Porady > Weterynarze

Wspaniały Wet w Białymstoku

(1/5) > >>

maro:
Chciałabym wszystkim Białostoczanom i okolicznym mieszkańcom polecić wspaniałą Panią Weterynrz która przyjmuje w lecznicy Zwierzak na Piastowskiej. Zapisy są na konsultacje wcześniej telefonicznie, ponieważ Pani mieszka w Łomży. Więc jak ma pacjentów to przyjeżdża do Białegostoku. Leczy wszystkie moje uchole i adopcyjnego Ryśka. Naprawdę jest to osoba z dużym doświadczeniem, mila, przyjemna i świetnie obchodzi sie z ucholami.
Jakby ktoś miał jakieś pytania to prosze bardzo chętnie odpowiem.

naftikj:
No, juz myślałam, że nikogo w tej dziurze nie ma :) To już wiem do kogomogę się zwrócić z usztem. A może jakieś namiary na tą panią?

maro:
Jasne kochna jest naprawde wspaniała pracowała # lat aw Oazie w Warszawie, jes cudowna
powiedz co chcesz a wszystko Ci napisze na pw. Ja idę we wtorek na 15 nie ten tylk oza tydzień a moj akoleżanka na 15.30 Pani doktor jest do 20

Koperek_wawa:
maro, nie mogę się powstrzymać, aby nie pomóc :P

Mam nadzieję, że mi wybaczysz  :>

A więc:
Zwierzak SC. Lecznica weterynaryjna:
Telefon: 085 741 23 94

Telefon kom.: 0502 075 164
                     0502 271 056

E-mail: alenkiewicz@poczta.onet.pl

Czynne: Pon.   od 8:00 do 20:00
Wt.   od 8:00 do 20:00
Śr.   od 8:00 do 20:00
Czw.   od 8:00 do 20:00
Pt.   od 8:00 do 20:00
Sob.   od 9:00 do 16:00
Niedz.  od 10:00 do 15:00

maro:
Super tylko prosze się zgłaszać nie do Pani Agnieszki (wspaniały wet również, leczy między innymi moje dwa psy) ale do Pani Izy. Ona przyjeżdża z Łomży i jest specjalistą w leczeniu małych zwierzątek.
Koperek wspaniaomyslnie wybaczam, he he he.  :P
A ja mieszkam tam obok na Chrobrego zapraszam he he he mam blisko i jestem super zadowolona.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej