Autor Wątek: Rudy rogalik na kanapie / dywanie  (Przeczytany 10412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

slodkie_uszy

  • Gość
Rudy rogalik na kanapie / dywanie
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 29, 2006, 22:19:02 pm »
boska jest .... po prostu robi za pieczec tlumacza przysieglego :) podbija dokumenty boczkiem

Koperek_wawa

  • Gość
Rudy rogalik na kanapie / dywanie
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 01, 2006, 18:28:03 pm »
Przede wszystkim chciałem się przywitać, bo powróciłem do króliczego forum po dwu miesięcznej nieobecności. Ale nauka w Liceum pochłania bardzo dużo mojego czasu, a i jeszcze zajmuję się stroną Liceum.

Wracając do tematu  :P

Droga Szczeżujo, Twój Uszatek jest przecudowny. Moja Pusia to mój pierwszy króliczek, baranek. Pamiętam kiedy tak po tygodniu ją przynieśliśmy do domciu położyła tak się na bok, w pierwszej chwili to pomyślałem, że mi już ona zdechła. Na szczęście okazało się, że po prostu się zdrzemnęła.  :icon_biggrin Ogromnego stracha wtedy miałem.

Renata

  • Gość
Rudy rogalik na kanapie / dywanie
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 01, 2006, 18:44:03 pm »
Z kądś to znam :oh:
Kiedyś Solan tak się ułożył w kwecie i spał, wcześniej gdy przechodziło się koło klatki od razu podrywał się a wtedy ani drgnął...
Przerażona z paniką w oczach zaczęłam lamentować nad klatką, gdy nagle Solan zerwał się przestraszony i spojrzał na mnie z wyrzutem: czemu do diaska przeszkadzasz mi w drzemce???????????!!!!!!!!!!!!!!!
  :icon_redface

Szczezuja

  • Gość
Rudy rogalik na kanapie / dywanie
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 02, 2006, 00:33:35 am »
Cytat: "slodkie_uszy"
boska jest .... po prostu robi za pieczec tlumacza przysieglego :) podbija dokumenty boczkiem


 :hahaha  :hahaha  :hahaha

Agi

  • Gość
sliczna ta szczerzujka
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 15, 2006, 14:51:46 pm »
cudowna jest ta malutka!! absolutnie kwalifikuje się do wycalowania (jestem niestety zboczona na tym punkcie  :nie_powiem ). gratulacje takiej pieknotki!

Agi

i to imie : szczerzuja  :DD