Autor Wątek: Czy króliczkom mozna dawać suchy chleb i bułki?  (Przeczytany 25606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tepe

  • Gość
Czy króliczkom mozna dawać suchy chleb i bułki?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 04, 2006, 22:12:42 pm »
trochę długie mi wyszło, ale jak się przyda to  nie jest źle;)

Katasza

  • Gość
Czy króliczkom mozna dawać suchy chleb i bułki?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 05, 2006, 08:14:59 am »
oj tepe przestan juz jeczec, ze dlugie. wcale nie jest dlugie, a za to bardzo przydatne.

monya

  • Gość
Czy króliczkom mozna dawać suchy chleb i bułki?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 23, 2007, 20:40:40 pm »
mój królik uwielbia suche pieczywo, I dostaje je, ale są to np. chleb wieloziarnisty, bułki z pełnego przmiału. W żadnym rzie białe kajzery czy bagietki

naftikj

  • Gość
Czy króliczkom mozna dawać suchy chleb i bułki?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 30, 2007, 18:17:59 pm »
Wiecie co? Też miałam takie odczucia i dlatego przestałam na pewien czas odwiedzać forum. I nie chodzi o to, że "zabieramy zabawki i przenosimy się do innej piaskownicy". Tylko o to, że jak chcesz o coś zapytać, bo się starasz, bo ci zależy, bo czegoś nie wiesz i pytasz "miło, grzecznie i kulturalnie" a tu ktoś nagle wyskakuje z takim krzykiem jakbys miał potrawkę z tego zwierza robić. I ja osobiście czułam się tak jakbym dostała po gębie za dobre chęci. I być może osoby, które piszą w ten sposób nie zdają sobie sprawy, że kogoś ranią. To właśnie je uświadamiam. Dziękuję :) to wszystko

monya

  • Gość
Czy króliczkom mozna dawać suchy chleb i bułki?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 30, 2007, 21:00:08 pm »
Cytat: "naftikj"
Wiecie co? Też miałam takie odczucia i dlatego przestałam na pewien czas odwiedzać forum. I nie chodzi o to, że "zabieramy zabawki i przenosimy się do innej piaskownicy". Tylko o to, że jak chcesz o coś zapytać, bo się starasz, bo ci zależy, bo czegoś nie wiesz i pytasz "miło, grzecznie i kulturalnie" a tu ktoś nagle wyskakuje z takim krzykiem jakbys miał potrawkę z tego zwierza robić. I ja osobiście czułam się tak jakbym dostała po gębie za dobre chęci. I być może osoby, które piszą w ten sposób nie zdają sobie sprawy, że kogoś ranią. To właśnie je uświadamiam. Dziękuję :) to wszystko



Mam nadzieję, że to nie odnosiło się do mnie.... Bo jakoś tak odniosłam wrażenie że tak, a napisałam tylko że mój Ryś jak ma ochotę  na suchy chleb to go dostaję, ale staram się żeby to nie było białe pieczywo. Nie wiem , jakimś zawziętym fanatykiem nie jestem, nie studiuję mądrych książek na temat życia futrzaków, nie biegam co pare dni do weta. A mimo to, a może dzięki temu, jeden mój królik ma już prawie 6 lat, a drugi, który niedawno się do nas wprowadził wiedzie beztroskie  życie razem z nami...

naftikj

  • Gość
Czy króliczkom mozna dawać suchy chleb i bułki?
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 31, 2007, 14:21:30 pm »
Nie no co ty, przepraszam jeśli tak to odebrałaś. To wcale nie było do Ciebie :) Ja się w zupełności z Tobą zgadzam, ja też nie szaleją z tą "wiedzą" :) Ale chce żeby mojemu fytrzakowi było dobrze :) Mi chodziło raczej o poprzednie posty.

gonia05

  • Gość
Czy króliczkom mozna dawać suchy chleb i bułki?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 13, 2007, 14:41:39 pm »
mój królik dostaje od czasu do czasu (czyli od tzw 'święta) kawałek ususzonego ciemnego chlebka i od razu on znika ;) jeszcze żyje, więc chyba nie jest tak źle z chlebkiem  :>

Moniuta

  • Gość
Czy króliczkom mozna dawać suchy chleb i bułki?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 06, 2007, 15:41:01 pm »
A ja kiedyś słyszałam że nie można dawać chleba królikom!!!:jupi :-)

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Czy króliczkom mozna dawać suchy chleb i bułki?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 06, 2007, 19:02:59 pm »
bo nie mozna
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

AdaBax

  • Gość
Czy króliczkom mozna dawać suchy chleb i bułki?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 21, 2007, 10:03:59 am »
Ja Baksiowi nie daję chleba  :jezyczek: