Autor Wątek: Jak przygotować króliki do długiej podróży?  (Przeczytany 3598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Balb

  • Gość
Jak przygotować króliki do długiej podróży?
« dnia: Grudzień 07, 2006, 13:57:36 pm »
Pod koniec grudnia moje króliczki ( a przy okazji i my) udają się na emigrację do Brukseli  :lol
Będziemy jechać pociągiem kuszetką kilkanaście godzin. O Miećkę się nie boję, ale Filipek jest już leciwy i jakoś może to gorzej znieść.
Czy króliczki mogą dostać coś na uspokojenie? Martwię się, że będą sie denerwować, że cos się dzieje a to przecież taka długa podróż :(

Agi

  • Gość
Krolis jedzie do Brukseli
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2006, 13:41:03 pm »
Balb, w sierpniu moja siostra przenosila sie do Brukseli i zastanawiala jak przewiesc swojego krolisia. Zadne linie lotnicze nie chcialy go wziasc na poklad, ktores tam zaproponowaly wyslanie go w bagazowni  :hmmm . oczywiscie taka opcja nie wchodzila w gre. nie wiem jakim srodkiem transportu bedziecie jechac ale jesli pociagiem bo moja siostra po prostu zapakowala klatke w taka duza torbe (taka jakie maja Wietnamczycy handlujacy na stadionie) i wlozyla go do kuszetki. Zadnych srodkow uspokajajacym, bo z tym moze byc jeszcze wiecej problemu. Krolis nawet ze strachu nie chrobotal, dojechal troszke wystraszony, ale bez wiekszych perturbacji  :lol . Jakbys miala pytania apropos weterynarzy, hoteli zwierzecych itp. to wchodz na gazete wyborcza, forum Praca EPSO i tam uderzaj  :)

pozdrowienia,
Agi

Agi

  • Gość
Jak przygotować króliki do długiej podróży?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2006, 14:10:46 pm »
Lo matko! dopiero doczytalam, ze jedziecie kuszetka  :oh: , tak to jest jak sie pisze w pracy  :diabelek . nie martw sie, krolik mojej siostry swietnie zniosl podroz, twoje tez przezyja (tym bardziej, ze jada w grupie  :lol ). jak byla kontrola to Anka nie wybiegala przed orkiestre z informacja, ze ma szczepienia itd. po prostu nikt nie pytal. dodam, ze jechala z przesiadka w kolonii. bedzie dobrze :)

Agi

Balb

  • Gość
Jak przygotować króliki do długiej podróży?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2006, 14:25:46 pm »
Jestem stałym gosciem na EPSIM forum na Gazecie :-) Wiem, że w Brux jest trochę uszatków  :lol
Nawet zastanawiałam sie nad zorganizowaniem uszatego spotkania jak już będę na miejscu  :lol

Agi

  • Gość
Brukselski Klub Uszaków :)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2006, 14:55:38 pm »
Mysle, ze mozecie tam zorganizowac Klub Uszakow  :DD . Moze nawet utworza sie jakies krolicze parki  :przytul ..?

przy okazji, gratulacje dostania sie do struktur UE, nie jest to prosta sprawa :)

Agi

Balb

  • Gość
Jak przygotować króliki do długiej podróży?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2006, 15:11:54 pm »
Cos pomyślę :-) Za gratulacje dziękuję, ale to nie ja jestem taka mądra tylko mój Mąż  :> . Ja jadę mu potowarzyszyć :P