Autor Wątek: potrzebuje informacji  (Przeczytany 3552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

milupka

  • Gość
potrzebuje informacji
« dnia: Marzec 23, 2007, 09:55:41 am »
dzien dobry.mam pewien klopot moze ktos bedzie mogla mi udzielic informacji lub skierowac na odpowiednia strone.obecnie mieszkam w angli i bardzo bym chciala sobie kupic kroliczka lecz w sierpniu bede jechac do polski samochodem , moje pytanie brzmi nastepujaco czy moge wziasc krolika ze soba jesli tak to jakie warunki musza byc spelnione abym mogla go przewiezc przez granice ksiazeczka zdrowia  itp.to jedno kolejne pytanie jest takie czy ja wogole powinnam brac kroliczka ze soba w podroz ,dodam ze nie mialabym go z kim zostawic na 2 tygodnie .jesli mi ktos odpisze i cos poradzi bede bardzo wdzieczna .nie kupie kroliczka jesli mialby sie meczyc przeciez to zwierzatko nie plastikowa zabawka.serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedz. :(

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
potrzebuje informacji
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2007, 11:54:53 am »
Milupka był gdzies podobny wątek dziewczyna jechała z królem do Anglii poszperaj na forum, ja niestety nie wiem nie umiem Ci pomóc.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

milupka

  • Gość
potrzebuje informacji
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2007, 12:41:55 pm »
czytalam tylko nie wiem czy cos sie nie zmienilo pozatym tam chodzilo o przewiezienie krol.iczka z polski do angli u mnie z angli do polski samochodem i oczywiscie zpowrotem.na razie czytam wszystko co jest napisane o kroliczkach chodzi mi o opieke ,klatke i mnostwo innych spraw takie male stworzonko a tyle wiedzy na swoj temat wymaga :wow .dziekuje za odpowiedzi serdecznie pozdrawiam z mglistej :DD angli