszystkich ludzi z SPK i wszystkich forumowiczów i podziękować za Wasze istnienie i pomoc, bo dzięki Wam mam wspaniałą królinkę, która potrzebowała nowego domku  :jupi  :bukiet

Offline bocja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
Przywitania i...
« Odpowiedź #165 dnia: Grudzień 17, 2007, 15:04:47 pm »
Witam wszystkich, forum śledzę kilka dobrych miesięcy ale niedawno się zalogowałam
( miesiąc temu :diabelek ) więc wypada się przedstawić: mam na imię Wiola i jestem z Koszalina
Moja przygoda z króliczkami zaczeła sie 11 lat temu, gdy w sklepi w małym akwarium
siedział sobie czarny uszatek ze sztywną łapką. Wykupiłam to ,,niepełnowartościowe
stworzenie,, według sprzedawcy i po długiej ale owocnej rechabilitacji nasz kochany
Kajtuś przekicał u nas w zdrowiu 10 lat nim przekroczył tęczowy mostek.
Obecnie od 10 listopada dzięki SPK i adopcji  :jupi jest znami nasze uszate szczęście o wdzięcznym imieniu Kacperek, jak tylko dojdę do ładu za zdjęciami to pokażę go całemu światu. :lol

Hefe

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #166 dnia: Kwiecień 08, 2008, 21:51:44 pm »
Witam wszystkich serdecznie...
Mam na imię Kasia lat 18 ;) i jestem z Częstochowy ;) Opiekuję się około rocznym króliczkiem rasy nieznanej o imieniu Kac...
mam nadzieje, że forum będzie mi się miło czytało ;) Póki co tyle o mnie...
Pozdrawiam ;)

Balb

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 09, 2008, 16:41:53 pm »
Hej hej witamy
Mamy nadzieje ze na czytaniu sie nie skonczy i ze od czasu do czasu tez cos napiszesz :)

Dominikfue

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 30, 2008, 11:06:45 am »
Witam wszystkich!  :jupi
Jestem 19-nastoletnią Dominiką z Białegostoku, która właśnie zdała maturę i wybiera się na studia. Opiekuję się aktualnie rocznym króliczkiem, który teoretycznie powinien być rasy baranek karzełek, ale właściwie takim karzełkiem nie jest  :hmmm
Mam nadzieję, że trochę się tu wymienię doświadczeniami z króliczkami  :PP

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Przywitania i...
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 30, 2008, 19:58:42 pm »
Witam, daj fotki no i pytanko ile waży Twoja Kluseczka skoro nie jest takim karzełkiem  :>

Dominikfue

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 30, 2008, 20:27:31 pm »
Przed chwilką zrobiłam pomiary i stwierdzam, że :
ja ważę 54,7 kg
z królikiem ważymy razem 58,1 kg
zatem król waży 3,4 kg - czyli w zaokrągleniu 3 i pół kg (albo przyrząd pomiarowy świruje)
Fotki załączę niebawem, jak już wpadnę na to jak to zrobić. ^^

Niestety - po wielu próbach nie udaje mi się odnaleźć pola "Direct link to image" (w polu tym znajduje sie dokładny adres pliku) i nie mam jak wkleić tu zdjęć

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Przywitania i...
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 30, 2008, 22:53:21 pm »
jest w imageshyacku, gdy juz zdjecie sie zaladuje - na samym dole
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Koperek_wawa

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 31, 2008, 00:59:23 am »
Tegoroczny maturzysta z Warszawy pozdrawia i wita maturzystkę z Białegostoku ;) Głaski dla Twoje ucholka :)

Dominikfue

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 31, 2008, 05:21:07 am »
A tutaj zatrzęsienie fotek : )














Nuna

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 31, 2008, 09:16:35 am »
Najlepsza jest ta czuprynka na czubku glowy  :DD
Sliczna gromadka  :lol

Linka

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 31, 2008, 11:32:33 am »
Królik nie jest otyły, bardzo fanie się na niego patrzy.

A ta "czupryna" nazywa się "korona" :bejzbol

Nuna

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 31, 2008, 13:17:02 pm »
Jakby to zabrzmialo jak bym napisala: "Najlepsza jest ta korona na czubku glowy" ?
Czuprynka i tyle  :lol wymachiwanie kijem nic nie pomoze.

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Przywitania i...
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 31, 2008, 13:38:32 pm »
Jeju, moje marzenie pies Golden i królik= zgrana para :P  :jupi  Przesliczne :bukiet
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Linka

  • Gość
Przywitania i...
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwiec 01, 2008, 17:08:12 pm »
Przecież żartuje ;)

"Ładna korona"

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Przywitania i...
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwiec 01, 2008, 22:48:39 pm »
Dominikfue,  a co robił króliczek na tym zdjeciu??