Autor Wątek: Kolejne pytanie!!!!  (Przeczytany 2990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Kolejne pytanie!!!!
« dnia: Luty 07, 2007, 19:55:25 pm »
Ile wasze uchole poświęcają czasu na pielęgnacje swojego futerka!!! Ja zauwazyłam ze mój króliś starsznie czesto się lize i myje!!!! Czy to normalne czy moze ma jakies problemy ze skórą a moze ma pchły?? Chociaz nic takiego nie zauwazyłam!!!!

Agga

  • Gość
Kolejne pytanie!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2007, 21:45:11 pm »
To jest całkiem normalne - króliczki bardzo dbają o swoje futerko, a to, że chętnie się myją świadczy o tym, że króliś jest zdrowy :)
Jednym z objawów choroby u króliczka jest to, że przestaje się myć - więc raczej takim stanem bym się martwiła

amnestria

  • Gość
Kolejne pytanie!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2007, 22:19:45 pm »
Dokładnie tak. Wszystko jest w porządku. Mój Duffek jak był mały to potrafił tak się myć, że dosłownie z niego kapało. Ten etap w jego życiu minął, ale i tak jak każdy porządny królik na toaletę poświęca dość dużo czasu :D

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Kolejne pytanie!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2007, 14:35:23 pm »
Noto mnie uspokoiłyście za co dziękuje   :bukiet  :hura: bo już się martwiłam że Kuba świruje z tym myciem   :dookola: On nawet jak leży to sobie przednie łapki myje  :doping:

Koperek_wawa

  • Gość
Kolejne pytanie!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2007, 22:49:22 pm »
Z moją Pusią jest dokładnie tak samo. Taki z niej czyścioch, że ciągle to by się myła. Nigdy nie wchodzi do brudnej i z bobkami klatki.  :P