Autor Wątek: Jak poznać, że królik śpi?  (Przeczytany 28157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anka1388

  • Gość
Jak poznać, że królik śpi?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 26, 2007, 15:07:19 pm »
hehe. Moj to spi normalnie. ostatnio zauwazylam jak zasypial jak sie uczylam na spr;p tzn. spac tak pollezaco... trudno to opisac... kiedys zrobie zdjecie i zobaczycie :)

justyna-gda

  • Gość
Jak poznać, że królik śpi?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 26, 2007, 19:28:23 pm »
Maksio Spi jak zabity......nic go nie rusza.... wczoraj i przedwczoraj żeby upewnić sie ze tylko spimusiałam stuknąć w klatkę.

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Jak poznać, że królik śpi?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 28, 2007, 08:28:56 am »
Miksia spi na boku, zwykle ma mocny sen i nic jej nie przeszkadza, przewraca się, zamyka oczka i śpi . Ale jej fajnie :diabelek



anka1388

  • Gość
Jak poznać, że królik śpi?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 28, 2007, 19:27:11 pm »
Bylam dzisiaj we Wrocku w Pasazu Grunwaldzkim i jest tam sklep zoologiczny Filemon jak sie nie myle... i byly oczywiscie i kroliczki.. Takie slodkie male ... spaly przytulone do siebie :) jedne na boku, jedne normalnie, ale takie piekne, juz z mama chcialbysmy kupic jakiegos... hehe... tzn. tak nam sie spodobaly i smialysmy sie ze kupimy dwa, jak one takie przywiozane do siebie :)

kucharz19

  • Gość
Jak poznać, że królik śpi?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 28, 2007, 19:30:18 pm »
moja królica dla odmiany oczy ma zamknięte i spi na plecach. uszy rozwalone w klatce (bo jest barankiem) i powolutku sobie oddycha, spokojnie, jak sie dotykam do klatki to nie reaguje jednak jak otworze klatke zbyt glosno to zaraz zrywa sie na rowne nogi i patrzy co sie dzieje