Autor Wątek: uzalezniajace smakołyki !!!!  (Przeczytany 3371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

k_kay

  • Gość
uzalezniajace smakołyki !!!!
« dnia: Lipiec 01, 2007, 21:28:45 pm »
:wow Moim zdaniem w jedzeniu Vitapol (takie male kukurydziane kulki) sa jakies srodki uzalezniajace bo wystraczy ze potrzese pudełkiem a moja Macky juz w klatce szaleje zebym jej dala. Nie zaleznie od pory dnia i tego co wczesniej jadla ma zawsze na nie ochote....albo cos z nimi nie tak  :bejzbol  albo moze poprostu ona je tak lubi. Co wy na ten temat myslicie? :wow

anka1388

  • Gość
uzalezniajace smakołyki !!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2007, 12:34:19 pm »
Mysle, ze Twoja Mecky po prostu uwielbia te smakolyki i dla tego chce je tak dostawac... ;) Tylko pamietaj aby nie dawac jej tego za duzo...

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
uzalezniajace smakołyki !!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2007, 18:50:28 pm »
Twój królik po prostu jest łakomczuchem, tak samo jak mój ;) jak usłyszy dźwięk granulatu to mało z siebie nie wyjdzie a jak mu podaje w miseczce to sie rzuca jakby jedzenia na oczy nie widział i pałaszuje tak łapczywie jakby sie bał że mu zaraz ktoś zabierze  :diabelek

sonika

  • Gość
uzalezniajace smakołyki !!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2007, 19:30:55 pm »
to tak reagują moje samce na świeżego banana, całe się trzęsą i jedzą jakby to był ich jedyny posiłek od tygodnia, a samica musi mieć pokrojonego w plasterki inaczej nie ruszy

Kinnia

  • Gość
uzalezniajace smakołyki !!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2007, 19:35:41 pm »
Lopez też jak widział że swiatło w kuchni się swieci lub jak ktos z kuchni wychodził stawł słupkiem i patrzył czy czasem nieide do niego z czym smakowitym  :oh:  bardzo lubił seler :)

k_kay

  • Gość
uzalezniajace smakołyki !!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2007, 20:34:35 pm »
Wiec nei potrzebnie sie w sumie martwilam ale nie bez podstawnie bo wyczytalam ze w karmach specjalnie daja cos uzalezniajacego ze zwierzete wybieraja juz tylko pokarmy z danej firmy :)