Autor Wątek: gryzienie ubrań  (Przeczytany 4161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szczezuja

  • Gość
gryzienie ubrań
« dnia: Lipiec 27, 2006, 12:59:07 pm »
Jak wytłumaczyć ucholowi, że - jak to okresla mój facet - "ja tam jestem pod spodem!!!" ?? Szczeż uwielbia dobierać się do moich sukienek i bluzek, i nawet zdarza się jej wejść w tym celu na kolana albo na plecy, jak leżę koło niej na podłodze... to fajne  :jupi ... gdyby nie to że potem natychmiast zaczyna kopać norę i podgryza... a czasem wbija ząbki na pełną głebokość...  :oh: W domu ma naprawdę dużo rzeczy które wolno jej gryźć, i multum szmatek do kopania w nich, nawet kopania w dywanie jej nie bronię, ale jak wytłumaczyć, że gryzienie kanapy i ubrań jest be? Jak mnie ostatnio tak ugryzła poniżej pępka, bo jej się majtki spodobały  :diabelek , to myślałam że zejdę  :buu  :buu  :buu

anUSZka

  • Gość
gryzienie ubrań
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2006, 21:38:10 pm »
:co_jest
Po prostu delikatnie ja odsuwaj, jak tylko zaczyna to robic, podladaj co innego pod nos do gryzienia... ale reaguj, jak tylko zaczyna, i raczej odwracajac uwage, bo jeszcze sie jej cos przestawi w glowie, ze to taka gra...

Bastila

  • Gość
gryzienie ubrań
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2006, 18:36:12 pm »
Mój Filip tak robi :D Gryzie mnie po brzuchu przez ubranie, albo gdzieś indziej :D I jak go odsuwam, to robi mi na złośc i jeszcze częściej po mnie depcze i próbuje sobie wykopać dołek :D Nie mam pojęcia jak go oduczyć, ale jak widzę, że zaczyna mnie drapać, to go odsuwam i na chwilę mam spokój ;)

Szmiddtt

  • Gość
gryzienie ubrań
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2006, 15:49:01 pm »
Tuptuś jak wskakuję mi z łóżka na kolana często jakby kopię w mojej bluzce, czasami ugryzię. Raz ugryzł mi bluzkę i nie tylko:) (tzn. bluzkę i w brzuch)

Aadek

  • Gość
gryzienie ubrań
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2006, 11:39:57 am »
Mój mały wyrywa mi włosy...

ewe_lina89

  • Gość
gryzienie ubrań
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2006, 16:23:48 pm »
Mój króliś zawsze wyżywa sie na moich dżinsach. Nieraz widać że robi to z ogromną złośliwością   :lol

paula81

  • Gość
gryzienie ubrań
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 04, 2006, 19:38:31 pm »
A mi Cezarek zrobił sitko z powłoczki na kołdrę :>

hexe82

  • Gość
gryzienie ubrań
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2006, 19:39:58 pm »
Kurcze, to mój króliczek to bombowy jest...........raz mnie tylko skubnął, nawet nie drapie:)) czasem liże ściany, ot co :PP